Over ons
Laat je horen! De Kargadoor is een plek om te horen en gehoord te worden. Wij geloven dat Utrecht een podium nodig heeft om naar elkaar te luisteren en elkaar te begrijpen. We zien de noodzaak ...

Stichting De Kargadoor zoekt Penningmeester

Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-De-Kargadoor/activiteiten/Stichting-De-Kargadoor-zoekt-Penningmeester/60075 om je aan te melden
Contactpersoon
Samenvatting
Vanwege het aflopen van de bestuurstermijn van een bestuurslid zoekt De Kargadoor een Penningmeester.Uitgebreide omschrijving
De Kargadoor is een eigenzinnig cultureel en maatschappelijk podium voor een nieuwsgierig publiek. Een podium in Utrecht om naar elkaar te luisteren en elkaar te begrijpen. Om maatschappelijke verschillen in de samenleving te overbruggen en om samen verandering teweeg te brengen.
In ons pand aan de Oudegracht in Utrecht ontwikkelt, ondersteunt en stimuleert onze stichting al bijna 65 jaar culturele en maatschappelijke initiatieven die de dialoog in de samenleving bevorderen. Je vindt bij ons muziek, debat, lezingen, stand-up comedy, theater en nog veel meer.
Bij De Kargadoor werken ruim dertig vrijwilligers, drie betaalde coördinatoren en een directeur. De stichting draait voornamelijk op eigen inkomsten uit verhuur en horeca.
Vanwege het aflopen van de bestuurstermijn van een bestuurslid zoekt De Kargadoor een Penningmeester (onbezoldigd).
Het bestuur
Het bestuur van De Kargadoor heeft vijf leden. Het bestuur ziet erop toe dat de directeur de doelstellingen van de organisatie realiseert. Zij is werkgever, toezichthouder en adviseur voor de directeur en de organisatie.
De functie van penningmeester is voor een periode van vier jaar, met eenmaal mogelijkheid tot verlenging. Het bestuur vergadert zes keer per jaar, plus een aantal bijzondere vergaderingen.
De functie van penningmeester
Het huidig bestuur is een divers bestuur, met verschillende opleidingen, werkachtergronden en interesses. We zoeken een bestuurslid dat er plezier in heeft om mee te besturen en te adviseren. Waarbij de nadruk van jouw functie ligt op het de financiële kant van de Kargadoor. De huidige penningmeester heeft daarnaast ook Huisvesting en Relatie Gemeente in zijn portefeuille. Als dit bij jou past, graag, anders neemt een ander bestuurslid dit op zich.
Als penningmeester adviseer je de directeur over de begroting, je accordeert de uitgaven en volgt de financiële verantwoording. Jij bespreekt de jaarrekening met de directeur voor en kan in het bestuur uitleggen hoe de Kargadoor er financieel voorstaat. Ook denk je mee over de werving van nieuwe inkomstenbronnen.
Daarnaast vragen wij:
· Ervaring met financiële processen en beoordelen van jaarrekeningen
· Ervaring met subsidies en sponsoring is een pre
· Affiniteit met (de doelstellingen van) De Kargadoor
· Inzet; naast vergaderingen ca. 1 uur per week
· Een constructieve en positief kritische instelling
· Wonend in of omgeving Utrecht
Wij bieden:
- Je bent onderdeel van een maatschappelijk betrokken cultureel podium
- Je maakt deel uit van een enthousiaste en diverse groep mensen
- Er is altijd ruimte voor nieuwe ideeën en initiatieven
- Meebouwen aan een van de leukste podia van Utrecht
Meer informatie
Bekijk de vacatures op onze website voor meer (contact-)informatie.
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Over De Kargadoor
Fondsenwerver gezocht!
Wij zijn op zoek naar een enthousiaste vrijwilliger die zich (pro)actief wil inzetten voor het werven van fondsen. Geplaatst door Stichting Museum van ZuilenBestuurslid
Kunstkasteel Zuilen is per direct op zoek naar 3 (of meer!) nieuwe bestuursleden.Geplaatst door Stichting Kunstkasteel Zuilen
Voorzitter
Ben of ken jij de nieuwe voorzitter van stichting De Nieuwe Jutter, behorende bij het gelijknamige buurthuis in zelfbeheer? Dan drink ik graag koffie met je!Geplaatst door Buurthuis de Nieuwe JutterBestuurslid
Stichting Oog voor Utrecht zoekt voor haar bestuur een nieuw lid!!Geplaatst door Stichting Oog voor UtrechtSecretaris van het bestuur
Wij zijn op zoek naar een secretaris van het bestuur van de Voedseltuin Overvecht. Geplaatst door Voedseltuin OvervechtBabbelen en biertjes tappen? Word barvrijwilliger bij De Kargadoor!
Babbelen en biertjes tappen? Word barvrijwilliger bij De Kargadoor!Geplaatst door De KargadoorWorkshop: '' Zorgen over geld? praten helpt"
Heb je wel eens te maken gehad met iemand die zit met geldstress? Deze workshop helpt je om geldzorgen te signaleren en bespreekbaar te maken. Geplaatst door Vrijwilligersacademie UtrechtWorkshop: LVBXperience (licht verstandelijke beperking) Ervaren hoe dat is?
Welkom in de wereld van jongeren met een licht verstandelijke beperking (LVB). In de LVB Xperience van Humanitas DMH kunnen deelnemers ervaren hoe het is?Geplaatst door Vrijwilligersacademie UtrechtWorkshop: Communicatietechnieken voor vrijwilligers ( basis)
Je hoeft geen psycholoog te zijn om een goed gesprek te kunnen voeren met je hulpvrager. Kom je ook naar deze workshop communicatietechnieken?Geplaatst door Vrijwilligersacademie UtrechtWorkshop: Verdieping oplossingsgerichte communicatie
In deze workshop maken vrijwilligers kennis en oefenen met probleemoplossend communiceren door het stellen van oplossingsgerichte vragen. Kom je ook?Geplaatst door Vrijwilligersacademie Utrecht