Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Make-A-Wish Nederland

Make-A-Wish Nederland

Non-profit

Make-A-Wish vervult de liefste wens van ernstig, soms levensbedreigend zieke kinderen.

KinderenJongeren
Activiteiten
Foto's
3 Goede gezondheid en welzijn

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 14 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools (opent in een nieuw venster)

Make-A-Wish kamer in het Prinses Máxima Centrum

Make-A-Wish kamer in het Prinses Máxima Centrum

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

Flexibele uren
Frits Spitsstraat 1, 1217 WC Hilversum, Nederland

Contactpersoon

Annelies Joustra

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands
Make-A-Wish Nederland

#102963
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Make-A-Wish-Nederland3/activiteiten/Make-A-Wish-kamer-in-het-Prinses-Maxima-Centrum/102963 om je aan te melden

Make-A-Wish heeft in het Prinses Máxima Centrum een eigen kamer waar kinderen op een innovatieve, interactieve en fantasievolle plek kunnen dromen.

Help ook mee!

Vrijwilliger Make-A-Wish kamer Prinses Maxima Centrum


Het Prinses Máxima Centrum in Utrecht, hét centrum voor kinderoncologie in Nederland, heeft één duidelijke missie: ieder kind met kanker genezen, met optimale kwaliteit van leven. Kinderen komen naar het Prinses Máxima Centrum voor diagnostiek en intensieve behandelingen. Make-A-Wish vervult de liefste wens van kinderen met een ernstige, soms levensbedreigende ziekte. Make-A-Wish en het Prinses Máxima Centrum hebben uniek samenwerkingsverband om kinderen met kanker tijdens hun behandeling energie/kracht te geven voor de toekomst, door het vervullen van hun allerliefste wens.  

Make-A-Wish heeft in het Prinses Máxima Centrum een eigen kamer waar kinderen op een innovatieve, interactieve en fantasievolle plek kunnen dromen over hun allerliefste wens. Ze kunnen in de kamer even ontsnappen aan de intensieve behandelingen. Om de kinderen in deze Make-A-Wish kamer te begeleiden met de activiteiten en om ouders/verzorgenden te informeren over ons werk zoeken we enthousiaste vrijwilligers. 


Wat ga je doen? 

Samen met een collega vrijwilliger ontvang en begeleid je de kinderen bij diverse, interactieve activiteiten. Je geeft kinderen een bijzondere ervaring en laat ze kennis maken met de kracht van een wensvervulling. De verschillende activiteiten zijn onder andere 3D printen en 3D tekenen, Magic Carpet of een VR-Experience.


Naast het ontvangen en begeleiden van de kinderen ga je het gesprek aan met ouders/verzorgers van kinderen. Als volwaardig ambassadeur van Make-A-Wish vertel je waar Make-A-Wish voor staat en leg je uit wat het voor kinderen en hun directe omgeving kan betekenen om de allerliefste wens in vervulling te laten gaan. 


Jij! 

  • kan je gemakkelijk verplaatsen in de leefwereld van kinderen/jongeren; 
  • bent creatief en weet te improviseren; 
  • staat open voor het werken met digitale technieken, bent bereid hierin te leren en trainingen te volgen; 
  • beschikt over uitstekende sociale- en communicatieve vaardigheden; 
  • wilt je inzetten als volwaardig ambassadeur van Make-A-Wish; 
  • bent representatief en dienstverlenend ingesteld:  
  • kan goed samenwerken en bent stressbestendig; 
  • bent in elk geval 3 diensten van 3 uur per maand beschikbaar, in de middagen vanaf 13.30 uur en op zaterdagen; 
  • woont op ongeveer een half uur rijden (max 20 km) van het Prinses Máxima Centrum en kan bij voorkeur met de fiets of het openbaar vervoer reizen.  


