
Ben jij een student uit Utrecht en wil je impact maken?
Wil jij samen, met 150.000 anderen, ons Utrecht nóg mooier maken? En tegelijk je cv uitbreiden, een netwerk opbouwen en een goed gevoel krijgen?
Wil je helpen op een festival? Als maatje een kind voorlezen of samen voetballen? Of misschien ben je wel creatief of goed met social media. Bij Jong voar Utrecht vind je altijd iets dat bij jouw toekomst past.
Er zijn allerlei mogelijkheden voor jou als student. Zet je vrijwillig in naast je studie, ontdek je talenten in een Maatschappelijke Diensttijd traject of adviseer organisaties vanuit ons jongerenpanel.
Jouw kans om de stad te laten bloeien! 🌼

🤝 Zet je vrijwillig in!
Jouw betrokkenheid is essentieel om onze stad te versterken en te laten bloeien. Wil je actief bijdragen aan onze vrijwilligersgemeenschap in de stad Utrecht en impact maken? Doe de talentscan om er achter te komen wat bij jou past!

🗣️ Doe jij mee met Jong voar Utrecht?!
Geef jouw mening in de appgroep op vragen en polls, zie als eerste de tofste Jong voar Utrecht vacatures of zien we je op onze pizza & drinks bijeenkomsten?

🎓 Ontdek de Maatschappelijke Diensttijd!
Ben jij op zoek naar een kans om je talenten te ontdekken terwijl je iets betekenisvols doet voor de stad? Dit is jouw kans om in 80 uur tot 6 maanden een impact te maken op Utrecht én op jezelf.
Sil (20) heeft tijd voar buurthuizen
‘Niet alles hoeft voor geld, als je maar gelukkig bent en doet wat je leuk vindt.’
‘Niet alles hoeft voor geld, als je maar gelukkig bent en doet wat je leuk vindt.’
Sil is vrijwilliger bij twee buurthuizen in Utrecht. Buurthuis Buurtbel en Buurthuis De Nieuwe Jutter. Hij is daar heel actief. Hij treedt op en organiseert kledingruilbeurzen. Ook organiseert hij band-avonden en dansfeesten. Hij begon als stagiair bij De Nieuwe Jutter. Hij is als vrijwilliger gebleven. Dat doet hij nu al twee jaar lang. Sinds een jaar is hij ook actief bij Buurthuis Buurtbel.

Vacatures voar jou!
Vaste activiteit · Flexibele uren
Vrijwilliger-bestuurslid Communicatie en PR
Ben je goed met woorden én thuis in de wereld van PR en sociale media? Kun jij helpen om de naamsbekendheid van Museum Vredegoed te vergroten? Lees dan verder!
Geplaatst door Streekmuseum VredegoedVaste activiteit · 1—2 uur/week
Speel jij mee? Muziekmaatje gezocht voor Menno (60)
Vanwege zijn psychische kwetsbaarheid lukt het hem niet zelf iemand te vinden om mee te jammen of te luisteren. Ga jij dat doen?
Geplaatst door HandjehelpenVaste activiteit · 1—3 uur/maand
Fietstochten met culturele Mirjam (64) rondom Utrecht
Ga jij met Mirjam genieten van mooie fietstochten, wijs jij de weg? Dat lukt haar niet meer na een hersentumor. Dus samen genieten!
Geplaatst door HandjehelpenVaste activiteit · Flexibele uren
Van perspectief wisselen met tekenaar Jesse (45): met beide benen op de grond
Mag Jesse tijdens een wandeling bij jou zijn hart uitstorten? Lekker filosoferen of zijn mooie verzamelingen bekijken?
Geplaatst door HandjehelpenVaste activiteit · Flexibele uren
Oefenen met Jan-Maarten (50): het OV en naar de winkels
Jan Maarten wil graag een nieuwe stap maken nu hij clean is, geef jij hem meer zelfvertrouwen door samen op pad te gaan en te oefenen?
Geplaatst door HandjehelpenVaste activiteit · 4—8 uur/maand
Flexibele locatie
Word onze Held Communicatie
Word jij de stem van onze Helden? We zoeken voor 4-8 uur in de week een Held Communicatie!
Geplaatst door De Helden van Utrechtjong voar utrecht
Wil je meer informatie? Neem contact met ons op!




