Navigatie overslaan

Kokers gezocht

Kokers gezocht

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

8—10 uur/maand
Lijsterstraat 49, 3514 EE Utrecht, Netherlands

Contactpersoon

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding
Café Averechts

#82734
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Averechts/activiteiten/Kokers-gezocht/82734 om je aan te melden

Eén keer per maand koken in vrijwilligers café Averechts. Onze fooi en winst gaat naar een goed doel.

Elke zondagavond wordt er een vegetarisch 3 gangen menu geserveerd bij het eetcafé van Averechts, meestal hebben we tussen de 20-40 gasten op één avond. We koken zo veel mogelijk met biologische producten en met de seizoenen mee, regelmatig koken we ook veganistisch of kunnen de gerechten makkelijk aanpassen. Je kookt op de avond zelf met twee andere koks en we regelen alles zelf: het menu bedenken, promotie, reserveringen bijhouden, inkopen doen, koken, tafels dekken, serveren en ja daar hoort uiteindelijk ook bij de keuken opruimen en afwassen.


Ons team van koks is internationaal en er wordt naast Nederlands dus ook veel Engels gesproken. Wij zijn allemaal amateur koks, ervaring met het koken voor een grote groep (vrienden) is handig maar niet nodig. We zijn vooral benieuwd naar wat jij het liefste kookt en laten ons graag door elkaar inspireren. Altijd al wel eens willen weten hoe het is om in een professionele keuken te koken? Dan is dit een mooie kans! 

Gerelateerd aan

Koken & eten
Sociaal contact
Activiteiten begeleiden
Engels
Nederlands
Buurt & omgeving
Welzijn
Armoedebestrijding
Geen armoede
Geen honger
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen
Verantwoorde consumptie en productie

Hoe kom ik er?

Over Café Averechts

In café Averechts kun je zorgeloos aan de bar hangen en tegelijk iets voor de wereld betekenen. Wij geven namelijk al onze fooi en winst weg. Iedere twee maanden hebben wij een project dat wij steunen. De voorwaarden daarvoor zijn: geen overhead, concreet, origineel, wereld verbeterend en zelfredzaamheid bevorderend.
Het café bestaat sinds 1983 (dus al meer dan 40 jaar!) en er werken alleen vrijwilligers. Achter de bar en in de keuken, want elke zondag hebben wij eetcafé. Verder is er livemuziek, poëzie, kunst en allerlei thema-avonden, deze kun je vinden in onze maandelijkse kalender.
Als café Averechts vinden we het belangrijk dat iedereen zich welkom en thuis voelt. Een gezellig café met een goed hart dus!

Bekijk meer activiteiten van Café Averechts

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · Flexibele uren

Kook jij met hart en ziel? Word kookvrijwilliger!

Iedere dinsdag en donderdag koken wij een gratis, warme maaltijd voor mensen die het écht nodig hebben. En daar kunnen we jouw hulp goed bij gebruiken!

Geplaatst door Stichting Robin Food 4 You

Vaste activiteit · 4—6 uur/week

Groepsbegeleider voorlichting integratie

Wij zoeken enthousiaste vrijwilligers die het leuk vinden om voorlichting te geven aan groepen vluchtelingen over thema's ten behoeve van hun integratie.

Geplaatst door VluchtelingenWerk Nederland

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Activiteiten begeleider Alexandertuin

De Alexandertuin is een collectieve tuin voor Kanaleneiland zuidwest. Een tuin die zich leent voor veel gezelligheid, werk in de tuin en activiteiten.

Geplaatst door Wijkinformatiepunt Kanaleneiland

Vaste activiteit · Flexibele uren

Fietser /Biker rider

Zet je beenspieren in voor een goed doel! Fiets je mee?

Geplaatst door Stichting Robin Food 4 You

Vaste activiteit · 3—6 uur/maand

Hou jij ervan om mensen zich welkom te laten voelen?

Hou jij ervan om mensen zich welkom te laten voelen? Vind je het leuk om onze vaste gasten wekelijks te ontvangen met een kopje koffie (dinsdag en donderdag)?

Geplaatst door Stichting Robin Food 4 You

Vaste activiteit · Flexibele uren

Creatieve Boodschapper & Beheerder

Hou jij van slim inkopen, creatief koken en iets goeds doen voor een ander?

Geplaatst door Stichting Robin Food 4 You

Vind Workshops die bij jou passen

Workshop · 4—8 uur

LVB Experience voor professionals

Stap in de wereld van mensen met een LVB (dit is een testbericht)

Geplaatst door Samen voor Overvecht

Mei

22

Workshop · 22 mei, 14:00 — 3 jul, 16:00

De VrijdagmiddagVonk

In mei start weer De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Okt

6

Workshop · 6 okt, 13:30 — 16 dec, 14:30

Levensgeluk vergroten

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Mei

19

Workshop · 19 mei, 15:00 - 17:00

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Dans en Herstel is een reeks van 6 bijeenkomsten waarin we op een zachte, lichaamsgerichte manier onderzoeken wat herstel voor jóu betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

6

Workshop · 6 mei, 10:00 - 12:30

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Apr

28

Workshop · 28 apr, 14:00 - 16:00

Creatieve Workshop: Maak jouw Krachtobject – met klei, woorden en betekenis

Ontdek jouw kracht! Maak met klei een persoonlijk krachtobject en geef woorden aan wat jou sterk maakt. Delen mag, alles is goed. Je bent welkom 🌿

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

8—10 uur/maand
Lijsterstraat 49, 3514 EE Utrecht, Netherlands

Contactpersoon

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding