Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
  • Utrecht Bedankt!
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
De Wilg

De Wilg

Non-profit

De Wilg ondersteunt mensen met een licht verstandelijk beperking en/of psychische problematiek, in het (weer) actief meedoen in de maatschappij. Dit doen wij door het organiseren van verschillende ...

WelzijnMensen met een beperking
Activiteiten
Foto's
SBBI/ANBI
3 Goede gezondheid en welzijn

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 17 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Kom gezellig koken bij de kookgroep jongeren in Leidsche Rijn!

Kom gezellig koken bij de kookgroep jongeren in Leidsche Rijn!

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

4—6 uur/maand
Eerste Oosterparklaan 76, 3544 AK Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Angelique Van Den Broek - De Wilg

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands
De Wilg

#114682
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Kom-gezellig-koken-bij-de-kookgroep-jongeren-in-Leidsche-Rijn/114682 om je aan te melden

Kom jij om de week gezellig koken met jongeren in Leidsche Rijn? Samen maken we lekkere gerechten en een warme, ontspannen sfeer bij Buurtcentrum Bij de Buren.

In buurtcentrum Bij de Buren in Leidsche Rijn willen we graag starten met een nieuwe kookgroep voor jongeren tussen de 18 en 30 jaar. Twee keer per maand komen we op woensdagavond samen om te koken, te leren, te lachen en vooral om even een fijne plek te bieden waar iedereen zichzelf mag zijn.


Voor deze groep zijn we op zoek naar twee enthousiaste vrijwilligers die het leuk vinden om samen met jongeren in de keuken te staan. Rond mei willen we beginnen.


Hoe ziet zo’n avond eruit?


Rond 17.00 uur kom je binnen in het buurtcentrum. Er zijn altijd jongeren die al staan te popelen om te beginnen, anderen komen iets later binnenvallen. Samen bedenken jullie wat er die avond op tafel komt en je haalt even de boodschappen: de Jumbo en Lidl liggen vlak om de hoek.


Terwijl iedereen een taak krijgt en de pannen op het vuur gaan, ontstaat er vaak vanzelf een gezellige sfeer: muziek op de achtergrond, een praatje met iemand die je voor het eerst ziet, iemand anders die iets nieuws wil leren in de keuken. Jij hebt een begeleidende rol, houdt het overzicht en zorgt dat iedereen zich prettig en veilig voelt.

En dan, het leukste moment: samen aan tafel. Na het eten is het vaak nog even napraten voor iedereen weer naar huis gaat. Rond 20.45 uur zit jouw avond er ook op.


Wie zoeken we?


We zoeken mensen die het leuk vinden om met jongeren te werken en niet bang zijn om af en toe het voortouw te nemen in de keuken. Je hoeft geen topkok te zijn; enthousiasme en een open houding zijn veel belangrijker. Een praatje maken, een veilige sfeer creëren en zelfstandig kunnen werken zijn eigenschappen die goed van pas komen.


Wat krijg jij ervoor terug?


Je draagt direct bij aan een plek waar jongeren zich welkom voelen. Daarnaast bieden we je:

  • een gezellige en betekenisvolle vrijwilligersplek
  • ondersteuning vanuit de coördinatie wanneer je die nodig hebt
  • de ruimte om jezelf te ontwikkelen
  • vrijheid om met eigen ideeën te komen en het samen vorm te geven


Lijkt het je leuk om mee te doen, of wil je vrijblijvend een keer komen kijken? We horen heel graag van je!

Gerelateerd aan

Koken & eten
Sociaal contact
Nederlands
Welzijn
Kinderen
Mensen met een beperking
Jongeren
Geen honger
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen

Hoe kom ik er?

Over De Wilg

De Wilg ondersteunt mensen met een licht verstandelijk beperking en/of psychische problematiek, in het (weer) actief meedoen in de maatschappij. Dit doen wij door het organiseren van verschillende (vrijetijds-) activiteiten, het geven van voorlichting & training en begeleiding bij het verrichten van vrijwilligerswerk. De beperking is niet van belang; bij ons deel je je interesses!

Bekijk meer activiteiten van De Wilg

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Steun jij moeder Kelly door met haar jongste van 3 te gaan spelen?

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Steun jij moeder Kelly door met haar jongste van 3 te gaan spelen?

Deze alleenstaande moeder uit Vleuten heeft nog een kleine baby en kan het maar moeilijk bolwerken vanwege haar psychische kwetsbaarheid.

Geplaatst door Handjehelpen
Barmedewerker

Vaste activiteit · 4—8 uur/week

Barmedewerker

Achter de bar staan.

Geplaatst door C.o.v. Desto
Gezelligheid op de Reinoutdreef

Vaste activiteit · 1—3 uur/maand · Start vanaf 11 jan 2026

Gezelligheid op de Reinoutdreef

Samen koken, wandelen, spelen en genieten – doe mee als vrijwilliger bij Reinaerde! Breng plezier en aandacht in het leven van onze bewoners, op jouw manier.

Geplaatst door Reinaerde Reinoutdreef
Social Media Kanjer gezocht! (parttime)

Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 22 feb 2026

Social Media Kanjer gezocht! (parttime)

Ben jij creatief en gek op social media? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Geplaatst door Speelotheek 't belhameltje
Gek op speelgoed en vrij op dinsdag avond? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 9 mrt 2026

Gek op speelgoed en vrij op dinsdag avond? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Kom jij ons helpen met het compleet maken, controleren en uitzoeken van speelgoed?

Geplaatst door Speelotheek 't belhameltje
Assistent Speeltuin-mee-maker

Vaste activiteit · Flexibele uren

Assistent Speeltuin-mee-maker

Zorgen voor gastvrij welkom zodat mensen graag naar de speeltuin toe komen en zich veilig en prettig voelen. Ook zelfstandig openen en sluiten horen hierbij.

Geplaatst door DOCK Noordwest

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

4—6 uur/maand
Eerste Oosterparklaan 76, 3544 AK Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Angelique Van Den Broek - De Wilg

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands