Breng mensen samen met boeken en muziek
Vaste activiteit · Flexibele uren
Utrecht, Utrecht, Nederland
Gastheer/vrouwActiviteiten begeleidenCoördinerenAdministratieNederlands
Kunst & cultuurOuderen

Contactpersoon
Ingrid BosmanStel de contactpersoon een vraag
Stichting Senia Leesclubs Utrecht
#69115
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Senia-Leesclubs/activiteiten/Breng-mensen-samen-met-boeken-en-muziek/69115 om je aan te melden
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Senia-Leesclubs/activiteiten/Breng-mensen-samen-met-boeken-en-muziek/69115 om je aan te melden
Samenvatting
Als ambassadeur van de stichting Senia help je lees- en luisterclubs uit de startblokken.Uitgebreide omschrijving
Hou je van lezen en/of muziek en wil je anderen daarvoor ook enthousiast maken? Vind je het leuk om mensen bij elkaar te brengen met boeken en muziek als verbindende factor? Als ambassadeur van de stichting Senia help je nieuwe lees- en luisterclubs oprichten en op weg. Zo draag je bij aan ontmoeting, gesprek en verdieping. Bovendien doe je zelf ook nieuwe inspiratie op. Behalve het leukste vrijwilligerswerk in kunst en cultuur biedt Senia je een onkostenvergoeding en alle ondersteuning die je nodig hebt.
Senia zoekt nieuwe ambassadeurs voor Utrecht en omstreken. Voor meer informatie kijk op de website van Senia bij Meedoen.
Wat vrijwilligers nodig hebben
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Wat wij vrijwilligers aanbieden
💸 VrijwilligersvergoedingOver Stichting Senia Leesclubs Utrecht
Senia brengt mensen samen in lees- en muziekluisterclubs. Om verdiepende gesprekken te voeren met elkaar; persoonlijk en op de inhoud. Over kunst, literatuur, muziek, geschiedenis… over cultuur in de breedste zin van het woord. Senia heeft meer dan 1750 lees- en luisterclubs verspreid over het hele land.