Computerles voor mensen met een beperking
Vaste activiteit · 2–3 uur/week
Mecklenburglaan 3-5, 3581 NW Utrecht, Netherlands
WelzijnKinderen & JongerenMensen met een beperking
Contactpersoon
Angelique Van Den Broek - De WilgStel de contactpersoon een vraag
De Wilg
#25741
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Computerles-voor-mensen-met-een-beperking/25741 om je aan te melden
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Computerles-voor-mensen-met-een-beperking/25741 om je aan te melden
Samenvatting
Voor onze computercursus op woensdagochtend zoeken wij een geduldige vrijwilliger!Uitgebreide omschrijving
Voor onze computercursus voor beginners op woensdagochtend van 10.00-12.00 uur zoeken wij een vrijwilliger.
Het is een individueel gerichte activiteit die veel geduld vraagt. Je geeft les aan mensen met een beperking samen met een andere vrijwilliger.
Vind je computeren leuk? En vind je het leuk om anderen hierover iets te leren en kan je op woensdagochtend? Kom dan ons vrijwilligersteam versterken!
Wat vrijwilligers nodig hebben😇 Verklaring Omtrent Gedrag
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleidingOver De Wilg
De Wilg ondersteunt mensen met een licht verstandelijk beperking en/of psychische problematiek, in het (weer) actief meedoen in de maatschappij. Dit doen wij door het organiseren van verschillende (vrijetijds-) activiteiten, het geven van voorlichting & training en begeleiding bij het verrichten van vrijwilligerswerk. De beperking is niet van belang; bij ons deel je je interesses!