Ontmoetingsgroep Overvecht
Vaste activiteit · 2–3 uur/week
Gambiadreef 60, 3564 ES Utrecht, Netherlands
WelzijnKinderen & JongerenMensen met een beperking
Contactpersoon
Angelique Van Den Broek - De WilgStel de contactpersoon een vraag
De Wilg
#24640
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Ontmoetingsgroep-Overvecht/24640 om je aan te melden
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Ontmoetingsgroep-Overvecht/24640 om je aan te melden
Samenvatting
Wij zijn op zoek naar een gastvrije vrijwilliger in buurthuis De Boog in Overvecht.Uitgebreide omschrijving
Wij zijn op zoek naar een gastvrije en behulpzame vrijwilliger voor mensen met een beperking.
Elke vrijdagmiddag van 14.00-16.00 uur is er een inloop bij De Boog in Overvecht. Mensen met een verstandelijke beperking zijn welkom voor een kopje koffie of thee en een spelletje.
Ook kunnen ze terecht met allerlei vragen. Dit kunnen bijvoorbeeld brieven zijn die zij niet begrijpen. De ontmoeting, het verbinden van de mensen en de sfeer tijdens zo'n inloopspreekuur zijn erg belangrijk.
De vrijwilliger heeft affiniteit met mensen met een verstandelijke beperking, staat open voor vragen, denkt oplossingsgericht en zorgt voor een gezellige en ontspannen sfeer.
Wat vrijwilligers nodig hebben😇 Verklaring Omtrent Gedrag
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleidingOver De Wilg
De Wilg ondersteunt mensen met een licht verstandelijk beperking en/of psychische problematiek, in het (weer) actief meedoen in de maatschappij. Dit doen wij door het organiseren van verschillende (vrijetijds-) activiteiten, het geven van voorlichting & training en begeleiding bij het verrichten van vrijwilligerswerk. De beperking is niet van belang; bij ons deel je je interesses!