Navigatie overslaan

Mascotte Leidsche Rijn Festival 28 augustus

Mascotte Leidsche Rijn Festival 28 augustus

Praktische informatie

Vacature Eenmalig

28 aug 2022, 09:00 - 18:00
Hoge Woerdplein 1, 3454 PB Utrecht, Nederland
2 plaatsen over

Contactpersoon

Cultuur19

#50908
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Cultuur19/activiteiten/Mascotte-Leidsche-Rijn-Festival-28-augustus/50908 om je aan te melden

Onze Mascotte Joek

Op ons Festival is Joek aanwezig. Zie de omslagfoto. Dit is het pak waar je in rondloopt en knuffelt met de kinderen. Je hebt altijd 1 of 2 begeleiders bij je en jullie kunnen het pak afwisselen.

Joek praat niet, dus ideaal voor anderstaligen.

Gerelateerd aan

Buiten
Evenement & festival
Jeugdwerk
Kunst & cultuur
Buurt & omgeving
Kinderen
Jongeren
Leven op het land

Hoe kom ik er?

Over Cultuur19

Cultuur19 maakt zich sinds 2004 sterk voor een prikkelend kunst- en cultuuraanbod in Leidsche Rijn en Vleuten-De Meern. Van het Leidsche Rijn Festival, Zingende Beelden tot De Maakplaats en Duik in het Zand: Cultuur19 is actief op diverse locaties in de wijk en brengt cultuur dichtbij de bewoners.

Sinds januari 2017 werkt Cultuur19 vanuit de CultuurCampus aan programma's die culturele ontwikkeling van jong tot oud stimuleren. Programma's die startende kunstenaars in contact brengen met professionals en die hen samen een maakproces laat ingaan. Voor makers met ambitie organiseert Cultuur19 het jaarlijkse Campusfestival in de CultuurCampus.

Bekijk meer activiteiten van Cultuur19

U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze vacature. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · 4—6 uur/week

Speeltuin mee maker/vrijwilliger speeltuin De Kleine Dom voor het weekend

Participatiespeeltuin De Kleine Dom zoekt een enthousiaste, betrokken, verantwoordelijk, gezellige vrijwilliger. Open en sluiten speeltuin en activiteiten.

Geplaatst door DOCK Utrecht Binnenstad-Oost-Noordoost

Eenmalig

Algemene vrijwilligerstaak Koningsdag Utrecht Oost

Op Koningsdag Utrecht Oost helpen op het festivalterrein. Algemene taken zoals mensen de weg wijzen, vuilniszakken vervangen of helpen in de horeca.

Geplaatst door Stichting Oranjecomite Utrecht Oost

Vaste activiteit · 4—8 uur/week

Laat het Spoorwegmuseum tot leven komen!

Wij zoeken enthousiaste vrijwilligers voor het groen onderhoud van het museum.

Geplaatst door Het Spoorwegmuseum

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Activiteiten begeleider Alexandertuin

De Alexandertuin is een collectieve tuin voor Kanaleneiland zuidwest. Een tuin die zich leent voor veel gezelligheid, werk in de tuin en activiteiten.

Geplaatst door Wijkinformatiepunt Kanaleneiland

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 25 apr

Programma en evenementen vrijwilliger

Bij RAUM organiseren we het hele jaar door allerlei verschillende evenementen en programma’s. Daarom zijn we op zoek naar vrijwilligers!

Geplaatst door RAUM

Eenmalig · voor 18 apr

Ook zin in koningsdag maandag 27 april 2026 Vleuten?

We zijn op zoek naar enthousiaste gemotiveerde vrijwilligers die ons willen helpen op onze leuke Koningsdag in Vleuten.

Geplaatst door Oranjestichting Vleuten

Vind Workshops die bij jou passen

Jun

2

Workshop · 2 jun, 20:00 - 21:30

Theater: De Futuristen: Wat een man óók kan zijn

Sociaal wetenschapper Linda Duits onderzoekt met theatermakers de aantrekkingskracht van de manosphere en hoe we stereotype mannelijkheid doorbreken.

Geplaatst door Studium Generale

Apr

7

Workshop · 7 apr, 20:00 - 21:30

Lezing: Wat als schoonheid te koop is?

Socioloog Giselinde Kuipers en sociaal wetenschapper Anne-Mette Hermans over de dwingende rol die schoonheid speelt in onze samenleving.

Geplaatst door Studium Generale

Mrt

24

Workshop · 24 mrt, 20:00 - 21:30

Lezing: Zijn we voorbereid op de volgende crisis?

De vraag is niet óf er een nieuwe crisis komt, maar wanneer. Zijn we er klaar voor? Met historicus Beatrice de Graaf en journalist Ot van Daalen.

Geplaatst door Studium Generale

Apr

15

Workshop · 15 apr, 20:00 - 22:30

Utrechtse Nacht van de Filosofie

Met o.a. filosoof Katie Ebner-Landy en schrijver en filosoof Eva Meijer kijken we voorbij het individu.

Geplaatst door Studium Generale

Mei

12

Workshop · 12 mei, 20:00 - 21:30

Lezing: Baas in eigen baarmoeder

Wat is feit en wat is framing in het debat over abortus? Met o.a. sociaal wetenschapper Jenneke van Ditzhuijzen en rechtswetenschapper Fleur van Leeuwen.

Geplaatst door Studium Generale

Apr

21

Workshop · 21 apr, 20:00 - 21:30

Science Café: Hybride dreiging, hybride oorlog?

Wat is het doel van hybride oorlogsvoering? Met o.a. cultuurhistoricus Rutger van der Hoeven en rechtswetenschapper Jessica Dorsey.

Geplaatst door Studium Generale

Praktische informatie

Vacature Eenmalig

28 aug 2022, 09:00 - 18:00
Hoge Woerdplein 1, 3454 PB Utrecht, Nederland
2 plaatsen over

Contactpersoon