Vrijwilliger voor Groene vingers gezocht
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Vrijwilliger-voor-Groene-vingers-gezocht/26629 om je aan te melden
Samenvatting
Vrijwilliger gezocht voor bloemschikken met mensen met een beperkingUitgebreide omschrijving
Heb je groene vingers en vind je het leuk om bezoekers met een verstandelijke beperking te begeleiden bij het maken van een bloemstuk, neem dan contact op!
De activiteit Groene vingers is 2x keer per maand op iedere 2e en 4e donderdag van de maand van 13.00-15.00 uur bij De Wilg.
We zoeken een vrijwilliger die het leuk vindt om aan de slag te gaan met bloemen. Iemand die de activiteit mee vorm geeft. Heb je ideeën over zaadjes planten of een thema zoals seizoensgebonden werken en kun je onze bezoekers inspireren om een mooi werkje te maken? Dan zoeken wij jou!
Als het mooi weer is dan maken we gebruik van de kas. We gebruiken materialen uit de eigen tuin en bloemen van de bloemist.
Het is een gezellige groep en lekker kletsen en samen thee drinken staat voorop.