Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
  • Utrecht Bedankt!
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Buurtbel Wittevrouwen en omgeving

Buurtbel Wittevrouwen en omgeving

Non-profit

In de Buurtbel bouwen actieve bewoners in de straten en buurten van Wittevrouwen, Zeehelden, Huizingabuurt en Griftkwartier aan een verbonden en betrokken gemeenschap. Aan een leefbare en levendige ...

Buurt & omgevingWelzijn
Activiteiten
Foto's
3 Goede gezondheid en welzijn17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken11 Duurzame steden en gemeenschappen

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 14 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Kartrekker wijkfeest Paardenkathedraal

Kartrekker wijkfeest Paardenkathedraal

Praktische informatie

Vacature • Tijdelijke activiteit

Flexibele uren · Voor ongeveer 6 maanden
Veeartsenijstraat 155, 3572 DD Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Flip Roncken

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
Buurtbel Wittevrouwen en omgeving

#61858
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Buurtbel-Wittevrouwen/activiteiten/Kartrekker-wijkfeest-Paardenkathedraal/61858 om je aan te melden

Eventcoördinator voor een event in de foyer van de Paardenkathedraal in november. Je bereidt het programma voor met actieve bewoners, jong, oud en nieuw.

Je organiseert met wijkbewoners & partners een feestelijke bijeenkomst in de foyer van De Paardenkathedraal aan de Veeartsenijstraat. Er is een sociale en duurzame markt met kledingswap, waar wijkgenoten bijpraten, ontdekken wat er te doen is voor jong oud, met ruimte voor samen maken, creativiteit, elkaar inspireren en krachten bundelen.


Event coordinator / manager gezocht

We zoeken iemand die het leuk vindt om met bewoners en partners een feestelijk evenement te organiseren en coördineren. De praktische organisatie van deze bijeenkomst, samen met buurtbewoners voor zijn/haar/hen rekening te nemen.


Wat ga je doen?

  • Je verzorgt de programmering, omlijsting, promotie & werving van deelnemers (wijkkrant, nieuwsbrieven, flyeren, socials....).
  • Je bent verantwoordelijk voor alle operationele, praktische en technische zaken. Voor de praktische voorbereiding & inrichting, materialen & visuele middelen, warme ontvangst & prettige nazit.
  • Je maakt afspraken met partners en bewoners over timing, rollen, taakverdeling, inrichting en techniek, wat er nodig is.
  • Op het evenement zelf ben jij het aanspreekpunt voor deelnemers, betrokkenen en vrijwilligers. En zorg je dat de ruimte goed wordt achtergelaten.


Wat neem je mee?

  • Je vindt het leuk om evenementen te organiseren, bent een praktische allrounder met organisatietalent
  • Je werkt graag met actieve bewoners en vrijwilligers
  • Je vindt omgaan met verschillende mensen inspirerend, bent sterk in communicatie, verbindend en creatief.
  • Je kunt anderen inspireren en motiveren om mee te doen, er met elkaar een feest van te maken.


Wat krijg je hiervoor terug?

  • Een inspirerend event met actieve bewoners en een variatie aan bijdragen. Op een historische locatie in hartje Wittevrouwen met alle moderne middelen.
  • Nieuwe contacten, uitbreiding van je persoonlijke netwerk en samen werken aan meer gemeenschapskracht.

Gerelateerd aan

Activiteiten begeleiden
Evenement & festival
Coördineren
Nederlands
Buurt & omgeving
Welzijn
Kunst & cultuur
Goede gezondheid en welzijn
Duurzame steden en gemeenschappen
Partnerschap om de doelstellingen te bereiken
Deze vacature is geschikt voor jongeren

Hoe kom ik er?

Over Buurtbel Wittevrouwen en omgeving

In de Buurtbel bouwen actieve bewoners in de straten en buurten van Wittevrouwen, Zeehelden, Huizingabuurt en Griftkwartier aan een verbonden en betrokken gemeenschap. Aan een leefbare en levendige wijk waar iedereen thuis kan zijn. Met bewoners die naar elkaar omzien, elkaar helpen en doen wat nodig is, en allemaal op eigen wijze bijdragen aan prettig samen leven in de buurt, meer regie en onderlinge hulp. Aan een sterk weefsel van buren die kennis en krachten bundelen, elkaar en professionals gemakkelijk kunnen vinden om samen verder komen.

Bekijk meer activiteiten van Buurtbel Wittevrouwen en omgeving

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Nieuw
Projectleider Creatieve Dialogen

Vaste activiteit · 1—3 uur/week

Projectleider Creatieve Dialogen

Yes, in 2027 starten we weer met creatieve dialooggroepen. Dankzij jou lopen deze op rolletjes! Jij bent het aanspreekpunt voor de begeleiders.

Geplaatst door Utrecht in Dialoog
Nieuw
Projectleider Dialooghuis

Vaste activiteit · 3—4 uur/maand · Start vanaf 9 sep

Projectleider Dialooghuis

Ontmoeting tussen leefwerelden, verhalen delen, verschillen waarderen. Dat is het Dialooghuis. Dankzij jou loopt deze avond maandelijks op rolletjes.

Geplaatst door Utrecht in Dialoog
Nieuw
Projectleider Filmdialogen

Vaste activiteit · 1—4 uur/maand

Projectleider Filmdialogen

Een actueel thema, inspirerende documentaire en een verbindende dialoog. Het recept voor prachtige avonden vol ontmoeting. Dankzij jou lopen deze op rolletjes!

Geplaatst door Utrecht in Dialoog

Aug

28

Help mee tijdens de VakantieBoules voor kinderen van 5 tot 12 jaar

Eenmalig · 28 aug, 11:00 - 16:00

Help mee tijdens de VakantieBoules voor kinderen van 5 tot 12 jaar

Gun jij net als wij kinderen een dag om nooit te vergeten? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! ❤️

Geplaatst door Stichting Robin Food
Become a Volunteer at Our Outdoor Festivities!

Eenmalig · 4—8 uur

Become a Volunteer at Our Outdoor Festivities!

Do you like to contribute occasionally, but would you rather not be tied to an activity? Then helping with us is exactly what you are looking for!

Geplaatst door IJsclub Siberia
🌟 Dealmaker gezocht! Sponsoring & Samenwerkingen 🤝  (Winteroutreach - 17 dec)

Tijdelijke activiteit · 1—3 uur/week · Start vanaf 10 sep Voor ongeveer 5 maanden

🌟 Dealmaker gezocht! Sponsoring & Samenwerkingen 🤝 (Winteroutreach - 17 dec)

Help mee om dit event mogelijk te maken! 🔥 Regel sponsoren, samenwerkingen en alles wat we nodig hebben voor de Winteroutreach op 17 december!

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht

Praktische informatie

Vacature • Tijdelijke activiteit

Flexibele uren · Voor ongeveer 6 maanden
Veeartsenijstraat 155, 3572 DD Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Flip Roncken

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands