Navigatie overslaan

Peter (58) zoekt een mannelijke maatje voor een gesprek en een wandeling

Peter (58) zoekt een mannelijke maatje voor een gesprek en een wandeling

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

0—2 uur/week
Utrecht, Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands
Hulp bij Dementie

#98519
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Hulp-bij-Dementie/activiteiten/Peter-58-zoekt-een-mannelijke-maatje-voor-een-gesprek-en-een-wandeling/98519 om je aan te melden

Peter is een rustige slimme man met humor, die houdt van een gesprek. Samen een film kijken of puzzel maken vindt hij ook fijn.

Peter leeft met MS en sinds kort ook met dementie. Hij houdt van contact, maar wel fijn als jij geduld hebt, hij moet soms even nadenken over zijn antwoorden.

Een korte wandeling, samen een film kijken, muziek luisteren, dat vindt hij allemaal fijn om samen te doen. Zijn netwerk is klein en zijn kinderen wonen ver weg of zijn overbelast. Dus jouw komst doet er toe! Het is ook een contact waar jezelf veel plezier aan kunt beleven, want er kan veel gelachen worden.

Peter kan op woensdag en donderdag en woont in Utrecht Noord Oost.

Gerelateerd aan

Buiten
Maatje & buddy
Ondersteunend werk
Sociaal contact
Nederlands
Welzijn
Mensen met een beperking
Ouderen
Geen armoede
Goede gezondheid en welzijn
Gendergelijkheid

Hoe kom ik er?

Over Hulp bij Dementie

In de gemeente Utrecht wonen zo'n drieduizend mensen met dementie, een groot deel van hen woont gewoon nog thuis, vaak samen met de partner of met behulp van de kinderen. Hulp bij Dementie koppelt vrijwilligers aan mensen met dementie én/of aan de naasten die voor hen zorgen. De vrijwilliger helpt hen door er te zijn: het bieden van gezelschap of een luisterend oor maakt het verschil voor degene met dementie en de mantelzorger.
Als jij je aanmeldt als vrijwilliger maken we eerst een afspraak om kennis te maken. We bespreken dan ook je wensen, zoals in welk deel van de stad je wilt werken en wat je het liefste zou doen met je cliënt. Ben je nog steeds enthousiast, dan volg je een korte scholing over dementie en zorgen wij voor een goede match. We spreken dan af dat je minimaal een half jaar bij je cliënt op bezoek gaat. Gedurende je werk bij ons, kun je altijd bij ons terecht met je vragen.

Bekijk meer activiteiten van Hulp bij Dementie

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · Flexibele uren

🚲 Samen met Tineke even weg?

Tineke is een leuke, creatieve vrouw en kan prachtig breien. Ze maakt graag een praatje of fietstochtje met koffie. Word jij haar maatje?

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · Flexibele uren

Ben jij nieuwsgierig? Bert wisselt graag verhalen uit.

Als je een gesprek start met Bert dan praat hij graag over zijn interesses. Dat kan ook tijdens een ommetje; jullie zetten wat stappen en je maakt Bert blij.

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · Flexibele uren

Ben jij de vrolijke noot voor Ans?

Ans maakt graag een praatje onder het genot van een kopje koffie en muziek. Breng jij haar die gezelligheid?

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · 2 uur/week

Aandacht voor Els

Vrolijke dame met dementie zoekt een maatje (m/v), om samen van het buiten zijn te genieten.

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · 1—3 uur/maand · Start vanaf 11 jan 2026

Gezelligheid op de Reinoutdreef

Samen koken, wandelen, spelen en genieten – doe mee als vrijwilliger bij Reinaerde! Breng plezier en aandacht in het leven van onze bewoners, op jouw manier.

Geplaatst door Reinaerde Reinoutdreef

Vaste activiteit · 1 uur/week

Joop (76) zoekt na infarct wandelmaatje om gezondheid én humeur op te krikken!

Joop heeft Niet Aangeboren Hersenletsel opgelopen na een tia en loopt instabiel. Er op uit gaan is goed voor zijn humeur én gezondheid. Ga jij op stap met hem?

Geplaatst door Handjehelpen

Vind Workshops die bij jou passen

Mei

22

Workshop · 22 mei, 14:00 — 3 jul, 16:00

De VrijdagmiddagVonk

In mei start weer De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Jun

18

Nieuw

Workshop · 18 jun, 14:00 - 17:00

Training LVB wel of geen handleiding

Training over wat jij kan doen als je mensen met een licht verstandelijke beperking ontmoet. Deze editie is speciaal gericht op vrijwilligerscoördinatoren.

Geplaatst door De Wilg

Okt

6

Workshop · 6 okt, 13:30 — 16 dec, 14:30

Levensgeluk vergroten

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Jun

18

Workshop · 18 jun, 14:00 - 16:00

Creatieve workshop: Moodboard maken over zelfliefde en herstel

In deze workshop ga je op een creatieve en laagdrempelige manier aan de slag met het thema zelfliefde.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Apr

28

Workshop · 28 apr, 14:00 - 16:00

Creatieve Workshop: Maak jouw Krachtobject – met klei, woorden en betekenis

Ontdek jouw kracht! Maak met klei een persoonlijk krachtobject en geef woorden aan wat jou sterk maakt. Delen mag, alles is goed. Je bent welkom 🌿

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

12

Workshop · 12 mei, 14:00 - 16:00

🎶 Workshop: Muziek in Zelfregie en Herstel

Samen luisteren naar muziek die raakt, troost of kracht geeft. Deel wat het met je doet of neem iets mee dat jou helpt. Echt zijn is genoeg. Je bent welkom 🎵

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

0—2 uur/week
Utrecht, Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands