ICT adviseur

ICT adviseur

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

4—8 uur/week
Achter De Dom 1, 3512 JN Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
Domkerk

#38299
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Domkerk/activiteiten/ICT-adviseur/38299 om je aan te melden

ICT Adviseur met kennis (en ervaring) van Microsoft Office 365 voor een aantal uren de komende 2-3 maanden.

De Domkerk kent veel verschillende onderdelen. Van de kerkelijke gemeente tot rondleidingen op de zolder. Hierover wordt veel gecommuniceerd, zowel achter als voor de schermen.

Dus al deze onderdelen gebruiken informatie en produceren informatie.


Teneinde dit in goede banen te leiden is het secretariaat een project gestart om te komen tot het implementeren van een nieuw fundament: een flexibel, veilig en beheersbaar collaboration platform door midden van Microsoft Office 365 en Teams.


Voor een goed en duurzaam ontwerp en inrichting van dit platform hebben wij de hulp nodig van een ervaren adviseur op dit vlak. Onze Office Manager kan zelf uitvoerende zijn, maar fijn als iemand met verstand en ervaring in de 365-wereld ons op weg kan helpen. Het betreft waarschijnlijk een paar maal een aantal uren.


Het concrete verzoek voor hulp bestaat uit:

  1. migratie naar office 365/online (groepen, gebruikers, autorisaties, data-opslag)
  2. Overige onderdelen van Microsoft Teams: later, naar keuze en desgewenst


In eerste instantie zullen we het gebruik hiervan nog beperkt houden; met name gericht op werken, delen en e-mail communicatie in groepen, ook thuis. Vanuit dit stevige fundament kunnen we dan bepalen wat we (op termijn) zouden willen toevoegen.


Ben of ken jij deze adviseur, die het leuk vindt om een paar keer advies te geven rondom de inrichting van Microsoft 365 applicaties, laat het ons weten.


Voor meer vragen kun je terecht bij onze contactpersoon, Sander Donze.

Gerelateerd aan

Nederlands
Website maken
Computer
Kunst & cultuur
Onderwijs
Religie

Hoe kom ik er?

Over Domkerk

De Domkerk is dagelijks geopend en trekt zo’n 500.000 bezoekers per jaar. De bezoekers komen met verschillende bedoelingen de kerk binnen: om de bouwkunst te bewonderen, te bidden, een kaarsje te branden, muziek te beluisteren, boeken te kopen of om iets te drinken in het DomCafé. Om geen drempels op te werpen, wordt entreegeld niet geheven doch een vrijwillige bijdrage gevraagd. Naast deze openstelling, zijn er bijna dagelijks ook (kerk)diensten en wordt een deel van het gebouw regelmatig verhuurd aan derden.

Het gebruik van de Domkerk als gebouw is intensief. Dit alles vraagt een goede begeleiding, die voornamelijk door vrijwilligers wordt gedaan. Er zijn ruim 300 vrijwilligers actief om de Domkerk open te houden in verschillende hoedanigheden. Sommigen zijn onderdeel van de ontvangst en heten mensen actief welkom en maken ze wegwijs. Anderen zijn geïnteresseerd in de historie van de Domkerk en vertellen daar graag over als onderdeel van de Educatieve Dienst. Vrijwilligers zijn ook te vinden in het DomCafé om daar de horecavoorzieningen aan te bieden, en in de DomShop, waar allerlei historische en religieuze boeken en cadeau's te vinden zijn. Tot slot zijn er ook vrijwilligers betrokken bij de muzikale en kerkelijke diensten.
muzikale en kerkelijke diensten.

Bekijk meer activiteiten van Domkerk

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Wil jij helpen bij de dagelijkse openstelling van de Utrechtse Domkerk?

Vaste activiteit · 2—8 uur/week

Wil jij helpen bij de dagelijkse openstelling van de Utrechtse Domkerk?

Word dan vrijwilliger in de Domkerk en vind jouw plek als gastheer of gastvrouw, medewerker in de winkel, het DomCafé of als rondleider.

Geplaatst door Domkerk
Radiotechnicus

Vaste activiteit · 3—4 uur/week

Radiotechnicus

De Concertzender zoekt uitzendtechnici die bij ons radiostation voor onbepaalde tijd de techniek van de live-uitzendingen willen verzorgen.

Geplaatst door Stichting Concertzender
Technicus voor World of Jazz

Vaste activiteit · 4—8 uur/week

Technicus voor World of Jazz

Heb jij een passie voor radio, podcasts en muziek? World of Jazz zoekt technici die graag willen bijdragen op het gebied van muziek en cultuur.

Geplaatst door Stichting Concertzender
Nieuw
Social media en Communicatie held gezocht!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Social media en Communicatie held gezocht!

Ben jij een social media en communicatie held? Dan zoeken we jou!

Geplaatst door Stichting Robin Food 4 You
Social media en Communicatie held gezocht!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Social media en Communicatie held gezocht!

Ben jij een social media en communicatie held? Dan zoeken we jou!

Geplaatst door Stichting Robin Food 4 You
Gastvrije vrijwilligers welkom bij Kerken Kijken Utrecht!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Gastvrije vrijwilligers welkom bij Kerken Kijken Utrecht!

Wil je ons als gids of gastheer/-vrouw helpen de kerken in de binnenstad open te stellen voor het publiek? Bij een deel van onze kerken zijn nog vacatures.

Geplaatst door Stichting Kerken Kijken Utrecht

Vind Workshops die bij jou passen

Feb

27

Training Spaarkringbegeleider gaat zeker door 27 februari😊

Workshop · 27 feb, 09:30 - 16:00

Training Spaarkringbegeleider gaat zeker door 27 februari😊

Wil jij mensen inspireren, motiveren en verbinden? Werk jij graag met een groep met diverse mensen? En lijkt het je leuk om mensen wat te leren over geldzaken?

Geplaatst door Spaarkracht

Mrt

19

Nieuw
Workshop Stress te lijf voor jong volwassenen

Workshop · 19 mrt, 13:30 - 16:00

Workshop Stress te lijf voor jong volwassenen

Ben jij tussen de 18 en 28 jaar en sta je volop in het leven? Grijp je graag kansen, ga je nieuwe uitdagingen aan en wil je blijven groeien?

Geplaatst door U Centraal

Apr

16

Oplossingsgerichte communicatie (Verdieping)

Workshop · 16 apr, 18:30 - 21:00

Oplossingsgerichte communicatie (Verdieping)

In deze workshop maken vrijwilligers kennis met probleemoplossend communiceren door het stellen van oplossingsgerichte vragen. Kom je ook?

Geplaatst door VC Utrecht

Apr

2

Communicatietechnieken voor vrijwilligers (basis)

Workshop · 2 apr, 18:30 - 21:00

Communicatietechnieken voor vrijwilligers (basis)

Je hoeft geen psycholoog te zijn om een goed gesprek te kunnen voeren met je hulpvrager. Kom je ook naar deze workshop communicatietechnieken?

Geplaatst door VC Utrecht

Mrt

19

Omgaan met ongewenst gedrag

Workshop · 19 mrt, 18:30 - 21:00

Omgaan met ongewenst gedrag

Hoe handel je professioneel in situaties van ongewenst, ongepast of agressief gedrag? Grijp je in, beweeg je mee, trek je je terug? En hoe doe je dat dan?

Geplaatst door VC Utrecht

Mei

28

Eenzaamheid signaleren en bespreekbaar maken

Workshop · 28 mei, 18:30 - 21:00

Eenzaamheid signaleren en bespreekbaar maken

Mooie en leerzame workshop: Hoe herken je eenzaamheid en wat kan je eraan doen? Kom je ook naar deze waardevolle workshop?

Geplaatst door VC Utrecht

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

4—8 uur/week
Achter De Dom 1, 3512 JN Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands