Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Stichting Axioncontinu locatie ' t Huis a/d Vecht

Stichting Axioncontinu locatie ' t Huis a/d Vecht

Non-profit

Ligging Woonzorgcentrum ’t Huis aan de Vecht ligt in een rustig deel van de Utrechtse wijk Overvecht. De parkachtige omgeving leent zich goed voor wandelingen. In de tuin van ’t Huis aan de Vecht is ...

WelzijnBuurt & omgevingOuderen
Activiteiten
Foto's
SBBI/ANBI
3 Goede gezondheid en welzijn

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 17 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Bezoekvrijwilliger voor een bewoner van Griekse en Turkse afkomst

Bezoekvrijwilliger voor een bewoner van Griekse en Turkse afkomst

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

1—2 uur/week
Costa Ricadreef 9, 3563 TC Utrecht, Netherlands
1 plaats over

Contactpersoon

Mieke van der Steen

Stel de contactpersoon een vraag

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Stichting Axioncontinu locatie ' t Huis a/d Vecht

#118124
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Axioncontinu-locatie--t-Huis-ad-Vecht/activiteiten/Bezoekvrijwilliger-voor-een-bewoner-van-Griekse-en-Turkse-afkomst/118124 om je aan te melden

Voor twee van onze bewoners, één van Griekse en de ander van Turkse komaf zoeken wij ieman die de taal spreekt en bezoekvrijwilliger wil zijn!

Vrijwilliger gezocht voor een waardevol contactmoment

Binnen Huis aan de Vecht wonen mensen met verschillende achtergronden en culturen. Voor één bewoner met een Griekse achtergrond en een andere bewoner met een Turkse achtergrond, zijn wij op zoek naar een enthousiaste vrijwilliger.

Wij zoeken iemand die het leuk vindt om wekelijks bij meneer langs te gaan voor een gezellig gesprek in zijn eigen taal. Samen een kopje koffie of thee drinken, herinneringen ophalen of – als meneer daar zin in heeft – een stukje wandelen. De middag is het meest geschikte moment voor het bezoek. Jouw bezoek kan echt het verschil maken in zijn dag. Denk jij dat jij dit voor meneer kunt betekenen? 

Dan komen we graag met je in contact!

Gerelateerd aan

Grieks
Sociaal contact
Maatje & buddy
Welzijn
Buurt & omgeving
Ouderen
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen

Hoe kom ik er?

Over Stichting Axioncontinu locatie ' t Huis a/d Vecht

Ligging Woonzorgcentrum ’t Huis aan de Vecht ligt in een rustig deel van de Utrechtse wijk Overvecht. De parkachtige omgeving leent zich goed voor wandelingen. In de tuin van ’t Huis aan de Vecht is een groot buitenterras en in de directe omgeving bevindt zich het winkelcentrum De Klop. Wonen Het woonzorgcentrum bestaat uit 180 appartementen, verdeeld over twaalf verdiepingen. De appartementen hebben een of twee kamers, een open keuken en een badkamer. In de keuken zijn een kookplaat en een koelkast aanwezig. De badkamer is uitgerust met een douche, een verhoogd toilet en een wastafel. De appartementen zijn voorzien van kastruimte, telefoonaansluiting, noodoproep en elektrische zonwering. ’t Huis aan de Vecht biedt u service zoals in een hotel. Zo kunt u op basis van een keuzemenu zelf uw maaltijd samenstellen. U kunt de maaltijd gebruiken in uw eigen appartement, maar ook in het restaurant op de begane grond. Bezoekers kunnen mee-eten. Enkele avonden per week kunnen bewoners en wijkbewoners in seniorenrestaurant ’t Trefpunt terecht voor een driegangendiner. Het woonzorgcentrum beschikt verder over een winkeltje voor de dagelijkse boodschappen. Zorg ’t Huis aan de Vecht biedt een breed palet aan zorg: van hulp bij lichamelijke verzorging tot verpleegkundige zorg. Binnen ’t Huis aan de Vecht zijn twee units voor bewoners met een verpleeghuisindicatie; een voor bewoners met lichamelijke aandoeningen en een voor bewoners met geheugenproblemen. Ook biedt ’t Huis aan de Vecht de mogelijkheid van tijdelijke opname. Aan het woonzorgcentrum is een huisarts verbonden, maar bewoners kunnen ook hun eigen huisarts aanhouden. ’t Huis aan de Vecht beschikt over een apotheek, een praktijk voor fysiotherapie en een pedicure. Elke bewoner een vast contactpersoon, de ‘Eerst Verantwoordelijke’. De afspraken die deze EV’er met de bewoner maakt, worden vastgelegd in het persoonlijke woonzorgplan. Aanvullende diensten, zoals een audicien, opticien en een firma die gebruikers van steunkousen hulp biedt, komen regelmatig langs. De trombosedienst bezoekt het woonzorgcentrum eenmaal per week; indien nodig bezoeken deze medewerkers de bewoners in hun appartement.

Bekijk meer activiteiten van Stichting Axioncontinu locatie ' t Huis a/d Vecht

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Maatjes wijkverpleging gezocht

Vaste activiteit · Flexibele uren

Maatjes wijkverpleging gezocht

Ben je een sociaal en zorgzaam persoon en heb je tijd om dit te delen met eenzame mensen? Wordt dan maatje in de wijkverpleging!

Geplaatst door Leger des Heils
Wordt maatje voor Ronald in de Meern!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Wordt maatje voor Ronald in de Meern!

Hou jij ervan om je tijd ontspannen en met gezelligheid door te brengen? En wil je tegelijkertijd van waardevolle betekenis zijn? Dan zoeken wij jou.

Geplaatst door Leger des Heils
Maak je een oudere blij met je bezoek?

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Maak je een oudere blij met je bezoek?

Praten, wandelen, een spelletje doen of een kopje koffie drinken met een bewoner van woonzorgcentrum Zuylenstede.

Geplaatst door Vecht en IJssel, locatie Zuylenstede
Wie helpt bij het koffieschenken voor ouderen?

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Wie helpt bij het koffieschenken voor ouderen?

Kom je helpen bij het koffie-uurtje voor ouderen?

Geplaatst door Vecht en IJssel, locatie Zuylenstede
Sociaal maatje voor ouderen gezocht!

Vaste activiteit · 1—3 uur/week

Sociaal maatje voor ouderen gezocht!

Lijkt het jou leuk om af en toe af te spreken met een oudere die behoefte heeft aan wat extra gezelligheid?

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht
Rook jij een sigaretje met Toon?

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Rook jij een sigaretje met Toon?

Toon is een vriendelijke man en een echte Utrechter. Door zijn dementie onderneemt hij weinig en zit hij veel alleen thuis. Ga jij een blokje met hem om?

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vind Workshops die bij jou passen

Mei

22

De VrijdagmiddagVonk

Workshop · 22 mei, 14:00 — 3 jul, 16:00

De VrijdagmiddagVonk

In mei start weer De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal
💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Workshop · voor 1 sep

💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Stichting Digiwijs 3.0 biedt (gratis) computercursussen in Utrecht. Werk aan je digitale vaardigheden.

Geplaatst door Digiwijs 3.0
LVB Experience voor professionals

Workshop · 4—8 uur

LVB Experience voor professionals

Stap in de wereld van mensen met een LVB (dit is een testbericht)

Geplaatst door Samen voor Overvecht

Jun

8

Nieuw
Workshop Spelleider - samen verhalen delen met Sharing stories

Workshop · 8 jun, 13:00 - 16:00

Workshop Spelleider - samen verhalen delen met Sharing stories

Wil je op een ontspannen manier als spelleider bijdragen aan het verhalen delen in de wijk? In de workshop van 8 juni leer je hoe je dit voor mekaar krijgt.

Geplaatst door Wijkcooperatie Griftstroom

Jun

8

Nieuw
Workshop Spelleider - samen verhalen delen met Sharing stories

Workshop · 8 jun, 13:00 - 16:00

Workshop Spelleider - samen verhalen delen met Sharing stories

Wil je op een leuke en ontspannen manier als spelleider bijdragen aan het verhalen delen in de wijk? Leer over Sharing Stories bij een workshop op 8 juni!

Geplaatst door Buurtbel Wittevrouwen en omgeving

Okt

6

Levensgeluk vergroten

Workshop · 6 okt, 13:30 — 16 dec, 14:30

Levensgeluk vergroten

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

1—2 uur/week
Costa Ricadreef 9, 3563 TC Utrecht, Netherlands
1 plaats over

Contactpersoon

Mieke van der Steen

Stel de contactpersoon een vraag

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag