Smaakmaker gezocht!

Praktische informatie
Vacature • Vaste activiteit
Contactpersoon
Angelique Van Den Broek - De Wilg
Wat wij bieden
Voorwaarden
#93001
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Smaakmaker-gezocht/93001 om je aan te melden
Bak en kook je graag? En lijkt het je leuk om samen met andere vrijwilligers (lunch)gerechten te maken? Dan zoeken we jou!
Heb je zin en tijd om iets te doen? Voor ons eetcafé Café Mint zoeken we iemand die het leuk vindt om lekkere gerechten voor de bezoekers te maken. Je helpt mee met het bereiden van eenvoudige maaltijden en snacks. Je zorgt er mede voor dat het in de keuken op rolletjes loopt en je helpt bij het opruimen en schoonmaken. Ervaring is niet nodig, enthousiasme voor koken wel!
Je bakt onder andere tosti's, maakt lekkere soep, zet een salade in elkaar en verzorgt lekkere broodjes.
Op dit moment zoeken we een vrijwilliger voor de dinsdagochtend, woensdagochtend en de donderdagmiddag. De werktijden spreken we in overleg af.
Heb je een of meerdere dagdelen tijd in de week? En zin om ons team te versterken? Laat het ons weten!
Gerelateerd aan
Over De Wilg
De Wilg ondersteunt mensen met een licht verstandelijk beperking en/of psychische problematiek, in het (weer) actief meedoen in de maatschappij. Dit doen wij door het organiseren van verschillende (vrijetijds-) activiteiten, het geven van voorlichting & training en begeleiding bij het verrichten van vrijwilligerswerk. De beperking is niet van belang; bij ons deel je je interesses!
Bekijk meer activiteiten van De WilgDeze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.












