Kennismakingsborrel gastgezin/maatje voor alleenstaande minderjarige vluchteling

Kennismakingsborrel gastgezin/maatje voor alleenstaande minderjarige vluchteling

Evenement · 13 dec, 15:00 - 17:00
Joseph Haydnlaan 2, 3533 AE Utrecht, Nederland
Gastvrijheid en ontvangstJeugdwerkEvenement & festivalMaatje & buddySociaal contactAndersNederlandsEngelsArabischFransAnders
Vluchtelingen & MinderhedenKinderen & JongerenBuurt & omgeving
10 Ongelijkheid verminderen

Contactpersoon

Ben je erbij? 50 plaatsen over. Aanmeldingen sluiten over 2 maanden.
Activiteit Delen
Een beetje thuis ver van huis
#104846
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Een-beetje-thuis-ver-van-huis/activiteiten/Kennismakingsborrel-gastgezinmaatje-voor-alleenstaande-minderjarige-vluchteling/104846 om je aan te melden

Samenvatting

Wil jij je als vrijwilliger inzetten voor de alleenstaande minderjarige vluchtelingen van het AZC Utrecht? Kom kennismaken en een spelletje spelen!

Uitgebreide omschrijving

Wil jij je als vrijwilliger inzetten voor de alleenstaande minderjarige vluchtelingen van het AZC Utrecht? Of wil je meer te weten komen over deze groep jongeren en het vrijwilligersinitiatief ‘een beetje thuis ver van huis’? Kom op zaterdag 13 december kennismaken, vragen stellen, luisteren en/of een spelletje spelen bij community café A Beautiful Mess! 


Het hele gezin, vrienden en familie: iedereen is welkom voor een inspirerende en leuke middag. Maak kennis met de alleenstaande minderjarige vluchtelingen (AMV), mentoren, organisatoren en maatjes en gastgezinnen. Leer van hen hoe het is voor de jongeren van het AZC in Nederland, hoe het is om elkaar te helpen en wat jij kan doen. En doe gewoon wat leuks samen: speel een spelletje. Loop binnen en bepaal zelf hoe lang je blijft.


Het programma:

15.00-15.30u Inloop, kennismaken en spelletjes spelen

15.30-15.45u Toelichting maatjes/gastgezinnenproject

15.45-16.45u Napraten, kennismaken en spelletjes spelen

16.45-17.00u Afsluiting


De middag is gratis te bezoeken, koffie, thee, limonade en hapjes zijn inbegrepen. Andere drankjes kunnen aan de bar worden gekocht. Meer informatie: [email protected].

Tot 13 december voor een middag vol verbinding en lol!

Hoe kom ik er?

Het community café A Beautiful Mess is te vinden op het AZC-terrein aan de Joseph Haydnlaan. Ingang is om de hoek bij de slagboom op het parkeerterrein.
Ben je erbij? 50 plaatsen over. Aanmeldingen sluiten over 2 maanden.
Activiteit Delen

Over Een beetje thuis ver van huis

Minderjarige alleenstaande vluchtelingen (AMV'ers) hebben het vaak moeilijk in ons land, geen familie en vrienden om op terug te vallen en nog beperkte kennis van de Nederlandse taal en cultuur. Ze wonen in het AZC in Utrecht en moeten op jonge leeftijd al veel zelf doen.

Voor deze jongeren zoeken we gastgezinnen/maatjes die met enige regelmaat iets willen afspreken. Samen eten, sporten, tv kijken of een spelletje spelen. Niks ingewikkelds, vooral wat gezelligheid en ontspanning.
Ook organiseren we iedere dinsdag op locatie 'Spelen met taal' voor de jongeren die hun Nederlands willen oefenen.

Wil jij iets betekenen voor deze jongeren? Stuur ons dan een bericht voor meer informatie. Tot snel!?
Arletta en Sandra