Een maatje voor de gezelligheid


Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/s-Heeren-Loo1/activiteiten/Een-maatje-voor-de-gezelligheid/37502 om je aan te melden
Samenvatting
Samen een blokje om, een bakkie koffie, voetbal, formule 1, Darts kijken. Meneer met NAH in elektrische rolstoel geniet hiervan samen met een maatje!Uitgebreide omschrijving
Interesse, luisteren, plezier en gezelligheid.
Voor een man van 45 jaar met NAH (Niet Aangeboren Hersenletsel), gebonden aan een electrische rolstoel zijn wij op zoek naar iemand die één keer in de week gezellig bij hem op bezoek kan komen. Ook als het niet elke week mogelijk is, komen we graag in contact met je. Deze man heeft maar een heel klein netwerk, maar wel behoefte aan contact en het zou zo fijn zijn als er iemand is die speciaal voor hem komt en met wie hij een band kan opbouwen. Samen even een blokje om en een bakkie doen en ondertussen naar muziek luisteren of naar sport kijken. Deze man houdt erg van voetbal, Formule 1 en Darts. Komt je interesse met hem overeen dan helpt dit bij het eerste contact.
Het is een bescheidde man die met kleine dingen al heel tevreden kan zijn en we gunnen hem wat meer aandacht voor hem zelf.
Dit zijn wij:
Meneer woont in een studio aan de Verlengde Houtrakgracht in Utrecht. Hij woont daar met meerdere bewoners met NAH. De woning en zorg is onderdeel van ’s Heeren Loo, een organisatie die 24 uur zorg en ondersteuning. Meneer gaat 4 dagen van de week naar een dagbestedingslocatie die speciaal gericht is op zijn mogelijkheden. Hij is de dinsdag altijd vrij.
Dit ben jij:
Je vindt het belangrijk dat ieder mens een betrokken sociaal netwerk heeft, ongeacht mogelijkheden of wijze van beleven. Je komt op bezoek en bent even helemaal gericht op de ander, doet samen een bakje koffie en overlegt waar de ander zin in heeft; een spelletje, een wandeling of …..
Verder ben je:
- Geduldig en neemt tijd om iemand te verstaan en begrijpen.
- Inlevend in situatie en omstandigheden en wil je energie steken in het opbouwen van een vertrouwensband.
- Duidelijk en voorspelbaar, waardoor je betrouwbaar maar ook kordaat bent.
- Respectvol en kun je discreet omgaan met (vertrouwelijke) informatie
- Voor langere periode beschikbaar.
Dit bieden wij:
een mooie vrijwilligersplaats met enthousiaste mensen!
- Een eindejaarsgeschenk
- Verzekering voor WA en ongevallen
- Reiskostenvergoeding
- Mogelijkheid tot scholing en informatiebijeenkomsten
- Betrokken bijdrage bij de cliënten
- Volop waardering en een onbetaalbare ervaring
Motivatie is een belangrijke factor om je aan te melden als vrijwilliger; motivatie om een contact langzaam op te bouwen en motivatie om dit contact langdurig aan te gaan.
Daar willen we vanuit de organisatie ’s Heeren Loo bij ondersteunen. Er is een kennismakingsgesprek om van beide kanten te kijken of het klikt en helder te krijgen wat er gevraagd wordt en wat er geboden kan worden. Een periode om ‘proef’ te draaien en daarbij uitleg en ondersteuning te krijgen van begeleiders die nauw betrokken zijn.
Voor het vrijwilligerswerk is er geen tegenprestatie in de vorm van een materiele beloning of betaling van de werkzaamheden. Het is geen positie van een professionele werknemer en die verantwoordelijkheid hoef je als vrijwilliger ook niet te nemen. Wel is de vrijwilliger een zeer gewaardeerde kracht binnen het team en zal deze ook gehoord en gewaardeerd worden.
Enthousiast?
Meld je aan via deze site.
Om met onze cliënten te werken wordt er een VOG van je verlangd. Deze wordt via
’s Heeren Loo aangevraagd, er zijn geen kosten aan verbonden.
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Over 's Heeren Loo
's Heeren Loo heeft voorzieningen op gebied van wonen, werken, dagbesteding, vrije tijd, behandeling en diagnostiek, onderwijs.