Koffie, kletsen en samen lunchen



Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Steunpunt-GGZ-Utrecht/activiteiten/Koffie-kletsen-en-samen-lunchen/99743 om je aan te melden
Samenvatting
Op donderdag 24 juli ben je van harte welkom bij Steunpunt Zelfregie & Herstel voor een gezellige en verbindende ochtend!Uitgebreide omschrijving
Op donderdag 24 juli ben je van harte welkom bij Steunpunt Zelfregie & Herstel voor een gezellige en verbindende ochtend! Vanaf 9:30 uur is er inloop met koffie en thee: een mooie gelegenheid om bij te praten, anderen te ontmoeten en de dag rustig te beginnen tijdens het Koffie Kletsen. Om 11:00 uur starten we met het samen bereiden van een lekkere lunch, die we daarna natuurlijk samen opeten.
Doelgroep
Iedereen is welkom!
Praktische informatie
Locatie: Steunpunt Zelfregie & Herstel, Kaatstraat 18, Utrecht
Donderdag 24 juli
Tijd: Inloop vanaf 9:30 uur | Lunch maken vanaf 11:00 uur
Aanmelden graag vooraf, zodat we voldoende boodschappen kunnen doen.
Stuur een mailtje naar: [email protected]
Lijkt het jou wat? Kom dan ook!
Aan deelname zijn géén kosten verbonden.
Mocht je onverwachts verhinderd zijn, horen wij dat graag 48 uur voor de start van de workshop i.v.m. inkoop voor de lunch.
Over Steunpunt Zelfregie & Herstel
Er zijn ook genoeg mensen die prima van zichzelf weten waar ze ondersteuning bij nodig hebben, maar zich schamen om deze ook echt te vragen. Dan staat vertrouwen hoog op de prioriteitenlijst en gaan we daar éérst mee aan de slag.
We werken in een integraal team met ervaringsdeskundigen, beroepskrachten en vrijwilligers. Bij inzet van vrijwilligers wordt altijd gezocht naar de perfecte match!