Spreek je Berbers? Maak een wandeling met Amina!



Contactpersoon
Andrea Lehr
#111955
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Hulp-bij-Dementie/activiteiten/Spreek-je-Berbers-Maak-een-wandeling-met-Amina/111955 om je aan te melden
Samenvatting
Door haar dementie voelt Amina zich regelmatig somber. Een wandeling buiten, een kop koffie en een vriendelijke glimlach van jou doen wonderen!
Uitgebreide omschrijving
Amina dacht eerst dat zij voor de vrijwilliger moest zorgen, maar inmiddels weet ze dat de vrijwilliger er juist is om háár te helpen. Dat geeft haar en haar familie rust.
Wat vragen we van jou?
- Je spreekt Berbers
- Je bent geduldig en hebt een warm hart
- Je hebt 1 à 2 uur per week tijd
Wat krijg je ervoor terug?
- Een ontspannen moment samen met Amina
- Veel waardering van haar familie
- Ondersteuning van onze organisatie
Iets voor jou?
Laat het ons weten — we vertellen je graag meer!
Wat vrijwilligers nodig hebben
😇 Verklaring Omtrent Gedrag
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleiding
Over Hulp bij Dementie
In de gemeente Utrecht wonen zo'n drieduizend mensen met dementie, een groot deel van hen woont gewoon nog thuis, vaak samen met de partner of met behulp van de kinderen. Hulp bij Dementie koppelt vrijwilligers aan mensen met dementie én/of aan de naasten die voor hen zorgen. De vrijwilliger helpt hen door er te zijn: het bieden van gezelschap of een luisterend oor maakt het verschil voor degene met dementie en de mantelzorger.
Als jij je aanmeldt als vrijwilliger maken we eerst een afspraak om kennis te maken. We bespreken dan ook je wensen, zoals in welk deel van de stad je wilt werken en wat je het liefste zou doen met je cliënt. Ben je nog steeds enthousiast, dan volg je een korte scholing over dementie en zorgen wij voor een goede match. We spreken dan af dat je minimaal een half jaar bij je cliënt op bezoek gaat. Gedurende je werk bij ons, kun je altijd bij ons terecht met je vragen.











