Maatje: mee naar de voedselbank

Maatje: mee naar de voedselbank

Tijdelijke activiteit · 1—2 uur/week · Voor ongeveer 8 maanden
Leidsche Rijn, Utrecht, Utrecht, Nederland
Maatje & buddySociaal contactOndersteunend werk
Gender gelijkheidSociale rechtvaardigheidWelzijn
3 Goede gezondheid en welzijn5 Gendergelijkheid

Contactpersoon

Coordinator Vrijwillige Inzet

Stel de contactpersoon een vraag

1 plaats over.

Activiteit Delen
Moviera

#101771
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Moviera1/activiteiten/Maatje-mee-naar-de-voedselbank/101771 om je aan te melden

Samenvatting

Als maatje bij Moviera kun je van grote betekenis zijn voor vrouwen die in de opvang verblijven. Door praktische hulp te bieden, en een luisterend oor.

Uitgebreide omschrijving

Heb je wat tijd over op dinsdagmiddagen? En ben je in bezit van een auto? Dan komen we graag in contact met jou.


We zoeken iemand die wekelijks samen met een bewoner mee wil naar de voedselbank. Het pakket kan ze ophalen op dinsdagmiddag tussen 14:00 en 15:00. Daarnaast heeft ze ook behoefte om een beetje wegwijs gemaakt te worden in de buurt Leidsche Rijn. Ze zou het fijn vinden om samen een wandelingetje te maken of iets anders samen te ondernemen. Dit kan ook op dinsdagmiddag, of op een ander moment.


De mensen die bij ons verblijven, hebben te maken gehad met huiselijk geweld. Je kan een groot verschil maken door hen praktische hulp te bieden, en hun netwerk te vergroten. Als vrijwilliger kan jij een brug zijn tussen het leven in de opvang en weer deelnemen aan de maatschappij.


Wil jij je inzetten om echt van betekenis van iemand te zijn? Heb jij de nodige levenservaring en kan je een luisterend oor bieden? En ben je in bezit van een auto?


Dan horen we graag van jou!


Voor deze vrijwilligersfunctie moet je een VOG kunnen overleggen. De gemaakte reiskosten krijg je vergoed.


Heb je nog vragen over de inhoud van het vrijwilligerswerk? Neem dan contact op met Samira van der Loo, Coördinator Vrijwilligerswerk: 088 - 3744784 (bereikbaar op ma, di en do).

Wil je komen kennismaken? Mail je motivatie met CV naar [email protected]


Laat ons weten waarom wij juist jou moeten uitnodigen voor een gesprek. Wij zien je reactie graag tegemoet.


Meer informatie over Moviera kun je vinden op www.moviera.nl

Hoe kom ik er?

1 plaats over.

Activiteit Delen

Over Moviera

Moviera helpt mensen die te maken hebben met huiselijk geweld en machtsmisbruik.

Moviera biedt voorlichting, hulp en opvang om het geweld te stoppen en herhaling te voorkomen.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

GEEN NIEUWE SLACHTOFFERS!

Vaste activiteit · 2 uur/week

GEEN NIEUWE SLACHTOFFERS!

COSA is een uitdagende vrijwilligerstaak. Je ondersteunt een zedendader bij een delictvrij leven en daarmee draag je bij aan een veiliger samenleving.

Geplaatst door Reclassering Nederland
🚲 Samen met Tineke even weg?

Vaste activiteit · Flexibele uren

🚲 Samen met Tineke even weg?

Tineke is een leuke, creatieve vrouw en kan prachtig breien. Ze maakt graag een praatje of fietstochtje met koffie. Word jij haar maatje?

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Samen koken met Truus

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Samen koken met Truus

Wil jij iemand een fijne middag bezorgen? Met jouw inzet maak je écht verschil: je brengt gezelschap, een praatje en een beetje vrolijkheid in huis.

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Samen leuke dingen doen?

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

Samen leuke dingen doen?

De begeleiding die ik krijg vanwege mijn verstandelijke beperking, heeft niet altijd tijd om er op uit te gaan. Jij wel??

Geplaatst door Abrona Koetshuis Nyevelt
Ben jij de vrolijke noot voor Ans?

Vaste activiteit · Flexibele uren

Ben jij de vrolijke noot voor Ans?

Ans maakt graag een praatje onder het genot van een kopje koffie en muziek. Breng jij haar die gezelligheid?

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Gezocht: Helden voor ons klus- en verhuisteam in Utrecht!

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren

Gezocht: Helden voor ons klus- en verhuisteam in Utrecht!

Ben jij handig, zelfstandig en vind je het leuk om met verschillende mensen om te gaan? Kan je een paar keer per jaar jouw handen uit de mouwen steken?

Geplaatst door Leger des Heils

Vind Workshops die bij jou passen

Mei

19

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Workshop · 19 mei, 15:00 - 17:00

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Dans en Herstel is een reeks van 6 bijeenkomsten waarin we op een zachte, lichaamsgerichte manier onderzoeken wat herstel voor jóu betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Apr

16

Schrijven naar herstel: Een schrijfatelier over kracht & verbinding

Workshop · 16 apr, 14:00 - 16:00

Schrijven naar herstel: Een schrijfatelier over kracht & verbinding

In dit schrijfatelier staan we samen stil bij wat herstel voor jou betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Apr

13

Training Rouw en Verlies

Workshop · 13 apr, 10:00 - 12:00

Training Rouw en Verlies

In een veilige groep, met aandacht voor vertrouwen en verbinding, ontdek je hoe rouw werkt en wat het voor jou betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Apr

2

Nieuw
Creatieve workshop: Moodboard jouw levenslijn als reis van herstel

Workshop · 2 apr, 14:00 - 16:00

Creatieve workshop: Moodboard jouw levenslijn als reis van herstel

In deze workshop maak je een creatief moodboard rondom jouw levenslijn. Deze levenslijn laat zien welke ervaringen jou hebben gevormd

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Jun

18

Nieuw
Creatieve workshop: Moodboard maken over zelfliefde en herstel

Workshop · 18 jun, 14:00 - 16:00

Creatieve workshop: Moodboard maken over zelfliefde en herstel

In deze workshop ga je op een creatieve en laagdrempelige manier aan de slag met het thema zelfliefde.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

28

Creatieve workshop: Kitsungi

Workshop · 28 mei, 13:30 - 16:00

Creatieve workshop: Kitsungi

Tijdens de workshop ga je aan de slag met het maken van je eigen Kintsugi-schaaltje.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel