Training Spaarkingbegeleider



Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Cash2Grow/activiteiten/Training-Spaarkingbegeleider/50404 om je aan te melden
Samenvatting
Je leert wat een spaarkring is, hoe je deze kunt starten en begeleiden. Je helpt mensen om samen te sparen en ze sociaal en financieel weerbaar te maken.Uitgebreide omschrijving
SAMENVATTING
Wil jij jezelf ontwikkelen en lijkt het je leuk om mensen met een krappe beurs te begeleiden bij het organiseren van een spaarkring? Heb jij zin om mensen te inspireren, verbinden en te begeleiden? Wordt dan spaarkringbegeleider en geef je snel op voor de training die start op 23 maart van 10.00 tot 16.00 uur in buurtcentrum de Oase in Utrecht!
UITGEBREIDE OMSCHRIJVING
Als spaarkringbegeleider help je met het maken van afspraken, het verdelen van taken en het bespreken van dingen die mensen in de spaarkring belangrijk vinden.
Je begeleidt een spaarkring tenminste één periode van ongeveer 9 maanden en zorgt ervoor dat deze goed verloopt.
Wij vragen:
Iemand die goed met mensen kan omgaan, makkelijk kan praten, goed kan luisteren en duidelijk kan uitleggen. Daarnaast houd je, je aan afspraken, kun je een prettige sfeer maken en kun je de leiding nemen in een groep. Verder spreek, lees en schijf je in (eenvoudig) Nederlands. Daarnaast is het belangrijk dat je kunt rekenen: optellen en aftrekken, met of zonder rekenmachine.