Coördinator groepslessen in Zuilen gezocht!

Coördinator groepslessen in Zuilen gezocht!

Vaste activiteit · 4—6 uur/week
Koningin Wilhelminalaan 8, 3527 LD Utrecht, Netherlands
Bestuur
WelzijnKinderenMensen met een beperkingJongeren

Contactpersoon

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Taal Doet Meer

#24265
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Taal-Doet-Meer2/activiteiten/Coordinator-groepslessen-in-Hoograven-gezocht/24265 om je aan te melden

Samenvatting

Als coördinator voer je intakegesprekken met nieuwe cursisten en begeleid je vrijwillige taalcoaches. Een waardevolle ervaring!

Uitgebreide omschrijving

Wekelijks gaan in Utrecht veel vrijwilligers op pad om als taalcoach taallessen te geven aan mensen voor wie het Nederlands niet de moedertaal is. Ook in Zuilen!

Wij zijn op zoek naar een coördinator Taalcoaching voor de taalgroepen in Zuilen. Je taken als coördinator zijn zeer uiteenlopend: je voert intakegesprekken met nieuwe cursisten, koppelt een taalcoach aan een cursist, begeleidt de vrijwillige taalcoaches en houdt dit alles bij in ons registratiesysteem. Je doet waardevolle ervaring op en ontmoet je veel mensen uit verschillende culturen. De coördinator wordt ondersteund door de projectleider van Taal Doet Meer.

Wat heb jij in huis?

– Je bent goed in het begeleiden en enthousiasmeren van mensen

– Je staat open voor nieuwe ontmoetingen

– Je bent leergierig, zelfstandig en betrouwbaar

– Je bent zo’n 4 tot 6 uur per week beschikbaar

Wat krijg je ervoor terug?

Wij bieden onze coördinatoren deskundigheidsbevordering, overleg met andere coördinatoren en contact met de organisatie en de projectleider. Je kan zelf je uren flexibel inplannen. Daarnaast doe je waardevolle ervaring op het gebied van taalondersteuning op en je ontmoet veel verschillende mensen.

Interesse?

Meld je aan voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek bij Hafsa el Adouti via onderstaande roze knop.

Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

Wat wij vrijwilligers aanbieden

💸 Vrijwilligersvergoeding

🤝 Extra begeleiding

Hoe kom ik er?

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Taal Doet Meer

Taal Doet Meer zorgt er met 1000 vrijwilligers per jaar voor dat Utrechters kunnen meedoen in de samenleving. Het leren van de Nederlandse taal is een rode draad in ons werk. Taal is nodig om een baan te vinden, met de leerkracht van je kinderen te praten, naar de huisarts te gaan, met een computer te werken of je huiswerk te maken.

Vrijwillige taalcoaches bieden taalcoaching en activering aan mannen en vrouwen die het Nederlands niet als moedertaal hebben. Onze vrijwillige mentoren ondersteunen leerlingen met de taal en schoolwerk. Zij krijgen een extra steun in de rug om een goede start te maken in de brugklas en bij het maken van huiswerk.

Ons werk levert alle betrokkenen wat op: cursisten leren de taal en de samenleving kennen. Scholieren presteren beter op school. Vrijwilligers verbreden hun blikveld, ontwikkelen hun sociale vaardigheden en dragen bij aan begrip en samenhang binnen de Utrechtse samenleving.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Bestuurslid gezocht om Nieuw Rotsoord nog mooier te maken!

Eenmalig · 2—4 uur

Bestuurslid gezocht om Nieuw Rotsoord nog mooier te maken!

Wij zoeken 1 of 2 betrokken Utrechters die hun kennis en ervaring willen inzetten om Nieuw Rotsoord nog mooier te maken!

Geplaatst door kinderboerderij Nieuw Rotsoord
Nieuw
Penningmeester

Vaste activiteit · 4—12 uur/maand

Penningmeester

Voor onze Stichting zoeken wij een penningmeester. Ons bestuur bestaat uit 4 andere leden van de sportverenigingen die gehuisvest zijn op ons sportpark.

Geplaatst door Stichting De Noordpunt
Nieuw
Secretaris MaculaVereniging

Eenmalig · 4—8 uur

Secretaris MaculaVereniging

Ben jij onze nieuwe secretaris die overzicht houdt? Die de coördinatie op zicht neemt rond verenigingszaken? En die ons bureau daarop aanstuurt?

Geplaatst door MaculaVereniging
Penningmeester gezocht!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Penningmeester gezocht!

Voor het Odensehuis Andante voor mensen met geheugenproblemen en beginnende dementieklachten zijn we opzoek naar een penningmeester!

Geplaatst door Odensehuis Andante
Alleskunner gezocht!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Alleskunner gezocht!

Kom jij ons team versterken? Wat je ook maar wil en kan, we hebben je sowieso nodig! Kom gezellig bij!

Geplaatst door Speelotheek Lunetten
Versterking organisatie gezocht!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Versterking organisatie gezocht!

Wil jij ons kern team versterken? We werken achter de schermen, maar zijn net zo belangrijk als de mensen in de winkel! Kom er gezellig bij!

Geplaatst door Speelotheek Lunetten

Vind Workshops die bij jou passen

Mrt

17

GRIP & GLANS in je leven

Workshop · 17 mrt, 09:30 — 16 sep, 12:15

GRIP & GLANS in je leven

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Feb

2

Werk aan je Levensgeluk in 6 bijeenkomsten

Workshop · 2 feb 2026, 13:30 — 23 dec 2026, 16:00

Werk aan je Levensgeluk in 6 bijeenkomsten

Waar word je blij van? Waar haal je energie uit? Leer vaardigheden waarmee je actief kunt bijdragen aan je levensgeluk.

Geplaatst door WIJ 3.0

Okt

6

Levensgeluk vergroten

Workshop · 6 okt, 13:30 — 16 dec, 14:30

Levensgeluk vergroten

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Feb

24

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Workshop · 24 feb, 15:00 - 17:00

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Dans en Herstel is een reeks van 6 bijeenkomsten waarin we op een zachte, lichaamsgerichte manier onderzoeken wat herstel voor jóu betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mrt

2

Workshop ‘Lezen maar! – taalcoaching volwassenen’

Workshop · 2 mrt, 19:00 - 21:30

Workshop ‘Lezen maar! – taalcoaching volwassenen’

Ben jij taalcoach voor volwassenen die Nederlands leren? En willen je deelnemers graag oefenen met lezen?

Geplaatst door Taal Doet Meer

Mei

28

Workshop 'Taalcoaching voor praktijkleerders'

Workshop · 28 mei, 15:00 - 17:00

Workshop 'Taalcoaching voor praktijkleerders'

Begeleid jij volwassen taalleerders met weinig schoolervaring? Of heb je deelnemers die nauwelijks kunnen lezen en schrijven?

Geplaatst door Taal Doet Meer