Vrijwillige Fotograaf
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Utrecht-in-Dialoog/activiteiten/Vrijwillige-Fotograaf/24134 om je aan te melden
Samenvatting
We zoeken een vrijwillige fotograaf die het leuk vindt om mensen te fotograferen en de diversiteit van de samenleving in beeld wil brengen.Uitgebreide omschrijving
Vind je het leuk en een uitdaging om Utrechters in beeld te brengen? Foto's te maken voor onze website, nieuwsbrief en social media kanalen?
Utrecht in dialoog brengt mensen met elkaar in dialoog die elkaar niet vanzelf tegenkomen. Een team van actieve vrijwilligers, bewoners en partnres leveren hier een belangrijke bijdrage aan.
Wat ga je doen?
je helpt mee om met foto's onze communicatie herkenbaarder en aantrekkelijker te maken voor deelnemers, zodat ze zin hebben om in dialoog te gaan. Je maakt foto's van dialoogevenementen rond actuele thema's.
Wat verwachten we van je?
Je hebt ervaring met het maken van foto's en het daarbij contact leggen met mensen die op de foto's verschijnen. Je maakt graag foto's van mensen.
Je hebt zelf een fotocamera om goede foto's te maken