Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Domkerk

Domkerk

Non-profit

De Domkerk is dagelijks geopend en trekt zo’n 500.000 bezoekers per jaar. De bezoekers komen met verschillende bedoelingen de kerk binnen: om de bouwkunst te bewonderen, te bidden, een kaarsje te ...

Kunst & cultuurOnderwijsReligie
Activiteiten
Foto's
SBBI/ANBI
1 Geen armoede2 Geen honger3 Goede gezondheid en welzijn

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 17 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Domkerk Utrecht zoekt bureaumedewerker(s)

Domkerk Utrecht zoekt bureaumedewerker(s)

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

4—20 uur/week
Achter De Dom 1, 3512 JN Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Hans Hulsink

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
Domkerk

#30026
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Domkerk/activiteiten/Domkerk-Utrecht-zoekt-bureaumedewerkers/30026 om je aan te melden

Baan jij je graag een weg door een volle mailbox en houd je ervan te prioriteren en te coördineren? Ben jij graag in nauw contact met mensen, bied jij ze de helpende hand of de benodigde informatie om verder te kunnen? Wil jij je met je hele ziel en zaligheid inzetten voor het behoud van cultureel en religieus erfgoed?

Dan zou je geknipt kunnen zijn voor een rol als

 

Bureaumedewerker Domkerk

(als vrijwilliger, verspreid over 2-5 dagen, min. 4 uur per week, in duo-constructie)

 

Over de Domkerk

De Utrechtse Domkerk vormt het hart van de stad en is dagelijks open voor een breed publiek uit binnen- en buitenland. Zo’n 400.000 mensen bezoeken jaarlijks de Open Dom. Deze bezoekers worden ontvangen door zo’n 170 vrijwilligers die vanuit verschillende functies in de kerk gastvrijheid vormgeven. Dit kan zijn in de vorm van een gastvrije ontvangst, een rondleiding, een kopje koffie of thee of een advies over een mooi boek. Daarnaast is de kathedraal als monument verbonden aan het Grootste Museum van Nederland en doet het nog steeds dienst als binnenstadkerk voor diverse religieuze bijeenkomsten door de week heen.

 

Over het Domkerk bureau

De spil van de kerk is het bureau, waar eigenlijk alles wat er in de Domkerk plaatsvindt vroeg of laat voorbijkomt. Promotie van bepaalde activiteiten, afstemming over inzet van vrijwilligers, coördinatie van bijzondere religieuze activiteiten, maar ook de algemene mails en telefoontjes komen op dit bureau binnen. Dit alles wordt op het bureau in goede banen geleid en uitgezet naar verantwoordelijke vrijwilligers. Want (bijna) iedereen die een rol vervult in de Domkerk doet dit vrijwillig.

 

Over de taken van de bureaumedewerker Domkerk

Maar wat doet een bureaumedewerker van de Domkerk dan precies allemaal?

Jij bent het aanspreekpunt en gezicht voor velen. Want de mails die naar het bureau worden gestuurd komen bij jou binnen. En ook de telefoon, die soms roodgloeiend is, staat op dit bureau. En dat kan jouw bureau zijn.

Het belangrijkste op een rijtje:

  • jij beantwoord de telefoon en zorgt voor een adequate afhandeling. De telefoon staat alleen ingeschakeld in de ochtend;
  • jij zorgt voor een overzichtelijke email inbox en beantwoord de binnengekomen emails of stuurt ze tijdig en zorgvuldig het juiste kanaal in;
  • jij verwerkt alle activiteiten in de (digitale) agenda, zodat iedereen op tijd geïnformeerd is. Eventueel schrijf je er nog een toelichting bij per e-mail om mensen bewust te maken van nieuwe zaken of wijzigingen;
  • jij bent de spin in het web, dus af en toe zul je ook gevraagd worden om bij te springen bij hand en span diensten, zoals promotiemateriaal uitwerken, de voorraad papier en kaarsen op orde houden en bestellingen verrichten.

De bureaumedewerker doet het werk nooit alleen. Er zijn altijd meerdere mensen beschikbaar (en bereid) om vakantie op ziekte op te vangen. De bureaumedewerkers vallen onder de aansturing van de officemanager.  Dus je staat er zeker niet alleen voor!


De bureaumedewerker als persoon

Aangezien jij bij veel activiteiten betrokken bent, binnen en buiten de Domkerk, moet de persoon die wij zoeken ook een aantal cruciale competenties meebrengen. We zoeken iemand die:

  • graag het gezicht vormt van het bureau en daarmee van de Domkerk;
  • zorgzaam is en makkelijk relaties met mensen aangaat;
  • goed kan samenwerken en verbinden;
  • goed overzicht houdt in de voortdurend wisselende prioriteiten van de waan van de dag.

We vinden het niet noodzakelijk dat je een kerkelijke achtergrond hebt. We verwachten echter wel dat je je kunt inleven in de missie en visie die we als kerk hebben, waarbij de monumentale, culturele, educatieve EN kerkelijke activiteiten samenkomen.


Ben je geïnteresseerd, dan ontvangen we graag jouw reactie. We hebben geen sluitingsdatum, maar voor 1 januari zou heel fijn zijn.


Voel je vrij om deze vacature te delen indien je mensen in jouw omgeving kent die dit mogelijk zouden willen doen.

Gerelateerd aan

Receptie
Nederlands
Administratie
Kunst & cultuur
Onderwijs
Religie

Hoe kom ik er?

Over Domkerk

De Domkerk is dagelijks geopend en trekt zo’n 500.000 bezoekers per jaar. De bezoekers komen met verschillende bedoelingen de kerk binnen: om de bouwkunst te bewonderen, te bidden, een kaarsje te branden, muziek te beluisteren, boeken te kopen of om iets te drinken in het DomCafé. Om geen drempels op te werpen, wordt entreegeld niet geheven doch een vrijwillige bijdrage gevraagd. Naast deze openstelling, zijn er bijna dagelijks ook (kerk)diensten en wordt een deel van het gebouw regelmatig verhuurd aan derden.

Het gebruik van de Domkerk als gebouw is intensief. Dit alles vraagt een goede begeleiding, die voornamelijk door vrijwilligers wordt gedaan. Er zijn ruim 300 vrijwilligers actief om de Domkerk open te houden in verschillende hoedanigheden. Sommigen zijn onderdeel van de ontvangst en heten mensen actief welkom en maken ze wegwijs. Anderen zijn geïnteresseerd in de historie van de Domkerk en vertellen daar graag over als onderdeel van de Educatieve Dienst. Vrijwilligers zijn ook te vinden in het DomCafé om daar de horecavoorzieningen aan te bieden, en in de DomShop, waar allerlei historische en religieuze boeken en cadeau's te vinden zijn. Tot slot zijn er ook vrijwilligers betrokken bij de muzikale en kerkelijke diensten.
muzikale en kerkelijke diensten.

Bekijk meer activiteiten van Domkerk

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Wil jij helpen bij de dagelijkse openstelling van de Utrechtse Domkerk?

Vaste activiteit · 2—8 uur/week

Wil jij helpen bij de dagelijkse openstelling van de Utrechtse Domkerk?

Word dan vrijwilliger in de Domkerk en vind jouw plek als gastheer of gastvrouw, medewerker in de winkel, het DomCafé of als rondleider.

Geplaatst door Domkerk
Secretariaatsmedewerker

Vaste activiteit · 6—8 uur/week

Secretariaatsmedewerker

Wij zijn op zoek naar een nauwkeurige en enthousiaste Secretariaatsmedewerker die ons team op korte termijn komt versterken voor twee dagdelen per week.

Geplaatst door Stichting Concertzender
Host – Kerken Kijken Utrecht

Vaste activiteit · Flexibele uren

Host – Kerken Kijken Utrecht

Je verwelkomt bezoekers uit binnen- en buitenland, geeft praktische informatie en zorgt dat iedereen zich op zijn gemak voelt.

Geplaatst door Stichting Kerken Kijken Utrecht
Project Manager (Assistent)

Vaste activiteit · 16—20 uur/week

Project Manager (Assistent)

Je helpt bij het organiseren van video-opnames, events en samenwerkingen. Je bewaakt de planning, houdt contact met partners en denkt mee over verbeteringen.

Geplaatst door MorocColors
Ben jij onze teamondersteuner?

Vaste activiteit · 8—12 uur/week

Ben jij onze teamondersteuner?

Zin om een topteam te ondersteunen? Even wat mailtjes beantwoorden, zorgen dat iedereen lekker kan werken, websitetekstje aanpassen. Geweldig dat jij er bent!

Geplaatst door Utrecht in Dialoog
Visitors Guide for Stadskraan Utrecht

Vaste activiteit · 4 uur/week · Start vanaf 4 mei 2024

Visitors Guide for Stadskraan Utrecht

The Stadskraan (municipal crane) is a rebuilt replica of a medieval crane that lifted goods. Guides tell visitors about its history and use and let it operate.

Geplaatst door Stadskraan Utrecht

Vind Workshops die bij jou passen

Jun

2

Theater: De Futuristen: Wat een man óók kan zijn

Workshop · 2 jun, 20:00 - 21:30

Theater: De Futuristen: Wat een man óók kan zijn

Sociaal wetenschapper Linda Duits onderzoekt met theatermakers de aantrekkingskracht van de manosphere en hoe we stereotype mannelijkheid doorbreken.

Geplaatst door Studium Generale

Mei

28

Nieuw
Training Stress-sensitief werken

Workshop · 28 mei, 13:30 - 14:30

Training Stress-sensitief werken

Hoe beïnvloedt (geld)stress het dagelijks leven van Overvechters? En…hoe werk je stress-sensitief met deze inwoners?

Geplaatst door Samen voor Overvecht

Jun

1

Nieuw
Training Stress-sensitief werken

Workshop · 1 jun, 09:00 - 10:00

Training Stress-sensitief werken

Hoe beïnvloedt (geld)stress het dagelijks leven van Overvechters? En…hoe werk je stress-sensitief met deze inwoners?

Geplaatst door Samen voor Overvecht

Jun

10

Nieuw
Workshop: Hoe draag ik iemand aan voor een koninklijke onderscheiding?

Workshop · 10 jun, 19:30 - 21:00

Workshop: Hoe draag ik iemand aan voor een koninklijke onderscheiding?

Wil jij iemand voordragen voor een koninklijke onderscheiding? Volg dan deze workshop en ontdek stap voor stap hoe jij een sterke voordracht opstelt!

Geplaatst door VC Utrecht

Jul

13

Nieuw
GOED omgaan met dementie

Workshop · 13 jul, 19:00 - 21:30

GOED omgaan met dementie

Deze training van Samen dementievriendelijk helpt jou bij het vergroten van jouw kennis over dementie en leert je om GOED om te gaan met mensen met dementie.

Geplaatst door VC Utrecht

Jun

18

Eenzaamheid signaleren en bespreekbaar maken

Workshop · 18 jun, 18:30 - 21:00

Eenzaamheid signaleren en bespreekbaar maken

Mooie en leerzame workshop: Hoe herken je eenzaamheid en wat kan je eraan doen? Kom je ook naar deze waardevolle workshop?

Geplaatst door VC Utrecht

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

4—20 uur/week
Achter De Dom 1, 3512 JN Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Hans Hulsink

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands