Navigatie overslaan

Vrijwilliger winkel Bij Bosshardt Kanaleneiland

Vrijwilliger winkel Bij Bosshardt Kanaleneiland

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—8 uur/week · Start vanaf 6 feb 2024
Marco Pololaan, 3526 GG Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Leger des Heils Team Vrijwillige Inzet

Stel de contactpersoon een vraag

Leger des Heils

#62807
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Leger-des-Heils2/activiteiten/Vrijwilliger-winkel-Bij-Bosshardt-Kanaleneiland/62807 om je aan te melden

Lijkt het jou leuk om mee te helpen in de Bij Bosshardt tweedehands kledingwinkel? Houd jij ervan om mensen gastvrij te ontvangen in een mooi ingerichte winkel?

Bij Bosshardt is een ontmoetingsplek in de buurt, waar iedereen, jong, oud, arm, rijk, met of zonder migratieachtergrond, welkom is. Je kunt er terecht voor een kop koffie, luisterend oor, gezellige maaltijden of andere activiteiten. De activiteiten die door Bij Bosshardt worden georganiseerd, worden bepaald door de behoeften en wensen in de buurt.


In onze winkel verkopen we tweedehands kleding voor een betaalbare prijs. Het is onze wens om elke (doordeweekse) dag open te zijn! Daarvoor zijn we op zoek naar nieuwe vrijwilligers die ons team willen komen versterken.


Als verkoper/verkoopster in de winkel zorg je dat de winkel er verzorgd en aantrekkelijk uitziet. Ook ben je het eerste aanspreekpunt voor klanten. Met jouw persoonlijke aandacht, zorg je ervoor dat klanten zich thuis voelen. 


Ben jij die gastvrije, sociale persoon die het leuk lijkt om, in een goede samenwerking met collega's, in de winkel aan de slag te gaan? Dan horen we graag van je!

Gerelateerd aan

Winkel
Gastvrijheid en ontvangst
Welzijn

Hoe kom ik er?

Over Leger des Heils

Het Leger des Heils is een wereldwijde organisatie die in meer dan 120 landen actief is! Vanuit hun christelijke motivatie helpen ze mensen die anders geen hulp zouden krijgen. In Nederland zijn ze echt overal actief, van maatschappelijke opvang tot verslavingszorg en zelfs internationale ontwikkelingshulp. Ze zetten zich in voor de maatschappij en zijn een inspiratie voor velen!

Bekijk meer activiteiten van Leger des Heils

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · Flexibele uren

Oproepkracht winkeltje gezocht!

Voor ons gezellige winkeltje (dagelijks open van 9:00 tot 12:00 uur, behalve op zondag) zoeken we een enthousiaste oproepkracht!

Geplaatst door Axioncontinu, locatie De Bijnkershoek

Vaste activiteit · Flexibele uren

Creatieve Boodschapper & Beheerder

Hou jij van slim inkopen, creatief koken en iets goeds doen voor een ander?

Geplaatst door Stichting Robin Food 4 You

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Word jij het gezicht van onze kledingwinkel?

Ben jij een enthousiaste en sociaal ingestelde persoon die graag iets voor de wijk wil betekenen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Geplaatst door Leger des Heils

Vaste activiteit · 4 uur/week

Lijkt het u ook leuk om gezicht te zijn van het Vechtstreekmuseum?

Gastvrij ontvangen en begeleiden van bezoekers in het museum. Bedienen van gasten op het terras en in de coffee-corner, verkoop van boeken en tickets.

Geplaatst door Vechtstreekmuseum

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Activiteiten begeleider Alexandertuin

De Alexandertuin is een collectieve tuin voor Kanaleneiland zuidwest. Een tuin die zich leent voor veel gezelligheid, werk in de tuin en activiteiten.

Geplaatst door Wijkinformatiepunt Kanaleneiland

Vaste activiteit · 3—4 uur/maand

Voorlichter voor Wijkinformatiepunt Kanaleneiland

Elke vrijdagochtend staat het Wijkinformatiepunt Kanaleneiland in de wijk om met bewoners in gesprek te gaan en ze te informeren over activiteiten in de wijk.

Geplaatst door Wijkinformatiepunt Kanaleneiland

Vind Workshops die bij jou passen

Jun

23

Workshop · 23 jun, 14:00 - 15:00

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

28

Workshop · 28 mei, 15:00 - 17:00

Workshop 'Taalcoaching voor praktijkleerders'

Begeleid jij volwassen taalleerders met weinig schoolervaring? Of heb je deelnemers die nauwelijks kunnen lezen en schrijven?

Geplaatst door Taal Doet Meer

Mei

22

Workshop · 22 mei, 14:00 — 3 jul, 16:00

De VrijdagmiddagVonk

In mei start weer De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Jun

18

Nieuw

Workshop · 18 jun, 14:00 - 17:00

Training LVB wel of geen handleiding

Training over wat jij kan doen als je mensen met een licht verstandelijke beperking ontmoet. Deze editie is speciaal gericht op vrijwilligerscoördinatoren.

Geplaatst door De Wilg

Apr

28

Workshop · 28 apr, 14:00 - 16:00

Creatieve Workshop: Maak jouw Krachtobject – met klei, woorden en betekenis

Ontdek jouw kracht! Maak met klei een persoonlijk krachtobject en geef woorden aan wat jou sterk maakt. Delen mag, alles is goed. Je bent welkom 🌿

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Jun

18

Workshop · 18 jun, 14:00 - 16:00

Creatieve workshop: Moodboard maken over zelfliefde en herstel

In deze workshop ga je op een creatieve en laagdrempelige manier aan de slag met het thema zelfliefde.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—8 uur/week · Start vanaf 6 feb 2024
Marco Pololaan, 3526 GG Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Leger des Heils Team Vrijwillige Inzet

Stel de contactpersoon een vraag