De NoiZ daklozenopvang zoekt kookvrijwilligers

Praktische informatie
Vacature • Vaste activiteit
Contactpersoon
Vrijwilligers Coordinatie NoiZ
Voorwaarden
#122449
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-De-Tussenvoorziening/activiteiten/De-NoiZ-daklozenopvang-zoekt-kookvrijwilligers/122449 om je aan te melden
We zijn op zoek naar mensen die minimaal 1x per maand willen koken
De NoiZ vangt 45 dakloze mensen op in Utrecht. Ooit opgericht door dakloze mensen, wordt het nog steeds voor een groot deel gerund door mensen die zelf dakloos zijn (geweest).
Elke dag zorgen wij voor voedzame maaltijden. Er zijn verschillende mensen in huis die (helpen) met koken, maar wij hebben ook behoefte aan vrijwilligers die bereid zijn om minimaal 1 per maand te koken.
Wat ga je doen?
- Koken voor ca. 40 personen
- Koken volgens een vastgesteld of door jou aangedragen menu dat moet passen binnen een vast budget.
- Werktijden: 15:00 – 20:00.
- Na koken de keuken weer schoon en netjes achterlaten.
- Minimaal 1 keer per maand beschikbaar.
Wat bieden wij?
- Een gezellig en betrokken team die het belang weet van een voedzame maaltijd.
- Een professionele keuken om in te werken.
- Direct verschil maken voor onze gasten.
- Vrijwilligersverzekering en een goede introductie.
- Veel voldoening en gezelligheid.
Dit zoeken wij
- Ervaring met koken en bereid (op termijn) zelfstandig te koken.
- Je deinst niet terug voor de uitdaging om voor grotere groepen te koken.
- Teamspirit en flexibiliteit.
Gerelateerd aan
Over Stichting de Tussenvoorziening
Stichting de Tussenvoorziening biedt verschillende vormen van opvang en begeleiding aan mensen in een kwetsbare situatie.
Onze doelgroep heeft veelal te maken met een complexe en meervoudige problematiek. Ons doel is dat mensen weer volwaardig en (zo) zelfstandig (mogelijk) kunnen deelnemen aan de samenleving.
Bij de Tussenvoorziening werken ruim 300 vrijwilligers en 550 betaalde medewerkers.








