Vrijwillige Taal maatjes/ spelleiders gezocht.
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Wishing-Well-West/activiteiten/Vrijwillige-Taal-maatjes-spelleiders-gezocht/24352 om je aan te melden
Samenvatting
Wishing Well West zoekt 2 of 3 vrijwilligers die samen op een speelse manier vrouwen helpen met de Nederlandse taal.Uitgebreide omschrijving
Een groep vrouwen (maximaal 10 personen) komt op maandagavond graag samen om beter Nederlands te leren spreken in Lombok. Het is een enthousiaste groep vrouwen die voornamelijk uit Turkije en Syrië komen. Ze hebben verschillende taalniveaus, maar spreken allemaal wel al een beetje Nederlands. Door jouw bijdrage zorg je ervoor dat ze mee kunnen doen in de Utrechtse samenleving. Taal heb je immers voor zoveel dingen nodig! Door beter Nederlands te leren hopen ze in staat te zijn meer zelfstandig zaken te regelen en gemakkelijker toegang te hebben tot een groter sociaal netwerk.
Daarom zijn we op zoek naar taalvrijwilligers. De taalvrijwilliger is verantwoordelijk voor het voorbereiden en leiden van de bijeenkomst die 1,5 uur duurt en die in het teken staat van converseren. Op een speelse manier, aan de hand van bepaalde thema’s eventueel, de Nederlandse taal oefenen!
Is dit iets voor jou?
- Je hebt affiniteit met taal en culturen;
- Je vindt het leuk om iets uit te leggen aan een groep (of je wilt dit graag leren);
- Je hebt doorzettingsvermogen en geduld;
- Je wilt personen handvatten geven om de taal meer eigen te maken;
- Je kunt vrouwen enthousiasmeren en vertrouwen geven om zich te blijven ontwikkelen;
- Je bent beschikbaar op de maandagavond vanaf september voor 1,5 uur;
- Je vindt het een leuke uitdaging om zelf de bijeenkomsten vorm te geven.
Heb je interesse of wil je meer informatie? Neem dan gerust contact met me op door te reageren op de vacature.