Navigatie overslaan

Communication specialist

Communication specialist

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—4 uur/week
Utrecht, Utrecht, Netherlands

Contactpersoon

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
Amnesty International Network Utrecht

#58530
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Amnesty-International-Network-Utrecht/activiteiten/Communication-specialist/58530 om je aan te melden

Amnesty International Network Utrecht (AINU) is looking for a communication specialist. Voluntary position, average of 2-4 hours per week.

Amnesty International Network Utrecht (AINU) is a network in Utrecht where everyone can contribute to having a positive effect on the world through learning about and committing to the fight against human rights violations.


Do you want to help us with this and can you encourage others to take action? Then we are looking for you in our team!


What do we expect?

  • You enjoy contributing to the growth of the Amnesty network in Utrecht
  • You are someone who likes to communicate internally and externally and know the requirements of the communication field.
  • A time investment of 2-4 hours per week
  • You speak Dutch and/or English


What do you get?

  • You become part of a fun team of the PR/ Marketing.
  • You will learn about how to work and volunteer with NGOs.
  • You receive trainings from Amnesty.


Are you interested? Do not hesitate to send us a message with your resume and a short motivation of why you would like to join our network as a communication specialist. We hope to meet you soon! 

Gerelateerd aan

Marketing & Communicatie
Nederlands
Engels
Ontwikkelingswerk & Rampenhulpverlening
Sociale rechtvaardigheid
Gender gelijkheid
Gendergelijkheid
Ongelijkheid verminderen
Vrede, justitie en sterke publieke diensten

Hoe kom ik er?

Over Amnesty International Network Utrecht

Amnesty International Network Utrecht (AINU) is een groep gelijkgestemde mensen die, in lijn met de campagnes van Amnesty International in Nederland, lokaal een bijdrage willen leveren aan wereldwijde bestrijding van mensenrechtenschendingen.

Wij zijn onderdeel van Amnesty International: een wereldwijde mensenrechtenbeweging waar meer dan 7 miljoen mensen bij betrokken zijn. Amnesty International zet zich in voor een wereld waarin iedereen alle mensenrechten geniet die zijn vastgelegd in de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens en andere internationale mensenrechteninstrumenten. Bij het nastreven van deze visie is het de missie van Amnesty International om onderzoek en actie te ondernemen gericht op het voorkomen en beëindigen van ernstige schendingen van deze rechten.

AINU wil het onafhankelijke, erkende Amnesty Netwerk in Utrecht zijn, waar iedereen kan bijdragen aan een rechtvaardige en vreedzame wereld door te leren over en bij te dragen aan de bestrijding van mensenrechtenschendingen.

We organiseren evenementen, faciliteren leermomenten en doen dit in een gezellige, plezierige werkomgeving. We investeren in de kracht van een (lokale) beweging, ontwikkelen het leiderschap van onze leden en bouwen samen met jou aan een duurzaam netwerk!

Bekijk meer activiteiten van Amnesty International Network Utrecht

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · Flexibele uren

Google Ads expert met oog voor mens en milieu

Ben jij een Google Ads 'nerd', heb jij hart voor mens en milieu en wil jij helpen om ons huis voor dak- en thuislozen te ondersteunen? Dan zoeken wij jou!

Geplaatst door Emmaus Domstad

Vaste activiteit · Flexibele uren

Bestuurslid Stichting All4All

Bestuurslid gezocht Stichting All4All. Ben jij geïnteresseerd in andere culturen? Zet je in voor ongedocumenteerden en andere medelanders en Nederlanders!

Geplaatst door Stichting All4All
Nieuw

Tijdelijke activiteit · 2 uur/week · Voor ongeveer 6 maanden

Mentor

Als vrijwillige mentor ondersteun je een jongere met een migratieachtergrond die op zoek is naar een baan.

Geplaatst door DUO for a JOB

Vaste activiteit · 6—12 uur/week

Babbelen en biertjes tappen? Word barvrijwilliger bij De Kargadoor!

Babbelen en biertjes tappen? Word barvrijwilliger bij De Kargadoor!

Geplaatst door De Kargadoor

Vaste activiteit · 3 uur/week

Naai- en handwerkles aan buurtbewoners en nieuwkomers in Kanaleneiland

Kun je naaien of handwerken en houd je ervan om mensen met elkaar in contact te brengen en nieuwe dingen te leren? Kom onze teams versterken!

Geplaatst door Stichting van Hagar tot Ruth

Vaste activiteit · 8—20 uur/week

Duizendpoot voor kringloopwinkel Emmaus Overvecht

Vind je het leuk om onze klanten te helpen als verkoper of aan de kassa? Maakt een nette en goed gevulde winkel jou blij? Dan zoeken wij jou!

Geplaatst door Emmaus Domstad

Vind Workshops die bij jou passen

Mei

4

Workshop · 4 mei, 20:30 - 21:30

Lezing: Wat vrijheid van ons vraagt

In zijn 4 mei-lezing onderzoekt Jurriën Hamer wat nodig is om onze vrijheden eindelijk echt te realiseren.

Geplaatst door Studium Generale

Mei

19

Workshop · 19 mei, 20:00 - 21:30

Science Cafe: Why the current internet sucks

Media scholars Lucie Chateau and Michael Stevenson, and legal scholar Catalina Goanta on how Big Tech killed the internet.

Geplaatst door Studium Generale

Apr

21

Workshop · 21 apr, 20:00 - 21:30

Science Café: Hybride dreiging, hybride oorlog?

Wat is het doel van hybride oorlogsvoering? Met o.a. cultuurhistoricus Rutger van der Hoeven en rechtswetenschapper Jessica Dorsey.

Geplaatst door Studium Generale

Jun

2

Workshop · 2 jun, 20:00 - 21:30

Theater: De Futuristen: Wat een man óók kan zijn

Sociaal wetenschapper Linda Duits onderzoekt met theatermakers de aantrekkingskracht van de manosphere en hoe we stereotype mannelijkheid doorbreken.

Geplaatst door Studium Generale

Apr

15

Workshop · 15 apr, 20:00 - 22:30

Utrechtse Nacht van de Filosofie

Met o.a. filosoof Katie Ebner-Landy en schrijver en filosoof Eva Meijer kijken we voorbij het individu.

Geplaatst door Studium Generale

Mei

12

Workshop · 12 mei, 20:00 - 21:30

Lezing: Baas in eigen baarmoeder

Wat is feit en wat is framing in het debat over abortus? Met o.a. sociaal wetenschapper Jenneke van Ditzhuijzen en rechtswetenschapper Fleur van Leeuwen.

Geplaatst door Studium Generale

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—4 uur/week
Utrecht, Utrecht, Netherlands

Contactpersoon

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands