Dame op leeftijd zoekt maatje die Russisch of Lets spreekt



Contactpersoon
Andrea Lehr
#82522
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Hulp-bij-Dementie/activiteiten/Dame-op-leeftijd-zoekt-maatje-die-Russisch-of-Lets-spreekt/82522 om je aan te melden
Samenvatting
Mevrouw leeft al een tijdje met Alzheimer en wordt blij van gezelschap, wil jij haar maatje zijn? Mevrouw spreekt geen Nederlands, alleen Russisch of Lets.
Uitgebreide omschrijving
Mevrouw woont bij haar dochter en schoonzoon en de zorg wordt steeds zwaarder. Jouw komst maakt ook haar mantelzorgers heel blij, dat geeft even lucht.
Mevrouw kijkt graag naar Animal Planet, maar houdt ook van bijvoorbeeld nagels lakken. Heb jij wat aandacht over voor deze aardige dame? Het zal je veel voldoening geven, jouw komst doet er toe! Benieuwd? Neem (vrijblijvend) contact met ons op, dan kunnen we je nog wat meer vertellen.
Geen kennis of ervaring met dementie? Geen probleem, jij krijgt van ons een korte scholing en begeleiding waar nodig. Wel heb je een open houding nodig en de tijd en ruimte om je in ieder geval voor een half jaar te verbinden aan deze dame.
Denk je nu: interessant, maar dit past niet helemaal bij mij? Neem dan toch contact met ons op, we kijken dan samen naar iemand die wel bij jou past. We hebben een wachtlijst van mensen die wachten op een fijn maatje.
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleiding
Over Hulp bij Dementie
In de gemeente Utrecht wonen zo'n drieduizend mensen met dementie, een groot deel van hen woont gewoon nog thuis, vaak samen met de partner of met behulp van de kinderen. Hulp bij Dementie koppelt vrijwilligers aan mensen met dementie én/of aan de naasten die voor hen zorgen. De vrijwilliger helpt hen door er te zijn: het bieden van gezelschap of een luisterend oor maakt het verschil voor degene met dementie en de mantelzorger.
Als jij je aanmeldt als vrijwilliger maken we eerst een afspraak om kennis te maken. We bespreken dan ook je wensen, zoals in welk deel van de stad je wilt werken en wat je het liefste zou doen met je cliënt. Ben je nog steeds enthousiast, dan volg je een korte scholing over dementie en zorgen wij voor een goede match. We spreken dan af dat je minimaal een half jaar bij je cliënt op bezoek gaat. Gedurende je werk bij ons, kun je altijd bij ons terecht met je vragen.











