Culturele Stichting zoekt fondsenwerver
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Culturele-Droomwevers/activiteiten/Culturele-Stichting-zoekt-fondsenwerver/23483 om je aan te melden
Samenvatting
Culturele Stichting zoekt fondsenwerverom subsidies aan te vragen en sponsors te zoeken voor ons Groene ABC-boek
Uitgebreide omschrijving
Culturele Stichting zoekt fondsenwerver
om subsidies aan te vragen en sponsors te zoeken voor ons Groene ABC-boek dat kinderen bewust maakt van het milieu en groene energie.
Affiniteit met muziek, kunst, educatie en kinderen.
Enthousiasme voor fondsenwerving. Beheersing van de Nederlandse taal.
Goed onderzoek kan doen en de gebeurtenissen op zo’n manier analyseert dat er een concreet verhaal ontstaat, dat bovendien relevant is voor de fonds. Een gevoel voor details, fantasie, creativiteit. Geduld.
Een kans om een leuke projecten: voorstellingen, filmpjes, muziek, boeken voor kinderen te maken. Jouw naam wordt op de website en/of in het boek en of film vermeld. Ook krijg je een kopie van het boek.
In overleg te bepalen. Het project wordt binnen een halve jaar afgerond.