Penningmeester



Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Divers-Werkt/activiteiten/-/60823 om je aan te melden
Samenvatting
Heb jij hart voor sociale initiatieven en draag je hier graag in bij op een manier die bij jou past. Wij zijn op zoek naar jou!Uitgebreide omschrijving
Stichting Divers Werkt organiseert Sociale eettafels in Transwijk bij de Pionier. De sociale eettafels zijn bedoeld voor (kwetsbare) buurtbewoners. Onder leiding van een professionele kok wordt er gekookt en bediend door een team dat deels bestaat uit vrijwilligers uit de buurt, en deels uit mensen die in een traject zitten met als doel doorstromen naar vrijwilligerswerk of een betaalde baan. Dit alles onder begeleiding van een professionele coördinator.
Een bijzonder mooi initiatief! Dat vond ook de gemeente Utrecht die het initiatief daarom subsidie heeft verleend. Deze subsidie is ook een opdracht en een kans om het werk van de stichting verder door te ontwikkelen. En daarom zoekt de stichting uitbreiding van het bestuur op vrijwillige basis. We zijn een klein en enthousiast team. Omdat we in een opbouwfase zitten vragen we nadrukkelijk commitment voor langere termijn.
FUNCTIE
De penningmeester draagt bij in het door ontwikkelen van de visie en strategie van de stichting met speciale verantwoordelijkheid voor het financiële beleid. Je bent lid van het dagelijks bestuur en je zorgt dat de boekhouding op orde is. Je hebt, samen met de professionele coördinator, de financiële verantwoording richting de gemeente. Je stelt begrotingen, jaarverslagen en jaarrekeningen op. Je draagt bij aan de bestuursvergadering elke 6-8 weken.
Het is niet nodig regelmatig op locatie te komen, maar het kan zeker wel! Evenals het leveren van een bijdrage aan andere activiteiten van de stichting.
Wij vragen
· Een enthousiaste, open en pro actieve houding
· Beheersing van het Nederlands
· Beschikbaar voor ongeveer 2 uur per week
Wij bieden
· Invloed op de ontwikkeling van de stichting
· Informele en gezellige sfeer
· Creëren van maatschappelijke impact
· Onkostenvergoeding
Wanneer je interesse hebt maken wij graag kennis onder het genot van een kop koffie of thee om te zien of er een klik is met het initiatief en het team.