Coördinator boodschappenhulpdienst

Coördinator boodschappenhulpdienst

Vaste activiteit · 2—5 uur/week
Vanuit huis
Gastvrijheid en ontvangstActiviteiten begeleidenCoördinerenNederlands
OuderenMensen met een beperkingWelzijn
3 Goede gezondheid en welzijn

Contactpersoon

Buren voor Buren Vleuten-De Meern

Stel de contactpersoon een vraag

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

2 plaatsen over.

Activiteit Delen
Buren voor Buren

#65797
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Wil-Wijk-Informatie-Lijn/activiteiten/Coordinator-boodschappenhulpdienst/65797 om je aan te melden

Samenvatting

Zorg jij ervoor dat iemand de boodschappen doet? Dan maak jij het verschil voor je buurtgenoten in Vleuten-De Meern en Haarzuilens.

Uitgebreide omschrijving

Voor onze boodschappendienst zijn wij op zoek naar een vrijwilliger in de rol van coördinator. Als coördinator ben je de schakel tussen hulpvraag en hulpaanbod: een buurtbewoner heeft iemand nodig die voor haar of hem boodschappen gaat doen en jij zorgt ervoor dat iemand uit jouw team dit gaat doen. Hiervoor bezoek je vaak eerst de buurtbewoner en vervolgens schat je in welke vrijwilliger het beste bij deze bewoner past.


Bij de boodschappendienst werken op dit moment 20 vrijwilligers, die gemiddeld 1 keer per week, soms 1 keer per 2 weken een boodschap doen voor buurtbewoners die dit zelf niet kunnen. Bijvoorbeeld omdat zij niet goed kunnen lopen of ziek zijn. Deze vrijwilligers worden begeleid door twee coördinatoren, die de ‘match’ maken tussen hulpvrager en hulpbieder (een buurtbewoner die zich als vrijwilliger heeft aangemeld).


Als coördinator begeleid je en ondersteun je deze vrijwilligers. Je houdt op de computer bij wie met wie werkt. Mocht er behoefte zijn aan nieuwe vrijwilligers, dan signaleer je dat op tijd zodat jouw collega’s bij het team communicatie jou kunnen helpen. Sowieso kun je een beroep doen op jouw collega-coördinatoren als je daar behoefte aan hebt.


Onderstaand lees je wat Annemarie, de coördinator die vertrekt, over haar vrijwilligerswerk zegt:


“Het is heel leuk en gevarieerd, en ook dankbaar werk. Je maakt echt een verschil. Af en toe bezoek je een cliënt zodra er een nieuwe aanvraag binnenkomt. Soms voer je een intakegesprek met nieuwe vrijwilligers. Je probeert een zo goed mogelijke match te maken tussen cliënt en vrijwilliger. En je houdt alle gegevens bij in bestanden op google drive, waar je goed voor ingewerkt wordt. Een aantal keer per jaar is er een overleg met de andere coördinatoren in het kernteam van WIL in je buurt. Het zal gemiddeld 2 uur per week in beslag nemen, soms iets meer als het opeens erg druk is. Ik blijf sowieso nog 3 maanden om eventueel iemand in te werken.”


Neem contact met ons op en wij zorgen ervoor dat wij snel reageren. Want wij staan te popelen om met jou kennis te maken.

Wat vrijwilligers nodig hebben

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

2 plaatsen over.

Activiteit Delen

Over Buren voor Buren

Buren voor Buren is de welzijnsorganisatie in de Utrechtse wijk Vleuten-De Meern (postcodes 3451 tot en met 3455). De kernactiviteiten van Buren voor Buren zijn: wijkinformatie geven en burenhulp verlenen.

De doelstelling van Buren voor Buren is om de wijk Vleuten-De Meern te voorzien van informatie op het gebied van informele zorg en welzijn in de directe woonomgeving. Daarnaast willen wij toegankelijke burenhulp verlenen.

Wij willen het netwerk zijn van en voor de bewoners van Vleuten-De Meern. Wij helpen de bewoners te vinden wat ze zoeken in hun eigen buurt. Dat kan een vergaderlocatie zijn of het adres van een breiclubje. Het kan een wandelmaatje zijn of een tip waar kinderen samen kunnen sporten. Het kan ook concrete (buren)hulp zijn: een boodschap doen voor een buurtbewoner of hem/haar even naar het ziekenhuis brengen. Deze burenhulpteams zijn verdeeld over de boodschappenhulp, de klussenhulp, de vervoershulp, een algemene hulpdienst, een digitale hulpdienst en natuurlijk ook de informatie hulpdienst. Via deze zes hulpdiensten bieden ruim 100 enthousiaste vrijwilligers concrete burenhulp aan wijkbewoners, die zelf geen beroep kunnen doen op familie of bekenden, en waarvoor professionele hulp te duur is.

Kom jij ons team versterken?

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

bruin cafe vrijwilliger

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

bruin cafe vrijwilliger

op vrijdagmiddag verzorgen wij een gezellige middag voor de bewoners. Wij zoeken een fijne gastheer /gastvrouw.

Geplaatst door Stichting Rijnhoven
Begeleider/ Organisator voor leuke Uitjes

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren

Begeleider/ Organisator voor leuke Uitjes

Je organiseert 4x p.j. een uitje en regelt vervoer, entree, lunch, aanmeldingen en financiële afwikkeling en je neemt zelf deel aan het uitje als begeleider.

Geplaatst door De Dame Zuilen
Gastvrouw/heer

Vaste activiteit · Flexibele uren

Gastvrouw/heer

Als gastheer/vrouw zorg je voor- en met bezoekers en bewoners voor een fijne middag met een kopje koffie, een praatje en ondersteuning bij activiteiten.

Geplaatst door De Dame Zuilen
Vrolijke Bloemschikker!

Vaste activiteit · 2 uur/week

Vrolijke Bloemschikker!

Als vrijwilliger bloemschikken betrek je bezoekers bij de bloemschikactiviteit en ondersteun je hen bij het maken van boeketten. Liefst 1x per 14 dagen.

Geplaatst door De Dame Zuilen
Samen eten is fijner

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Samen eten is fijner

Veel van onze bewoners vinden het fijn om samen met anderen in het restaurant te eten.

Geplaatst door Vecht en IJssel, locatie Transwijk
Help jij Geertje met haar wekelijkse boodschappen?

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Help jij Geertje met haar wekelijkse boodschappen?

Voor een vriendelijke maar kwetsbare mevrouw in Vleuten–De Meern zoeken we een betrokken vrijwilliger die haar wekelijks wil helpen met de boodschappen.

Geplaatst door U Centraal

Vind Workshops die bij jou passen

Nov

19

Existentiële eenzaamheid. Herken ik het en dan ...... ?

Workshop · 19 nov, 14:00 - 17:00

Existentiële eenzaamheid. Herken ik het en dan ...... ?

Existentiële eenzaamheid? Wat is het? Herken je het? En hoe reageer je erop?

Geplaatst door Zin in Utrecht

Nov

7

Nieuw
Het Empowerment Cafe

Workshop · 7 nov, 19:00 - 21:00

Het Empowerment Cafe

Ben jij tussen de 18 en 30 jaar en op zoek naar een plek waar je jezelf kunt zijn en je gedachten kunt delen? Kom dan naar het Jongeren Empowermentcafé!

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Dec

9

🌟 Workshop: Stretch en ontspanning voor vrouwen

Workshop · 9 dec, 13:00 - 14:30

🌟 Workshop: Stretch en ontspanning voor vrouwen

Gun jezelf een moment van rust én creativiteit

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Nov

5

Hybride Training: Acceptatie

Workshop · 5 nov, 10:00 - 12:30

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Nov

10

Workshop: Ervaar de kracht van verbinding

Workshop · 10 nov, 10:00 - 12:00

Workshop: Ervaar de kracht van verbinding

Iedere ontmoeting is nieuw en anders. Ga mee op ontdekkingsreis in de wondere wereld van wat contact en verbinding tussen mensen kan brengen. Wees welkom!

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Dec

23

🌟 Workshop: Ontspanning en inspiratie door visualisatie

Workshop · 23 dec, 13:00 - 14:00

🌟 Workshop: Ontspanning en inspiratie door visualisatie

Gun jezelf een moment van rust én creativiteit

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel