Navigatie overslaan

Helpen bij Klassieke Bevrijdingsviering 2026 in Utrecht

Helpen bij Klassieke Bevrijdingsviering 2026 in Utrecht

Praktische informatie

Vacature Eenmalig

5 mei, 09:00 - 14:15
Stadhuisbrug, 3511 KP Utrecht, Nederland
5 plaatsen over

Contactpersoon

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
Stichting Vlam

#109312
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Vlam/activiteiten/Helpen-bij-Klassieke-Bevrijdingsviering-2026-in-Utrecht/109312 om je aan te melden

Voor 2026 organiseert Stichting Vlam weer een Klassieke Bevrijdingsviering, nu met Bevrijdingswandeling naar het stadhuis en daar een viering incl. brunchkraam

De bevrijdingswandeling, loopt in het spoor van de Intocht van mei 1945. Het gaat niet in colonne, maar over de trottoirs, wel met een echte gezamenlijke opening en met onderweg muziek en raamexpo's.

Op de Stadhuisbrug zijn er dan grote parasols en zitjes, op een middelgroot beeldscherm zijn filmpjes van toen te zien, er zijn vertellingen, open swingdansles, een vrijheidslunch (aanmelden) en plek voor delen van verhalen. Het is voor oud t/m jong, deelname is gratis en het is drempelloos..

Er zijn nog wat extra helpende handen welkom voor:

9.15 Hoogelandse park Vlaggetjespad pikken, ontvangen participanten en deelnemers,

10.30 meelopen voor of achter de wandelaars, van park naar Stadhuisbrug,

8.00 Stadhuisbrug: (Inrichten terrasje met grote parasols en klapstoelen en kraampje - al bemensd).

E.e.d. meeversieren met vlaggetjesslingers

9.30 Klaarzetten spulletjes in kraam voor brunch uitgifte, iet ,ater ophalen trolley met verpakte brunchpakketjes bij de super ernaast (Boon), en vanaf 12.15 bij kraam uitgeven brunch an wie een brunchkaart heeft.

9.30 Bewaken beeldscherm met usb me (geluidloze) oude filmbeelden - Optie is tegelijk mensen naar (korte) eigen verhalen vragen en die opnemen met mobiele telefoon (naar hun keus alleen geluid of met beeld).

10.00-14.00 maken van leuke foto's voor een fotoverslag.

15.00 Opruimen van kleine spullen, rek van de super en evt. helpen met opstapelen klapstoelen. (Opstapelen grotere dingen en ddn de straat klaar zetten voor de verhuurder al bemensd).


Natuurlijk kun je zelf ook een brunchpakket krijgen.

Met vrijwllligers die willen maken we samen vooraf al een keer de wandeling met verhaal.

Wil je graag meer weten of je aanmelden mail dan naar [email protected] met ook je telefoonnummer, dan kunnen we daarna telefonisch over en weer kijken of het aansluit. Iets later is er een gezamenlijke afspraak op locatie.

Gerelateerd aan

Gastvrijheid en ontvangst
Activiteiten begeleiden
Klussen
Evenement & festival
Buiten
Nederlands
Buurt & omgeving
Kunst & cultuur
Welzijn
Goede gezondheid en welzijn
Duurzame steden en gemeenschappen

Hoe kom ik er?

Onder het stadhuis is een fietsenstalling. Wie naar het Hoogelandse park komt kan vanaf daar gewoon meelopen, a of niet met een fiets aan de hand.

Over Stichting Vlam

Stichting Vlam organiseert kleine en middelgrote, wat andersoortige culturele projecten, zoals expo's en events of vertellingen op locatie en dat vaak over lokale jonge of oude geschiedenissen.

Bekijk meer activiteiten van Stichting Vlam

Ben je erbij?

Aanmeldingen sluiten over een maand.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Eenmalig · voor 18 apr

Ook zin in koningsdag maandag 27 april 2026 Vleuten?

We zijn op zoek naar enthousiaste gemotiveerde vrijwilligers die ons willen helpen op onze leuke Koningsdag in Vleuten.

Geplaatst door Oranjestichting Vleuten

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Activiteiten begeleider Alexandertuin

De Alexandertuin is een collectieve tuin voor Kanaleneiland zuidwest. Een tuin die zich leent voor veel gezelligheid, werk in de tuin en activiteiten.

Geplaatst door Wijkinformatiepunt Kanaleneiland
Nieuw

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 14 mei

SPRING zoekt (aan)knopers

Wil jij bij een internationaal festival betrokken zijn bij een sociaal kunstproject en proeven van de zinderende, artistieke sfeer? Meld je aan!

Geplaatst door SPRING Performing Arts Festival

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Per direct: Kopje koffie met gezelligheid

Iedere zondagmiddag van 13-15 uur. In de Saffier. Er wordt koffie aangeboden in de Neudezaal, er is altijd wel iets te bespreken of te doen. Voor wijkbewoners.

Geplaatst door Stichting Welzijn Saffier

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 25 apr

Programma en evenementen vrijwilliger

Bij RAUM organiseren we het hele jaar door allerlei verschillende evenementen en programma’s. Daarom zijn we op zoek naar vrijwilligers!

Geplaatst door RAUM

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 14 mei

SPRING zoekt vrijwilligers Publieksbegeleiding

Wil jij bij een internationaal festival achter de schermen betrokken zijn en proeven van de zinderende, artistieke sfeer? Meld je aan!

Geplaatst door SPRING Performing Arts Festival

Vind Workshops die bij jou passen

Nieuw

Workshop · 4—8 uur

LVB Experience voor professionals

Stap in de wereld van mensen met een LVB (dit is een testbericht)

Geplaatst door Samen voor Overvecht

Mrt

17

Workshop · 17 mrt 2026, 09:30 — 16 sep 2026, 12:15

GRIP & GLANS in je leven

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Okt

6

Workshop · 6 okt, 13:30 — 16 dec, 14:30

Levensgeluk vergroten

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Mei

13

Workshop · 13 mei, 13:30 — 15 jun, 16:00

Werk aan je Levensgeluk in 6 bijeenkomsten

Waar word je blij van? Waar haal je energie uit? Leer vaardigheden waarmee je actief kunt bijdragen aan je levensgeluk.

Geplaatst door WIJ 3.0

Mei

22

Nieuw

Workshop · 22 mei, 14:00 — 3 jul, 16:00

De VrijdagmiddagVonk

In mei start weer De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Mei

19

Workshop · 19 mei, 15:00 - 17:00

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Dans en Herstel is een reeks van 6 bijeenkomsten waarin we op een zachte, lichaamsgerichte manier onderzoeken wat herstel voor jóu betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature Eenmalig

5 mei, 09:00 - 14:15
Stadhuisbrug, 3511 KP Utrecht, Nederland
5 plaatsen over

Contactpersoon

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands