Navigatie overslaan

Moederdag Turkse Pizza Workshop!

Moederdag Turkse Pizza Workshop!

Praktische informatie

Workshop Workshop

€10 · 10 mei 2025, 14:00 - 17:00
Livingstonelaan 609, 3526 HL Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Stichting SECU

#97383
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-SECU/activiteiten/Moederdag-Turkse-Pizza-Workshop/97383 om je aan te melden

Op 10 mei organiseren wij een speciale Mama & Kind Lahmacun (Turkse Pizza) Workshop in het kader van Moederdag! Aanmelden? Bel of app naar: 06 43260006

Hoe kom ik er?

Over Stichting SECU

Stichting SECU wil een bijdrage leveren aan de maatschappij en problemen voor zijn door proactief te handelen. Hierbij zijn respect en wederzijds begrip van groot belang.

Stichting SECU geeft ondersteuning en begeleiding aan scholieren, studenten en volwassenen bij hun scholing. Zo bestaat Stichting SECU uit een educatiecentrum die gespecialiseerd is op dat gebied. Stichting SECU is er niet alleen voor de jongeren, maar ook voor volwassenen, vrouwen, mannen, ouders en alle overige personen en instellingen die op het gebied van educatie en welzijn, advisering of ondersteuning nodig hebben zijn welkom bij Stichting SECU. Stichting SECU biedt om dit te bereiken verschillende projecten en activiteiten aan.

Bekijk meer activiteiten van Stichting SECU

U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze workshop. Bekijk open workshops hier.

Vind Workshops die bij jou passen

Jun

23

Workshop · 23 jun, 14:00 - 15:00

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

4

Workshop · 4 mei, 20:30 - 21:30

Lezing: Wat vrijheid van ons vraagt

In zijn 4 mei-lezing onderzoekt Jurriën Hamer wat nodig is om onze vrijheden eindelijk echt te realiseren.

Geplaatst door Studium Generale

Mei

12

Workshop · 12 mei, 20:00 - 21:30

Lezing: Baas in eigen baarmoeder

Wat is feit en wat is framing in het debat over abortus? Met o.a. sociaal wetenschapper Jenneke van Ditzhuijzen en rechtswetenschapper Fleur van Leeuwen.

Geplaatst door Studium Generale

Apr

15

Workshop · 15 apr, 20:00 - 22:30

Utrechtse Nacht van de Filosofie

Met o.a. filosoof Katie Ebner-Landy en schrijver en filosoof Eva Meijer kijken we voorbij het individu.

Geplaatst door Studium Generale

Jun

2

Workshop · 2 jun, 20:00 - 21:30

Theater: De Futuristen: Wat een man óók kan zijn

Sociaal wetenschapper Linda Duits onderzoekt met theatermakers de aantrekkingskracht van de manosphere en hoe we stereotype mannelijkheid doorbreken.

Geplaatst door Studium Generale

Mei

28

Workshop · 28 mei, 15:00 - 17:00

Workshop 'Taalcoaching voor praktijkleerders'

Begeleid jij volwassen taalleerders met weinig schoolervaring? Of heb je deelnemers die nauwelijks kunnen lezen en schrijven?

Geplaatst door Taal Doet Meer

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Moestuinproject met vluchtelingen

Samen met bewoners een moestuin onderhouden. Vluchtelingen leren eigen groenten kweken.

Geplaatst door SNDVU Seguro

Vaste activiteit · Flexibele uren

Word Taalvrijwilliger en maak het verschil met jouw tijd en aandacht!

Word Taalvrijwilliger in het AZC Utrecht Europalaan – Maak het verschil met jouw tijd en aandacht!

Geplaatst door Centraal Orgaan Opvang Asielzoekers

Vaste activiteit · 3—12 uur/week

Klusser/hovenier voor de tuinderij gezocht

Kom helpen klussen op Food for Good!

Geplaatst door Stadstuin Food for Good - Utrecht Natuurlijk

Vaste activiteit · 3—20 uur/week

(Moes)tuinders gezocht

Hou je van buiten werken? Kom eens langs. Bij Food for Good werken we samen op de sociale tuinderij.

Geplaatst door Stadstuin Food for Good - Utrecht Natuurlijk

Vaste activiteit · 3—16 uur/week

Begeleider/tuinmaatje deelnemers gezocht

Het begeleiden van deelnemers bij Stadstuin Food for Good voor extra ondersteuning bij hun werkzaamheden in de moestuin of bij andere klussen.

Geplaatst door Stadstuin Food for Good - Utrecht Natuurlijk

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Activiteiten begeleider Alexandertuin

De Alexandertuin is een collectieve tuin voor Kanaleneiland zuidwest. Een tuin die zich leent voor veel gezelligheid, werk in de tuin en activiteiten.

Geplaatst door Wijkinformatiepunt Kanaleneiland

Praktische informatie

Workshop Workshop

€10 · 10 mei 2025, 14:00 - 17:00
Livingstonelaan 609, 3526 HL Utrecht, Nederland

Contactpersoon