Social media en PR

Praktische informatie
Vacature • Vaste activiteit
Contactpersoon
Anneke van Meurs
Voorwaarden
#119161
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Huisomdedom/activiteiten/Sicial-media-en-PR/119161 om je aan te melden
We zoeken een vrijwilliger die samen met ons wil zorgen voor zichtbaarheid van het Huis om de Dom, m.n. via social media.
Het Huis om de Dom is een centrum voor mensen die leven met en na kanker en hun naasten. Wil je jouw expertise inzetten voor deze doelgroep? Om meer bekendheid te geven aan onze activiteiten en ons aanbod, zoeken we iemand die ons hierbij wil helpen, met name door social media op te zetten en te onderhouden.
We zijn een vrijwilligersorganisatie in een startfase. Dat betekent dat er veel moet gebeuren en veel ruimte is voor eigen initiatief. Je werkt samen met anderen aan de opbouw van ons Huis in Utrecht.
Gerelateerd aan
Over Huis om de Dom
Huis om de Dom is een gastvrij centrum voor iedereen in de stad Utrecht die leeft met kanker of de gevolgen daarvan.
Op 3 maart 2026 gaan we open!
Elke dinsdag en vrijdag, 9.00 – 13.00 uur
Huis om de Dom is aspirant-lid van brancheorganisatie IPSO.