Goed om te weten: 

  • De Make-A-Wish kamer is geopend op dinsdag, donderdag en vrijdag van 11:00 tot 16:00 uur. Op zaterdag is de kamer open van 11:00 tot 14:00 uur;
  • Houd op doordeweekse dagen rekening met extra reistijd als je met de auto reist, het kan druk op de weg zijn van en naar het Prinses Maxima Centrum.  
  • We organiseren minimaal twee interactieve en inspirerende teammeetings per jaar; 
  • Je neemt deel aan een inwerktraject en hebt de mogelijkheid om deel te nemen aan diverse trainingen vanuit Make-A-Wish en het Prinses Máxima Centrum. 


Interesse? 

Make-A-Wish is er trots op om in nauwe samenwerking met het Prinses Máxima Centrum kinderen met kanker te kunnen bereiken. Met passie en bevlogenheid streven we een hoog kwaliteitsniveau na in het vrijwilligersteam. Daarom besteden we zorg en aandacht aan het selectieproces. Een eerste selectie vindt plaats op basis van CV en motivatie waarna je telefonisch kennis zal maken met de selecteeurs. Bij geschiktheid word je uitgenodigd voor een gesprek in de Make-A-Wish kamer. Je hebt dan een gesprek met iemand die al actief is in de kamer en lid is van het vrijwilligersteam. Vervolgens wordt je uitgenodigd om een dienst mee te draaien.

Belangstelling? Leuk! Reageer dan snel via onderstaand formulier. Kort daarna zullen de eerste selectiegesprekken worden gepland. 

Gerelateerd aan

Jeugdwerk
Sociaal contact
Zorg
Creatief
Nederlands
Activiteiten begeleiden
Gastvrijheid en ontvangst
Begeleiding
Kinderen
Zorg
Welzijn
Jongeren
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen
Deze vacature is geschikt voor jongeren

Hoe kom ik er?

Over Make-A-Wish Nederland

Make-A-Wish vervult de liefste wens van ernstig, soms levensbedreigend zieke kinderen.

Bekijk meer activiteiten van Make-A-Wish Nederland

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Nieuw
Help kinderen in Overvecht om hun talenten te ontdekken!

Tijdelijke activiteit · 2—4 uur/week · Start vanaf 14 sep Voor ongeveer 4 weken

Help kinderen in Overvecht om hun talenten te ontdekken!

Geplaatst door Stichting Move Utrecht
Nieuw
Intercultureel Groepscoach Buddy Exchange

Vaste activiteit · 2—4 uur/week · Start vanaf 4 jan 2027

Intercultureel Groepscoach Buddy Exchange

Begeleid een groep Nederlandse en internationale middelbare scholieren tijdens een uniek intercultureel buddyprogramma.

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht
Bestuurslid Communicatie en PR

Vaste activiteit · Flexibele uren

Bestuurslid Communicatie en PR

Ben je goed met woorden én thuis in de wereld van PR en sociale media? Kun jij helpen om de naamsbekendheid van Museum Vredegoed te vergroten? Lees dan verder!

Geplaatst door Streekmuseum Vredegoed
Nieuw
Baliemedewerkers voor de zaterdag en/of zondag

Vaste activiteit · 4—12 uur/maand

Baliemedewerkers voor de zaterdag en/of zondag

Sonnenborgh - museum & sterrenwacht is op zoek naar baliemedewerkers die op vrijwillige basis ons team wil komen versterken op zaterdagen en/of zondagen.

Geplaatst door Sonnenborgh museum en sterrenwacht
Nieuw
Jaargroepbegeleider bij IMC Weekendschool Utrecht

Vaste activiteit · Flexibele uren

Jaargroepbegeleider bij IMC Weekendschool Utrecht

Word één van de vaste gezichten voor de leerlingen op IMC Weekendschool Utrecht en help mee in de klas!

Geplaatst door IMC Weekendschool Utrecht
Nieuw
Community Builder voor jonge vrijwilligers in Utrecht

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

Community Builder voor jonge vrijwilligers in Utrecht

Zin om jonge vrijwilligers in Utrecht samen te brengen en nieuwe ideeën te realiseren?

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

Flexibele uren
Frits Spitsstraat 1, 1217 WC Hilversum, Nederland

Contactpersoon

Annelies Joustra

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands