Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
  • Utrechtse Vrijwilligerstrofee 2026
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Hulp bij Dementie

Hulp bij Dementie

Non-profit

In de gemeente Utrecht wonen zo'n drieduizend mensen met dementie, een groot deel van hen woont gewoon thuis, vaak samen met de partner of met behulp van de kinderen. Hulp bij Dementie koppelt ...

WelzijnMensen met een beperkingOuderen
Activiteiten
Foto's
SBBI/ANBI
3 Goede gezondheid en welzijn1 Geen armoede5 Gendergelijkheid

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 14 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools (opent in een nieuw venster)

Boodschappenmaatje worden van vriendelijke vrouw met dementie?

Boodschappenmaatje worden van vriendelijke vrouw met dementie?

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

0—2 uur/week
Utrecht, Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Andrea Lehr

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
Hulp bij Dementie

#73169
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Hulp-bij-Dementie/activiteiten/Boodschappenmaatje-worden-van-vriendelijke-vrouw-met-dementie/73169 om je aan te melden

Het wordt voor mevrouw steeds moeilijker om alleen de boodschappen te doen, vanwege haar dementie. Wat zou ze blij zijn als jij met haar meegaat!

Mevrouw heeft een heel klein netwerk, alleen een nicht die op afstand woont. Daarom is een maatje die met haar de boodschappen doet heel erg welkom! Wat gezelligheid van jou zal haar ook goed doen. Mevrouw is prettig gezelschap en houdt van een praatje! Help jij haar om haar leven nog zo lang mogelijk om haar eigen manier te leiden? Mevrouw woont op Kanaleneiland.

Heb jij elke week of om de week ongeveer 2 uur de tijd, minimaal een half jaar? Meldt je dan aan bij ons! Eerst vrijblijvend bellen om nog wat meer te horen over deze vacature, is ook prima.


Twijfels of een maatje met dementie bij jou past? Geen zorgen, wij begeleiden jou waar het nodig is. Het contact met iemand met dementie gaat makkelijker dan je zou denken. Vooraf krijg je een korte scholing over dementie.

Gerelateerd aan

Ondersteunend werk
Nederlands
Sociaal contact
Maatje & buddy
Welzijn
Mensen met een beperking
Ouderen
Goede gezondheid en welzijn

Hoe kom ik er?

Over Hulp bij Dementie

In de gemeente Utrecht wonen zo'n drieduizend mensen met dementie, een groot deel van hen woont gewoon thuis, vaak samen met de partner of met behulp van de kinderen. Hulp bij Dementie koppelt vrijwilligers aan mensen met dementie én/of aan de naasten die voor hen zorgen. De vrijwilliger helpt hen door er te zijn: het bieden van gezelschap of een luisterend oor maakt het verschil voor degene met dementie en de mantelzorger.
Als jij je aanmeldt als vrijwilliger maken we eerst een afspraak om kennis te maken. We bespreken dan ook je wensen, zoals in welk deel van de stad je wilt werken en wat je het liefste zou doen met je cliënt. Ben je nog steeds enthousiast, dan volg je een korte scholing over dementie en zorgen wij voor een goede match. We spreken dan af dat je minimaal een half jaar bij je cliënt op bezoek gaat. Gedurende je werk bij ons, kun je altijd bij ons terecht met je vragen.

Bekijk meer activiteiten van Hulp bij Dementie

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Samen tegen eenzaamheid – jouw bezoek telt!

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Samen tegen eenzaamheid – jouw bezoek telt!

Als iemand niet meer vanzelfsprekend naar buiten kan door lichamelijke beperking, breng je soms letterlijk de 'buitenwereld' voor hem of haar binnen.

Geplaatst door De Zonnebloem Utrecht
Joop (76) zoekt na infarct wandelmaatje om gezondheid én humeur op te krikken!

Vaste activiteit · 1 uur/week

Joop (76) zoekt na infarct wandelmaatje om gezondheid én humeur op te krikken!

Joop heeft Niet Aangeboren Hersenletsel opgelopen na een tia en loopt instabiel. Er op uit gaan is goed voor zijn humeur én gezondheid. Ga jij op stap met hem?

Geplaatst door Handjehelpen
Nieuw
Peter wil zijn horizon verbreden

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Peter wil zijn horizon verbreden

Een wandeling, een autoritje of een kop koffie: jouw gezelschap maakt de wereld van Peter weer een stukje groter.

Geplaatst door U Centraal
Nieuw
Samen smaakt alles beter

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Samen smaakt alles beter

Samen eten is zoveel gezelliger. Maak van een gewone maaltijd een fijn moment en geniet samen van een goed gesprek met Mieke (51).

Geplaatst door U Centraal
Nieuw
Een luisterend oor voor Joop

Vaste activiteit · Flexibele uren

Een luisterend oor voor Joop

Joop heeft veel meegemaakt en deelt zijn verhaal graag met iemand die écht luistert. Ben jij die empathische vrijwilliger die tijd heeft voor een goed gesprek?

Geplaatst door U Centraal
Nieuw
Reisverhalen, katten en een goede kop koffie

Vaste activiteit · Flexibele uren

Reisverhalen, katten en een goede kop koffie

Ria (97) zoekt een gezellig maatje om samen herinneringen op te halen, een spelletje te spelen en de week wat extra kleur te geven.

Geplaatst door U Centraal

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

0—2 uur/week
Utrecht, Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Andrea Lehr

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands