Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
  • Utrechtse Vrijwilligerstrofee 2026
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Handjehelpen

Handjehelpen

Non-profit

Handjehelpen, voor wie maak jij het verschil?

Wil jij wat betekenen voor een ander? Dat kan bij ons! Bij Handjehelpen matchen we vrijwilligers met kinderen en volwassenen met een beperking ...

Buurt & omgevingKinderenMensen met een beperkingJongeren
Activiteiten
Foto's
SBBI/ANBI

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 14 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools (opent in een nieuw venster)

Wandelmaatje en gezelschap voor een trotse oud-veegwagenchauffeur (67)

Wandelmaatje en gezelschap voor een trotse oud-veegwagenchauffeur (67)

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

1—2 uur/week
Vleuten, Utrecht, Nederland
1 plaats over

Contactpersoon

Joannieke Dogterom

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Handjehelpen

#101257
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Handjehelpen1/activiteiten/Wandelmaatje-en-gezelschap-voor-een-trotse-oud-veegwagenchauffeur-67/101257 om je aan te melden

Ben jij een man uit de arbeidersklasse, nuchter, respectvol en hou je van een goed gesprek over vroeger? Woon je in (de buurt van) Vleuten? Dan zoeken we jou!

Voor een vriendelijke man van 67 zoeken we een maatje om samen mee te wandelen. Meneer heeft meer dan 20 jaar op de veegwagen van de gemeente gewerkt – dat werk is zijn trots en hij vertelt daar graag over. Hoe het vroeger ging en hoe mooi dat werk eigenlijk is. Hij is net met pensioen en mist soms structuur, vooral op de dagen dat zijn vrouw en dochter werken (maandag t/m woensdag). Juist dan zou hij het fijn vinden om samen met iemand op pad te gaan.


Meneer wandelt graag in de natuur, kijkt naar dieren, en geniet van een praatje. Dat zou hij graag samen met iemand willen doen. Door zijn licht verstandelijke beperking, en gehoorapparaat (door schade van de veegwagen) is het belangrijk dat je goed bij meneer kan aansluiten. Daarnaast is het belangrijk dat je iemand bent met respect voor het vak, het verleden en voor mensen zoals hij. Ben jij dat? Reageer dan nu!

Als je bij Handjehelpen aan de slag gaat volg je een online introductiecursus en krijg persoonlijke begeleiding van een vaste coördinator. 

Gerelateerd aan

Ondersteunend werk
Begeleiding
Sociaal contact
Maatje & buddy
Welzijn
Mensen met een beperking
Ouderen
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen

Hoe kom ik er?

Over Handjehelpen

Handjehelpen, voor wie maak jij het verschil?

Wil jij wat betekenen voor een ander? Dat kan bij ons! Bij Handjehelpen matchen we vrijwilligers met kinderen en volwassenen met een beperking. Het gaat om vrijwilligerswerk dat past in ieders agenda. En als je iets doet wat je leuk vindt, voelt het niet eens als vrijwilligerswerk. Ga jij iemand leren fietsen, een kind leren vriendjes maken of op stap met een ouder dame? Of steun jij een leeftijdsgenoot?

Geef hulp bij jou om de hoek in Utrecht!

Handjehelpen biedt interessante trainingen en lezingen. Zo leer je nóg meer over vrijwilligerswerk.

Bekijk meer activiteiten van Handjehelpen

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Aandacht voor Els

Vaste activiteit · 2 uur/week

Aandacht voor Els

Vrolijke dame met dementie zoekt een maatje (m/v), om samen van het buiten zijn te genieten.

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Joop (76) zoekt na infarct wandelmaatje om gezondheid én humeur op te krikken!

Vaste activiteit · 1 uur/week

Joop (76) zoekt na infarct wandelmaatje om gezondheid én humeur op te krikken!

Joop heeft Niet Aangeboren Hersenletsel opgelopen na een tia en loopt instabiel. Er op uit gaan is goed voor zijn humeur én gezondheid. Ga jij op stap met hem?

Geplaatst door Handjehelpen
Beleef jij met Irene (76) de mooie momenten van het leven?

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Beleef jij met Irene (76) de mooie momenten van het leven?

Na het overlijden van haar man heeft Irene veel stress. Ze durft alleen niet meer de deur uit terwijl dat haar heel erg goed zou doen. Steun jij haar?

Geplaatst door Handjehelpen
Een broodje, een bakkie en een babbel met Kees

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Een broodje, een bakkie en een babbel met Kees

Kees is een echte Utrechter die houdt van gezelligheid en leeft met dementie. Ga jij samen met hem een broodje halen?

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Op pad met de vrolijke Anja

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Op pad met de vrolijke Anja

Houd jij van een goed gesprek, een rondje buiten en samen naar de Intratuin? Dan ben jij precies degene die Anja zoekt!

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Een maatje

Vaste activiteit · 1—3 uur/week

Een maatje

Tijd en aandacht voor een kwetsbare oudere (met NAH) om samen te genieten van eenvoudige dingen als wandelen, kopje koffie, een spelletje.

Geplaatst door 's Heeren Loo

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

1—2 uur/week
Vleuten, Utrecht, Nederland
1 plaats over

Contactpersoon

Joannieke Dogterom

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag