Navigatie overslaan

Maatjes gezocht!

Maatjes gezocht!

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—4 uur/maand · Start vanaf 6 feb 2024
Flexibele locatie

Contactpersoon

Leger des Heils Team Vrijwillige Inzet

Stel de contactpersoon een vraag

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Leger des Heils

#58543
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Leger-des-Heils2/activiteiten/Maatjes-gezocht/58543 om je aan te melden

Word jij een Maatje en maak je met jouw aandacht hét verschil in het leven van een ander?

Kom gezellig bij ons als 'Maatje'! Als 'Maatje' word je gekoppeld aan een unieke deelnemer van het Leger des Heils die jouw bezoekjes en gezelschap zeer waardeert. Samen gaan jullie leuke, ontspannende en laagdrempelige activiteiten ondernemen, en er is voor ieder wat wils!


Misschien wil je wel een mooie wandeling maken of een dagje de stad in met mw. E, een levendige vrouw bijna 50 jaar oud, die in Lunetten woont. Of misschien kun je een helpende hand bieden aan een bijna 80-jarige dame, die graag samen boodschappen wil doen in de bruisende binnenstad. Ze heeft een goed gevoel voor humor en is helemaal gek van kunst en cultuur.

Voor de avontuurlijke geest is er ook de mogelijkheid om een 62-jarige man te vergezellen, die verblijft in een van onze daklozenopvanglocaties in de binnenstad. Samen kunnen jullie musea verkennen of de natuur in fietsen of wandelen. Het zou fantastisch zijn als je ongeveer dezelfde leeftijd hebt!

Als spiritualiteit, kunst en klassieke muziek jouw passies zijn, dan hebben we ook een bijzondere dame rond 70 jaar oud die jouw gezelschap goed kan gebruiken.


Als je een geweldige luisteraar bent en graag mensen verder helpt, dan is dit een uitgelezen kans voor jou! Door 'Maatje' te worden, kun je een waardevolle bijdrage leveren aan iemands leven en tegelijkertijd een vriendschap voor het leven opbouwen.

Aarzel niet langer en sluit je aan bij ons team van enthousiaste 'Maatjes'! Laat deze kans niet aan je voorbijgaan en maak het verschil in het leven van een ander.

Gerelateerd aan

Maatje & buddy
Boodschappen doen
Zorg
Welzijn
Ouderen

Over Leger des Heils

Het Leger des Heils is een wereldwijde organisatie die in meer dan 120 landen actief is! Vanuit hun christelijke motivatie helpen ze mensen die anders geen hulp zouden krijgen. In Nederland zijn ze echt overal actief, van maatschappelijke opvang tot verslavingszorg en zelfs internationale ontwikkelingshulp. Ze zetten zich in voor de maatschappij en zijn een inspiratie voor velen!

Bekijk meer activiteiten van Leger des Heils

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · Flexibele uren

Burenhulp gezocht

Burenhulp gezocht die het leuk vindt om wijkgenoten verder te helpen, de weg te wijzen, in onderling contact & praktische hulp.

Geplaatst door Buurtbel Wittevrouwen en omgeving

Vaste activiteit · 1—3 uur/maand · Start vanaf 11 jan 2026

Gezelligheid op de Reinoutdreef

Samen koken, wandelen, spelen en genieten – doe mee als vrijwilliger bij Reinaerde! Breng plezier en aandacht in het leven van onze bewoners, op jouw manier.

Geplaatst door Reinaerde Reinoutdreef

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Een ommetje met Johanna

Gezellig op pad met Johanna: op dinsdag of donderdag samen een ommetje maken, een spelletje of een boodschap.

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Nieuw

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Breng jij gezelligheid bij Annie?

Annie houdt van een praatje en van klaverjassen. Ze woont alleen en komt door haar parkinson weinig buiten de deur. Kom jij haar opfleuren?

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Vaste activiteit · Flexibele uren

Maatje bij ouderen

Vind jij het belangrijk dat niemand zich eenzaam voelt? Heb je tijd om iets moois te betekenen voor een ander? Word maatje van een oudere!

Geplaatst door Careyn Utrecht Stad

Vaste activiteit · Flexibele uren

Maatje gezocht – Russisch/Oekraïens sprekend

Voor één van onze bewoners zijn wij op zoek naar een betrokken vrijwilliger die Russisch of Oekraïens spreekt.

Geplaatst door Careyn Utrecht Stad

Vind Workshops die bij jou passen

Mei

22

Workshop · 22 mei, 14:00 — 3 jul, 16:00

De VrijdagmiddagVonk

In mei start weer De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Jun

18

Workshop · 18 jun, 14:00 - 16:00

Creatieve workshop: Moodboard maken over zelfliefde en herstel

In deze workshop ga je op een creatieve en laagdrempelige manier aan de slag met het thema zelfliefde.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

6

Workshop · 6 mei, 10:00 - 12:30

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

19

Workshop · 19 mei, 15:00 - 17:00

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Dans en Herstel is een reeks van 6 bijeenkomsten waarin we op een zachte, lichaamsgerichte manier onderzoeken wat herstel voor jóu betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

12

Workshop · 12 mei, 14:00 - 16:00

🎶 Workshop: Muziek in Zelfregie en Herstel

Samen luisteren naar muziek die raakt, troost of kracht geeft. Deel wat het met je doet of neem iets mee dat jou helpt. Echt zijn is genoeg. Je bent welkom 🎵

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Apr

28

Workshop · 28 apr, 14:00 - 16:00

Creatieve Workshop: Maak jouw Krachtobject – met klei, woorden en betekenis

Ontdek jouw kracht! Maak met klei een persoonlijk krachtobject en geef woorden aan wat jou sterk maakt. Delen mag, alles is goed. Je bent welkom 🌿

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—4 uur/maand · Start vanaf 6 feb 2024
Flexibele locatie

Contactpersoon

Leger des Heils Team Vrijwillige Inzet

Stel de contactpersoon een vraag

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag