Navigatie overslaan

ex-kleuterleidster mist praatjes

ex-kleuterleidster mist praatjes

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

Flexibele uren
Utrecht, Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
U Centraal

#86753
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/U-Centraal/activiteiten/ex-kleuterleidster-mist-praatjes/86753 om je aan te melden

92-jarige alleenstaande vrouw, voorheen kleuterleidster in Oog in Al zoekt vrijwilligster die 1x in de 2 weken wat komt babbelen, rondje met de rollator maakt.

92-jarige alleenstaande vrouw in Oog in Al zoekt vrijwilligster die 1x in de 2 weken wat komt babbelen, rondje om met de rollator maakt. Ze is een gezelschapsmens, recht door zee, en is vroeger kleuterleidster geweest. Die gezelligheid mist ze nu. Op middagen (ma, di, wo, za en zo). Lijkt het je een leuke match, neem dan contact op met Ed.

Gerelateerd aan

Maatje & buddy
Sociaal contact
Buiten
Welzijn
Mensen met een beperking
Ouderen
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen

Hoe kom ik er?

Over U Centraal

U Centraal is een stedelijke welzijnsorganisatie in Utrecht. Beroepskrachten en vrijwilligers bieden informatie, advies, contact en praktische hulp. U Centraal wijst de weg aan iedereen die woont, werkt of zorgt in Utrecht. Ook voedt U Centraal lokale hulpverleners met expertise rond een aantal thema's.

Bekijk meer activiteiten van U Centraal

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Jouw ervaring is goud waard voor iemand met dementie!

Als vrijwilliger bied je gezelschap, een luisterend oor en een vertrouwd gezicht. Een klein gebaar, met grote impact.

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Word fietsmaatje en laat René stralen

Met jou als maatje kan René ondanks zijn dementie lekker buiten blijven fietsen.

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · Flexibele uren

Ben jij nieuwsgierig? Bert wisselt graag verhalen uit.

Als je een gesprek start met Bert dan praat hij graag over zijn interesses. Dat kan ook tijdens een ommetje; jullie zetten wat stappen en je maakt Bert blij.

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · 2 uur/week

Aandacht voor Els

Vrolijke dame met dementie zoekt een maatje (m/v), om samen van het buiten zijn te genieten.

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · Flexibele uren

🚲 Samen met Tineke even weg?

Tineke is een leuke, creatieve vrouw en kan prachtig breien. Ze maakt graag een praatje of fietstochtje met koffie. Word jij haar maatje?

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Nieuw

Vaste activiteit · 2—4 uur/week · Start vanaf 1 mei

Maatjesmakelaar Overvecht

Als maatjesmakelaar match je onze gasten aan een fietsmaatje (vrijwilliger), beheer je het rooster, en onderhoud je het contact met de gasten en vrijwilligers.

Geplaatst door Fietsmaatjes Utrecht

Vind Workshops die bij jou passen

Mei

22

Workshop · 22 mei, 14:00 — 3 jul, 16:00

De VrijdagmiddagVonk

In mei start weer De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Jun

18

Nieuw

Workshop · 18 jun, 14:00 - 17:00

Training LVB wel of geen handleiding

Training over wat jij kan doen als je mensen met een licht verstandelijke beperking ontmoet. Deze editie is speciaal gericht op vrijwilligerscoördinatoren.

Geplaatst door De Wilg

Okt

6

Workshop · 6 okt, 13:30 — 16 dec, 14:30

Levensgeluk vergroten

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Apr

28

Workshop · 28 apr, 14:00 - 16:00

Creatieve Workshop: Maak jouw Krachtobject – met klei, woorden en betekenis

Ontdek jouw kracht! Maak met klei een persoonlijk krachtobject en geef woorden aan wat jou sterk maakt. Delen mag, alles is goed. Je bent welkom 🌿

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

6

Workshop · 6 mei, 10:00 - 12:30

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

12

Workshop · 12 mei, 14:00 - 16:00

🎶 Workshop: Muziek in Zelfregie en Herstel

Samen luisteren naar muziek die raakt, troost of kracht geeft. Deel wat het met je doet of neem iets mee dat jou helpt. Echt zijn is genoeg. Je bent welkom 🎵

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

Flexibele uren
Utrecht, Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag