Navigatie overslaan

Kinderen voorlezen en helpen bij uitbreiden woordenschat?

Kinderen voorlezen en helpen bij uitbreiden woordenschat?

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

1—3 uur/week
Laan 1954, 3454 CR De Meern, Nederland

Contactpersoon

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands
Stichting Leergaloos

#90330
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Leergaloos/activiteiten/Kinderen-voorlezen-en-helpen-bij-uitbreiden-woordenschat/90330 om je aan te melden

Basisschool in De Meern zoekt vrijwilliger, die kinderen wil voorlezen.

Vind je het leuk kinderen voor te lezen en daarna met ze in gesprek te gaan om zo hun woordenschat uit te breiden? De Koningin Beatrixschool in De Meern zoekt een vrijwilliger, die twee Eritrese kinderen uit groep 5 en 6 wil ondersteunen bij het lezen.


Ben jij op zoek naar leuk, afwisselend vrijwilligerswerk op een basisschool? Dan gaan wij graag met jou in gesprek!

Gerelateerd aan

Lezen & schrijven
Onderwijs
Nederlands
Sociaal contact
Kinderen
Onderwijs
Buurt & omgeving
Jongeren
Goede gezondheid en welzijn
Kwaliteitsonderwijs
Ongelijkheid verminderen

Hoe kom ik er?

Over Stichting Leergaloos

Stichting Leergaloos stimuleert de verbinding tussen generaties. Wij koppelen 55-plussers aan basisscholen in de buurt. En dat leidt tot uitwisseling, nieuwe ervaringen en plezier!

De vrijwilliger biedt structurele ondersteuning aan de leerkracht. De school biedt de senior een leuke en zinvolle vrijwilligersplek. De senior geeft geen les: hij of zij helpt mee in de klas. De leerkracht geeft aan wat voor soort ondersteuning hij of zij zoekt. Ook de senior geeft aan bij wat voor soort activiteit hij of zij wil helpen. Dit varieert van voorlezen tot helpen bij handvaardigheid of in de moestuin. Leergaloos inventariseert en maakt de juiste match.

Bekijk meer activiteiten van Stichting Leergaloos

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Huiswerkbegeleiding basisschoolleerling

Wil jij iets voor een ander betekenen en vind je het leuk om bijles te geven? Lees dan snel verder!

Geplaatst door Stichting Serve the City Utrecht

Vaste activiteit · 1 uur/week

Voorleester gezocht

We zijn op zoek naar een voorleesters (vrouw) die bij meertalige gezinnen thuis jonge kinderen komen voorlezen.

Geplaatst door Stichting Mo'Move

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Docent Nederlands voor Spaanssprekende mensen

Nederlandse lessen geven aan (Spaanssprekende) mensen

Geplaatst door Stichting Casa Latina

Vaste activiteit · 2—6 uur/week

Meester Joost, wilt u me komen helpen ?

Als 55-plusser meedraaien bij de bovenbouw (groep 6 t/m 8) op een basisschool is zo ongelooflijk leuk! Geen dag is hetzelfde.

Geplaatst door Stichting Leergaloos

Vaste activiteit · 6—8 uur/week · Start vanaf 16 aug

Word onderwijsambassadeur op een basisschool in Utrecht

Een onderwijsambassadeur ondersteunt een leerkracht één dag per week voor een periode van een (half)jaar. Door te helpen met allerlei dagelijkse taken.

Geplaatst door Stichting Onderwijsambassadeurs

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Bijlesbuddy's Gezocht! | Taal en Talent - Lombok/ Utrecht

Voor ons programma Taal en Talent zijn we op zoek naar mensen die het leuk vinden om minstens 1 uur per week bijles te geven aan basisschool kinderen.

Geplaatst door Wishing Well West

Vind Workshops die bij jou passen

Workshop · voor 1 sep

💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Stichting Digiwijs 3.0 biedt (gratis) computercursussen in Utrecht. Werk aan je digitale vaardigheden.

Geplaatst door Digiwijs 3.0

Jun

2

Workshop · 2 jun, 20:00 - 21:30

Theater: De Futuristen: Wat een man óók kan zijn

Sociaal wetenschapper Linda Duits onderzoekt met theatermakers de aantrekkingskracht van de manosphere en hoe we stereotype mannelijkheid doorbreken.

Geplaatst door Studium Generale

Mei

12

Workshop · 12 mei, 20:00 - 21:30

Lezing: Baas in eigen baarmoeder

Wat is feit en wat is framing in het debat over abortus? Met o.a. sociaal wetenschapper Jenneke van Ditzhuijzen en rechtswetenschapper Fleur van Leeuwen.

Geplaatst door Studium Generale

Jun

8

Nieuw

Workshop · 8 jun, 19:30 - 21:00

Hoe herken je huiselijk geweld? Signalering tijdens jouw vrijwilligerswerk

In deze bijeenkomst leer je huiselijk geweld signaleren en krijg je tips over hoe je het beste kunt omgaan met mensen die huiselijk geweld hebben meegemaakt.

Geplaatst door Moviera

Mei

19

Workshop · 19 mei, 20:00 - 21:30

Science Cafe: Why the current internet sucks

Media scholars Lucie Chateau and Michael Stevenson, and legal scholar Catalina Goanta on how Big Tech killed the internet.

Geplaatst door Studium Generale

Mei

4

Workshop · 4 mei, 20:30 - 21:30

Lezing: Wat vrijheid van ons vraagt

In zijn 4 mei-lezing onderzoekt Jurriën Hamer wat nodig is om onze vrijheden eindelijk echt te realiseren.

Geplaatst door Studium Generale

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

1—3 uur/week
Laan 1954, 3454 CR De Meern, Nederland

Contactpersoon

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands