Vrijwilliger Kapper

Vrijwilliger Kapper

Eenmalig · 2—4 uur
Utrecht, Utrecht, Nederland
NederlandsSociaal contact
WelzijnMensen met een beperkingArmoedebestrijding
3 Goede gezondheid en welzijn

Contactpersoon

Leger des Heils Team Vrijwillige Inzet

Stel de contactpersoon een vraag

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Leger des Heils

#41730
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Leger-des-Heils2/activiteiten/Vrijwilliger-Kapper/41730 om je aan te melden

Samenvatting

Op ons kamertrainingscentrum organiseren we een paar keer per jaar een beautyavond, daarvoor zoeken wij een vrijwillige (hobby) kapper/kapster.

Uitgebreide omschrijving

Als vrijwillige kapper/kapster biedt jij net dat beetje extra aan de bewoners. Extra aandacht voor het uiterlijk en voor de persoon. Je bent sociaal vaardig, hebt humor en geduld. Je bent in staat om een lach op het gezicht van de jongeren te krijgen, omdat zij zich gezien voelen.


Informatie over de locatie:

Het Leger des Heils Midden Nederland biedt in Utrecht zelfstandigheidstraining. Voor jongeren van 16 t/m 23 jaar die willen doorgroeien naar zelfstandigheid maar waarbij dit (tijdelijk) niet mogelijk is vanuit de huidige leefomgeving. De jongeren hebben meervoudige complexe problemen in verschillende leefgebieden waardoor er ernstige belemmering of stagnatie in de ontwikkeling van de jongere ontstaat.

Door een oplossingsgerichte en toekomstgerichte aanpak werkt het Leger des Heils vraaggericht samen met de jongeren. Fasegewijs en op maat afgestemde hulpverlening op individuele behoeftes van de jongere wordt geboden. Het traject is zo snel als mogelijk en zo intensief als nodig. Een traject duurt gemiddeld anderhalf jaar.

Enkeltje Zelfstandig biedt plek aan 18 jongeren.

Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Wat wij vrijwilligers aanbieden

💸 Vrijwilligersvergoeding

🤝 Extra begeleiding

Hoe kom ik er?

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Leger des Heils

Het Leger des Heils is een wereldwijde organisatie die in meer dan 120 landen actief is! Vanuit hun christelijke motivatie helpen ze mensen die anders geen hulp zouden krijgen. In Nederland zijn ze echt overal actief, van maatschappelijke opvang tot verslavingszorg en zelfs internationale ontwikkelingshulp. Ze zetten zich in voor de maatschappij en zijn een inspiratie voor velen!

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Samen tegen eenzaamheid – jouw bezoek telt!

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Samen tegen eenzaamheid – jouw bezoek telt!

Als iemand niet meer vanzelfsprekend naar buiten kan door lichamelijke beperking, breng je soms letterlijk de 'buitenwereld' voor hem of haar binnen.

Geplaatst door De Zonnebloem Utrecht
Breng jij rust en gezelschap in hartje Utrecht?

Vaste activiteit · Flexibele uren

Breng jij rust en gezelschap in hartje Utrecht?

Vriendelijke meneer zoekt gezelschap. Een man past het beste bij hem. Zo kan zijn vrouw er soms een avondje op uit.

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Kook jij met hart en ziel? Word kookvrijwilliger!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Kook jij met hart en ziel? Word kookvrijwilliger!

Iedere dinsdag en donderdagen koken wij een gratis, warme maaltijd voor mensen die het écht nodig hebben. En daar kunnen we jouw hulp goed bij gebruiken!

Geplaatst door Stichting Robin Food 4 You
Kokers gezocht

Vaste activiteit · 8—10 uur/maand

Kokers gezocht

Eén keer per maand koken in vrijwilligers café Averechts. Onze fooi en winst gaat naar een goed doel.

Geplaatst door Café Averechts
Ben jij nieuwsgierig? Bert wisselt graag verhalen uit.

Vaste activiteit · Flexibele uren

Ben jij nieuwsgierig? Bert wisselt graag verhalen uit.

Als je een gesprek start met Bert dan praat hij graag over zijn interesses. Dat kan ook tijdens een ommetje; jullie zetten wat stappen en je maakt Bert blij.

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Ben jij de vrolijke noot voor Ans?

Vaste activiteit · Flexibele uren

Ben jij de vrolijke noot voor Ans?

Ans maakt graag een praatje onder het genot van een kopje koffie en muziek. Breng jij haar die gezelligheid?

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vind Workshops die bij jou passen

Mrt

17

Nieuw
GRIP & GLANS in je leven

Workshop · 17 mrt 2026, 09:30 — 21 apr 2026, 12:15

GRIP & GLANS in je leven

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Jan

9

De VrijdagmiddagVonk

Workshop · 9 jan 2026, 14:00 — 13 mrt 2026, 14:00

De VrijdagmiddagVonk

In januari start De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Feb

2

Nieuw
Vergoot je Levensgeluk cursus

Workshop · 2 feb 2026, 13:30 — 9 mrt 2026, 16:00

Vergoot je Levensgeluk cursus

Waar word je blij van? Waar haal je energie uit? Leer vaardigheden waarmee je actief kunt bijdragen aan je levensgeluk.

Geplaatst door WIJ 3.0

Okt

6

Nieuw
Levensgeluk vergroten

Workshop · 6 okt 2026, 13:30 — 16 dec 2026, 14:30

Levensgeluk vergroten

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Feb

18

Nieuw
Training Spaarkingbegeleider

Workshop · 18 feb 2026, 09:30 — 27 feb 2026, 13:30

Training Spaarkingbegeleider

Wil jij mensen inspireren, motiveren en verbinden? Werk jij graag met een groep met diverse mensen? En lijkt het je leuk om mensen wat te leren over geldzaken?

Geplaatst door Spaarkracht

Jan

19

Training: Zorgen voor Jezelf

Workshop · 19 jan 2026, 10:00 - 12:00

Training: Zorgen voor Jezelf

Soms voel je je gestrest, moe of uit balans. Je slaapt niet goed, je dag heeft weinig tot geen structuur, of je weet niet goed waar je moet beginnen.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel