Navigatie overslaan

Sociaal maatje voor kunstenaar in Noordoost Utrecht

Sociaal maatje voor kunstenaar in Noordoost Utrecht

Praktische informatie

Vacature Tijdelijke activiteit

0—2 uur/week · Voor ongeveer 6 maanden
Tuinwijk, 3515 XA Utrecht, Nederland

Contactpersoon

U Centraal

#78754
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/U-Centraal/activiteiten/Sociaal-maatje-voor-kunstenaar-in-Noordoost-Utrecht/78754 om je aan te melden

Ben jij iemand met een brede interesse in cultuur en een open geest?

We zoeken een maatje voor een meneer in Noordoost Utrecht die graag wat meer sociale contacten wil na het verlies van zijn partner. Hij is creatief, geïnteresseerd in kunst en cultuur, en zoekt iemand om gezellig mee te kletsen en activiteiten te ondernemen, zoals een bezoek aan een museum, het kijken van films of gewoon een kopje koffie drinken en babbelen.


Meneer heeft beginnende Parkinson maar laat zich hier niet door tegenhouden. Hij is creatief en actief bezig met het schrijven van een boek/roman. Ook creëert hij animaties en componeert zelf keyboardmuziek. Hij vindt het echter moeilijk om op zijn leeftijd een nieuwe sociale start te maken.


Hij zoekt een vrijwilliger, man of vrouw tussen de 30 en 60 jaar oud, die één keer per week beschikbaar is op maandag, dinsdag, woensdag of zaterdagochtend. Het liefst zoekt hij iemand met een open minded houding, enige spirituele interesse (zoals in reincarnatie), en een brede belangstelling voor diverse onderwerpen.

Gerelateerd aan

Maatje & buddy
Sociaal contact
Welzijn
Mensen met een beperking
Ouderen
Goede gezondheid en welzijn

Hoe kom ik er?

Over U Centraal

U Centraal is een stedelijke welzijnsorganisatie in Utrecht. Beroepskrachten en vrijwilligers bieden informatie, advies, contact en praktische hulp. U Centraal wijst de weg aan iedereen die woont, werkt of zorgt in Utrecht. Ook voedt U Centraal lokale hulpverleners met expertise rond een aantal thema's.

Bekijk meer activiteiten van U Centraal

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Word fietsmaatje en laat René stralen

Met jou als maatje kan René ondanks zijn dementie lekker buiten blijven fietsen.

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · 1 uur/week

Joop (76) zoekt na infarct wandelmaatje om gezondheid én humeur op te krikken!

Joop heeft Niet Aangeboren Hersenletsel opgelopen na een tia en loopt instabiel. Er op uit gaan is goed voor zijn humeur én gezondheid. Ga jij op stap met hem?

Geplaatst door Handjehelpen

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Jouw ervaring is goud waard voor iemand met dementie!

Als vrijwilliger bied je gezelschap, een luisterend oor en een vertrouwd gezicht. Een klein gebaar, met grote impact.

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · Flexibele uren

Ben jij de vrolijke noot voor Ans?

Ans maakt graag een praatje onder het genot van een kopje koffie en muziek. Breng jij haar die gezelligheid?

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · Flexibele uren

Breng jij rust en gezelschap in hartje Utrecht?

Vriendelijke meneer zoekt gezelschap. Een man past het beste bij hem. Zo kan zijn vrouw er soms een avondje op uit.

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Nieuw

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Rook jij een sigaretje met Toon?

Toon is een vriendelijke man en een echte Utrechter. Door zijn dementie onderneemt hij weinig en zit hij veel alleen thuis. Ga jij een blokje met hem om?

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vind Workshops die bij jou passen

Mei

22

Workshop · 22 mei, 14:00 — 3 jul, 16:00

De VrijdagmiddagVonk

In mei start weer De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Workshop · voor 8 okt 2025

Themabijeenkomst "Leer de mens in dementie kennen''

Op 8 oktober organiseren we in samenwerking met een dementieconsulent een themabijeenkomst met het doel op een nieuwe manier te kijken naar mensen met dementie.

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht

Okt

6

Workshop · 6 okt, 13:30 — 16 dec, 14:30

Levensgeluk vergroten

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Mei

13

Workshop · 13 mei, 13:30 — 15 jun, 16:00

Werk aan je Levensgeluk in 6 bijeenkomsten

Waar word je blij van? Waar haal je energie uit? Leer vaardigheden waarmee je actief kunt bijdragen aan je levensgeluk.

Geplaatst door WIJ 3.0

Apr

13

Workshop · 13 apr, 13:30 - 16:00

Training: Werken met eigen ervaring

Wil je leren hoe je jouw eigen ervaringen kunt inzetten om anderen te ondersteunen in hun herstel?

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

19

Workshop · 19 mei, 15:00 - 17:00

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Dans en Herstel is een reeks van 6 bijeenkomsten waarin we op een zachte, lichaamsgerichte manier onderzoeken wat herstel voor jóu betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature Tijdelijke activiteit

0—2 uur/week · Voor ongeveer 6 maanden
Tuinwijk, 3515 XA Utrecht, Nederland

Contactpersoon