Voorlezen, spelletjes doen en knutselen met kleuters?

Voorlezen, spelletjes doen en knutselen met kleuters?

Vaste activiteit · 4—5 uur/week
Gertrudisschool, Waalstraat 251, Utrecht, Utrecht 3522 SH, Nederland
OnderwijsLezen & schrijvenHandwerkenBegeleidingNederlands
KinderenOnderwijsBuurt & omgevingJongeren
4 Kwaliteitsonderwijs

Contactpersoon

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Stichting Leergaloos

#72155
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Leergaloos/activiteiten/Voorlezen-spelletjes-doen-en-knutselen-met-kleuters/72155 om je aan te melden

Samenvatting

De Gertrudisschool in Rivierenwijk zoekt een vrijwilliger, die met kleuters wil lezen, knutselen en spelletjes doen.

Uitgebreide omschrijving

De Gertrudisschool in Rivierenwijk werkt al jaren samen met vrijwilligers van Leergaloos. Voor de school zijn ze een onmisbare schakel voor de school en fungeren ze als verbinding met de wijk. Graag zouden ze een nieuwe vrijwilliger verwelkomen, die het leuk vindt een dagdeel te ondersteunen in de kleutergroepen.


Leergaloos verbindt generaties. Dit doen we door 55-plussers te koppelen aan basisscholen in hun eigen buurt. Bent u op zoek naar leuk, afwisselend vrijwilligerswerk? Vind u het fantastisch om met kinderen te werken en draagt u graag uw steuntje bij om ze een stap verder te helpen in hun toekomst? Dan gaan wij graag met u in gesprek!


Voor de kinderen bent u vanaf dag 1 de extra juf of meester die hen in kleine groepjes of individueel helpt met hun lees- en/of rekenvaardigheden. Voor de kinderen betekent dit extra aandacht bij iets wat voor hen een uitdaging is. Met veel plezier van en met elkaar leren, dat is wat de Leergaloos vrijwilligers ervaren. Of zoals zij zelf zeggen: geen dag is hetzelfde!

Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Wat wij vrijwilligers aanbieden

🤝 Extra begeleiding

Hoe kom ik er?

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Stichting Leergaloos

Stichting Leergaloos stimuleert de verbinding tussen generaties. Wij koppelen 55-plussers aan basisscholen in de buurt. En dat leidt tot uitwisseling, nieuwe ervaringen en plezier!

De vrijwilliger biedt structurele ondersteuning aan de leerkracht. De school biedt de senior een leuke en zinvolle vrijwilligersplek. De senior geeft geen les: hij of zij helpt mee in de klas. De leerkracht geeft aan wat voor soort ondersteuning hij of zij zoekt. Ook de senior geeft aan bij wat voor soort activiteit hij of zij wil helpen. Dit varieert van voorlezen tot helpen bij handvaardigheid of in de moestuin. Leergaloos inventariseert en maakt de juiste match.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Begeleider voor in de klas gezocht

Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 21 sep 2025

Begeleider voor in de klas gezocht

Bouw mee aan kansengelijkheid in het onderwijs als vrijwilliger bij IMC Weekendschool. Je begeleid groepjes van 4/5 leerlingen tussen de 10-14 jaar oud.

Geplaatst door IMC Weekendschool Utrecht
Nieuw
Uitvoerder Power Play (sportbegeleider)

Vaste activiteit · 3—7 uur/week · Start vanaf 20 nov 2025

Uitvoerder Power Play (sportbegeleider)

Power Play versterkt jongeren via sport in zelfvertrouwen, gezondheid, weerbaarheid en samenwerking, in een veilige en energieke omgeving vol plezier

Geplaatst door M&K
Huiswerkbegeleiding basisschoolleerling

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Huiswerkbegeleiding basisschoolleerling

Wil jij iets voor een ander betekenen en vind je het leuk om bijles te geven? Lees dan snel verder!

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht
Onderwijsambassadeur - 0.1-0.2 fte uur aan extra handen in de klas

Vaste activiteit · 6—8 uur/week

Onderwijsambassadeur - 0.1-0.2 fte uur aan extra handen in de klas

Een onderwijsambassadeur ondersteunt een leerkracht één dag per week voor een periode van een (half)jaar. Door te helpen met allerlei dagelijkse taken.

Geplaatst door Stichting Onderwijsambassadeurs
Gezocht: Move Maatje - de tijdelijke coach voor een groep 8 leerling

Tijdelijke activiteit · 1—2 uur/week · Voor ongeveer 3 maanden

Gezocht: Move Maatje - de tijdelijke coach voor een groep 8 leerling

Jouw tijdelijke coachrol met impact! Ben jij die enthousiaste vrijwilliger een achtstegroeper wil helpen met de spannende overstap naar de middelbare school?

Geplaatst door Stichting Move Utrecht
Nieuw
Vacature: Uitvoerder Meidenclub (alleen voor vrouwen)

Vaste activiteit · 2—6 uur/week

Vacature: Uitvoerder Meidenclub (alleen voor vrouwen)

Doel van het programma: Het bieden van een veilige, gezellige en verbindende plek waar meiden samenkomen, zichzelf kunnen zijn en zich kunnen ontwikkelen.

Geplaatst door M&K

Vind Workshops die bij jou passen

💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Workshop · voor 15 sep 2026

💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Stichting Digiwijs 3.0 biedt (gratis) computercursussen in Utrecht. Werk aan je digitale vaardigheden.

Geplaatst door Digiwijs 3.0

Jan

9

Nieuw
De VrijdagmiddagVonk

Workshop · 9 jan 2026, 14:00 — 13 mrt 2026, 14:00

De VrijdagmiddagVonk

In januari start De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Jan

29

Nieuw
Canva workshop voor beginners

Workshop · 29 jan 2026, 19:00 - 21:30

Canva workshop voor beginners

Ervaar hoe leuk en makkelijk ontwerpen kan zijn met Canva! Je ontdekt handige functies en slimme trucjes die het ontwerpen een stuk makkelijker maken.

Geplaatst door VC Utrecht

Feb

6

Nieuw
Plât Uteregs voar beginners!

Workshop · 6 feb 2026, 14:00 - 15:30

Plât Uteregs voar beginners!

Zin in een oergezellige middag vol humor, taal en typisch Uteregse charme? In anderhalf uur leer je Plat Uteregs spreken alsof je er geboren en getogen bent!

Geplaatst door VC Utrecht

Jan

15

Creatieve workshop: Kitsungi

Workshop · 15 jan 2026, 13:30 - 16:00

Creatieve workshop: Kitsungi

Tijdens de workshop ga je aan de slag met het maken van je eigen Kintsugi-schaaltje.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Dec

10

Creatieve workshop: Herstellen in Kleur

Workshop · 10 dec, 10:00 - 12:30

Creatieve workshop: Herstellen in Kleur

Zin om op een ontspannen en creatieve manier bezig te zijn met herstel? Kom naar onze workshop waarin we aan de slag gaan met stoffen, verf en jouw verhaal

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel