Navigatie overslaan

Sociaal maatje gezocht voor mevrouw de Jongh

Sociaal maatje gezocht voor mevrouw de Jongh

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

1—2 uur/week
Ondiep, 3552 EB Utrecht, Nederland
1 plaats over

Contactpersoon

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands
Stichting Serve the City Utrecht

#116784
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Serve-the-City-Utrecht/activiteiten/Sociaal-maatje-gezocht-voor-mevrouw-de-Jongh/116784 om je aan te melden

Mevrouw de Jongh woont in een verpleeghuis in Ondiep en zoekt een maatje die samen met haar humorvolle gesprekken wilt voeren en naar buiten wilt gaan.

Word jij het gezellige maatje van mevrouw de Jongh*?


Ben jij sociaal en vind je het leuk om iemand een fijne tijd te bezorgen? Dan is mevrouw de Jongh misschien wel op zoek naar jou!


Mevrouw de Jongh is 80+ en woont in een verpleeghuis in Ondiep, omdat ze geheugenproblematiek heeft. Wat extra aandacht zou voor haar heel fijn zijn. Een maatje die ook kan genieten van buiten zijn (bijvoorbeeld samen een stukje wandelen met de rolstoel) en humor heeft zou goed bij haar passen. Mevrouw waardeert een betrokken gesprekspartner en gebruikt graag humor in gesprekken. Verder zit ze graag rustig op haar kamer om te lezen of digitale spelletjes te spelen.


Uiteraard krijg je vanuit het verpleeghuis handvatten hoe je om kan gaan met mensen met geheugenproblemen. Ervaring is niet nodig. Ook staat er altijd iemand voor je klaar die je vragen kan beantwoorden en heb je een vast aanspreekpunt.


Lijk het jou leuk om maatje van mevrouw de Jongh te worden? Meld je dan aan!

Stuur bij vragen gerust een berichtje.


*De naam van mevrouw is veranderd ivm privacy redenen.

Gerelateerd aan

Welzijn
Mensen met een beperking
Buurt & omgeving
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen
Duurzame steden en gemeenschappen
Deze vacature is geschikt voor jongeren

Hoe kom ik er?

Over Stichting Serve the City Utrecht

Serve the City beweegt jonge vrijwilligers tussen de 16-30 jaar om zich op een praktische manier in te zetten voor de stad. We willen midden in de Utrechtse samenleving staan. Door samen te werken met andere vrijwilligersorganisaties en door eigen contacten, signaleren we nood en hulpvragen onder Utrechters. Deze hulpvragen koppelen we aan ons vrijwilligersnetwerk. Concreet: een jongere uit Kanaleneiland doet boodschappen voor een oudere buurtgenoot met weinig contacten. Of een verpleeghuisbewoner die weinig buiten komt wordt gekoppeld aan een jongere die houdt van een gezellig praatje en wandelen. En dat is nog maar een greep uit de dingen die we doen. Dus ben je sociaal, praktisch, creatief, muzikaal, of alle vier: er zit zeker wat voor jou bij.

Bekijk meer activiteiten van Stichting Serve the City Utrecht

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · 1—3 uur/week

Sociaal maatje voor ouderen gezocht!

Lijkt het jou leuk om af en toe af te spreken met een oudere die behoefte heeft aan wat extra gezelligheid?

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht

Vaste activiteit · 1—3 uur/week

Sociaal maatje + praktische hulp gezocht voor mevrouw Sousa

Mevrouw Sousa is 73 jaar en op zoek naar een maatje om gezellig mee te kletsen en die haar wilt helpen met administratieve taken.

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht

Vaste activiteit · Flexibele uren

Maak matches mogelijk: vrijwilligers voor kennismakingsgesprekken

Maak het verschil met een paar gesprekken: ontmoet hulpvragers en help hen aan het juiste maatje.

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht

Mei

16

Nieuw

Eenmalig · 16 mei, 10:30 - 16:00

🌿 Volunteers Wanted for Garden Day on May 16! 🌿

Help clean and fix gardens in Zuilen and Overvecht on May 16!

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Word maatje van een oudere in een verpleeghuis

Lijkt het jou leuk om af en toe af te spreken met een oudere woonachtig in een verpleeghuis, die behoefte heeft aan wat extra gezelligheid?

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht

Mei

16

Nieuw

Eenmalig · 16 mei, 10:30 - 16:00

🌿 Tuinvrijwilligers gezocht voor Tuintjesdag op 16 mei! 🌿

Help op 16 mei tuintjes opknappen in Zuilen en Overvecht!

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht

Vind Workshops die bij jou passen

Okt

6

Workshop · 6 okt, 13:30 — 16 dec, 14:30

Levensgeluk vergroten

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Workshop · 4—8 uur

LVB Experience voor professionals

Stap in de wereld van mensen met een LVB (dit is een testbericht)

Geplaatst door Samen voor Overvecht

Mei

22

Workshop · 22 mei, 14:00 — 3 jul, 16:00

De VrijdagmiddagVonk

In mei start weer De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Mei

12

Workshop · 12 mei, 14:00 - 16:00

🎶 Workshop: Muziek in Zelfregie en Herstel

Samen luisteren naar muziek die raakt, troost of kracht geeft. Deel wat het met je doet of neem iets mee dat jou helpt. Echt zijn is genoeg. Je bent welkom 🎵

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

19

Workshop · 19 mei, 15:00 - 17:00

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Dans en Herstel is een reeks van 6 bijeenkomsten waarin we op een zachte, lichaamsgerichte manier onderzoeken wat herstel voor jóu betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

6

Workshop · 6 mei, 10:00 - 12:30

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

1—2 uur/week
Ondiep, 3552 EB Utrecht, Nederland
1 plaats over

Contactpersoon

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands