Wie komt er met onze bewoner puzzelen?
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Vecht-en-IJssel-locatie-Lieven-de-Key/activiteiten/Wie-komt-er-met-onze-bewoner-puzzelen/24697 om je aan te melden
Samenvatting
Kom puzzelen samen met een bewoner van Beschermd Wonen.Uitgebreide omschrijving
Bij Beschermd Wonen van woonzorgcentrum Lieven de Key in Zuilen wonen mensen met een psychiatrische achtergrond. Zij kunnen veel zelf en voeren samen een huishouding.
Voor één van deze leuke bewoners zijn wij op zoek naar een vrijwilliger die zin heeft om samen met hem te puzzelen, want hij houdt er ontzettend van.
De beschikbare werktijden zijn:
Dag in overleg, het liefst in de middag vanaf 14.00 uur.
Heb jij affiniteit met ouderen en goede sociale vaardigheden? Kun je goed luisteren en heb je inlevingsvermogen? Houd je je aan gemaakte afspraken? Beheers je de Nederlandse taal voldoende om een eenvoudig gesprek te kunnen voeren? Kun je zelfstandig en taakgericht werken?
Dan zoeken we JOU!
Wat hebben wij te bieden:
•Een zinvolle manier van bezig zijn en andere mensen te leren kennen
•Mogelijkheid kennis en ervaring op te doen
•Een inwerk- en kennismakingsperiode
•Reiskostenvergoeding (indien van toepassing)
•WA en ongevallen verzekering
•Ondersteuning door middel van workshops of trainingen
Goed om te weten:
Wij vragen een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) van onze vrijwilligers.
Wie zijn wij?
Lieven de Key biedt plaats aan 40 cliënten met dementie, die niet meer zelfstandig kunnen wonen en aan 14 cliënten met een psychiatrische achtergrond die bij ons beschermd wonen.
Vindt u het leuk om met ouderen of mensen met een psychiatrische achergrond te werken? Dan verwelkomen wij u graag in het team van Lieven de Key!
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleidingOver Vecht en IJssel, locatie Lieven de Key
Wij streven naar het zoeken naar waardevolle momenten met en voor onze cliënten.