Penningmeester

Penningmeester

Vaste activiteit · 2—4 uur/maand
Flexibele locatie
FinanciënBestuurNederlandsEngelsFondsenwervingEvenement & festival
Kunst & cultuurOnderwijsBuurt & omgeving
4 Kwaliteitsonderwijs5 Gendergelijkheid11 Duurzame steden en gemeenschappen

Contactpersoon

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Stichting Rietveld Ensemble

#56063
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Rietveld-Ensemble/activiteiten/Penningmeester/56063 om je aan te melden

Samenvatting

Stichting Rietveld Ensemble zoekt een ervaren penningmeester voor het bestuur.

Uitgebreide omschrijving

De Penningmeester betaalt de huur van de zaal en de musici. Het is belangrijk om belangstelling te hebben in klassieke muziek.

Wat vrijwilligers nodig hebben

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Stichting Rietveld Ensemble

 
Het Rietveld Ensemble is een professioneel kamermuziek ensemble van topniveau en is gevestigd in Utrecht. De leden zijn of zijn werkzaam geweest als conservatorium docenten en aanvoerders van Nederlandse Orkesten. De kern van het ensemble wordt gevormd door  musici met een internationale achtergrond: violiste Elisabeth Perry (voormalige concertmeester Radio Filharmonisch Orkest en hoofdvakdocent  viool aan het Utrechts Conservatorium) , altviolist Richard Wolfe (voormalige solo -altviool Nederlands Kamerorkest een hoofdvakdocent  altviool aan de conservatoria van Amsterdam en Utrecht ) , cellist Matthias Naegele  (internationale kamermusicus ) en klarinettiste Nancy Braithwaite (voormalige hoofdvakdocent klarinet  en kamermuziekdocent aan het Rotterdams Conservatorium, Codarts). 
 
Het Rietveld Ensemble heeft een eigen kamermuziek serie in de Marnixzaal aan de Domplein te Utrecht met  maandelijkse concerten. Daarbij worden verschillende ‘young professionals’ of meer gevestigde pianisten, zangers, blazers en strijkers  uitgenodigd om mee te  musiceren  in bezettingen van solo tot en met nonet, wat afwisseling en inspiratie brengt aan  de concertserie. 
 
Naast de vertrouwde  meesterwerken  hebben de  programma’s veel aandacht voor  juwelen van  minder bekende componisten uit het verleden en uit  deze tijd. Ook staan werken van Nederlanders, Utrechters, vrouwen en componisten van kleur regelmatig op de lessenaars.
Het ensemble werkt  graag met hedendaagse componisten en voert  regelmatig de wereld premieres van hun composities uit.
 
Door de brede groep van bevriende musici worden ook werken voor grotere bezettingen gespeeld die nauwelijks elders aan bod komen.
In april 2021 is een bijzondere  mini-festival “De Rivalen’ geprogrammeerd met werken geschreven 100 jaar geleden door Utrechtse componisten met o.a. de Nonet van Jan van Gilse en  de Septet en Sextet van Willem Pijper.
 
Het Rietveld Ensemble nodigt graag veel belovende jonge musici uit om samen op te treden, waardoor zij hun liefde voor kamermuziek en jaren van ervaring delen met de jongere generaties.
 
De naam van het ensemble refereert aan de beroemde Nederlandse architect  Gerrit Rietveld (1888-1964) die woonde en werkte in Utrecht. Veel van het repertoire van het Rietveld Ensemble werd geschreven tijdens zijn leven.
 

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Visitors Guide for Stadskraan Utrecht

Vaste activiteit · 4 uur/week · Start vanaf 4 mei 2024

Visitors Guide for Stadskraan Utrecht

The Stadskraan (municipal crane) is a rebuilt replica of a medieval crane that lifted goods. Guides tell visitors about its history and use and let it operate.

Geplaatst door Stadskraan Utrecht
Rondleider Stadskraan Utrecht op zaterdagmiddag

Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 4 mei 2024

Rondleider Stadskraan Utrecht op zaterdagmiddag

Vanaf mei 2024 is de in 2022 herbouwde Stadskraan Utrecht weer bezoekbaar. Rondleiders vertellen over de geschiedenis van de craen en laten bezoekers meedoen!

Geplaatst door Stadskraan Utrecht
Become a Volunteer at Our Outdoor Festivities!

Eenmalig · 4—8 uur

Become a Volunteer at Our Outdoor Festivities!

Do you like to contribute occasionally, but would you rather not be tied to an activity? Then helping with us is exactly what you are looking for!

Geplaatst door IJsclub Siberia
Fondsenspeurneus gezocht – Jij weet wél waar het geld ligt...

Vaste activiteit · 8—12 uur/maand

Fondsenspeurneus gezocht – Jij weet wél waar het geld ligt...

Wij zoeken een slimme en betrokken fondsenwerver die ons helpt het Museum van Zuilen financieel sterker te maken.

Geplaatst door Stichting Museum van Zuilen
Bestuurslid

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

Bestuurslid

Kunstkasteel Zuilen is per direct op zoek naar 3 (of meer!) nieuwe bestuursleden.

Geplaatst door Stichting Kunstkasteel Zuilen
Coördinator "Samen Nederlands leren en koken" in bibliotheek Vleuterweide

Vaste activiteit · 5—8 uur/maand

Coördinator "Samen Nederlands leren en koken" in bibliotheek Vleuterweide

Vrijwilliger gezocht voor het organiseren en begeleiden van de nieuwe maandelijkse workshop "Samen Nederlands leren en koken" in bibliotheek Vleuterweide.

Geplaatst door Bibliotheek Utrecht

Vind Workshops die bij jou passen

Mrt

17

Nieuw
GRIP & GLANS in je leven

Workshop · 17 mrt 2026, 09:30 — 21 apr 2026, 12:15

GRIP & GLANS in je leven

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0
💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Workshop · voor 2 feb 2026

💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Stichting Digiwijs 3.0 biedt (gratis) computercursussen in Utrecht. Werk aan je digitale vaardigheden.

Geplaatst door Digiwijs 3.0
Nieuw
💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Workshop · voor 1 sep 2026

💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Stichting Digiwijs 3.0 biedt (gratis) computercursussen in Utrecht. Werk aan je digitale vaardigheden.

Geplaatst door Digiwijs 3.0

Feb

2

Nieuw
Levensgeluk vergroten

Workshop · 2 feb 2026, 13:30 — 9 mrt 2026, 16:00

Levensgeluk vergroten

Waar word je blij van? Waar haal je energie uit? Leer vaardigheden waarmee je actief kunt bijdragen aan je levensgeluk.

Geplaatst door WIJ 3.0

Okt

6

Nieuw
Levensgeluk vergroten

Workshop · 6 okt 2026, 13:30 — 16 dec 2026, 14:30

Levensgeluk vergroten

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Jan

9

De VrijdagmiddagVonk

Workshop · 9 jan 2026, 14:00 — 13 mrt 2026, 14:00

De VrijdagmiddagVonk

In januari start De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal