Vrijwillige Fotograaf

Vrijwillige Fotograaf

Vaste activiteit · 2—6 uur/week
Koningin Wilhelminalaan 8, 3527 LD Utrecht, Netherlands
Kunst & cultuurNatuur & MilieuSport & Recreatie

Contactpersoon

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Utrecht in Dialoog

#24134
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Utrecht-in-Dialoog/activiteiten/Vrijwillige-Fotograaf/24134 om je aan te melden

Samenvatting

We zoeken een vrijwillige fotograaf die het leuk vindt om mensen te fotograferen en de diversiteit van de samenleving in beeld wil brengen.

Uitgebreide omschrijving

Vind je het leuk en een uitdaging om Utrechters in beeld te brengen? Foto's te maken voor onze website, nieuwsbrief en social media kanalen?

Utrecht in dialoog brengt mensen met elkaar in dialoog die elkaar niet vanzelf tegenkomen.  Een team van actieve vrijwilligers, bewoners en partnres leveren hier een belangrijke bijdrage aan.  

Wat ga je doen?
je helpt mee om met foto's onze communicatie herkenbaarder en aantrekkelijker te maken voor deelnemers, zodat ze zin hebben om in dialoog te gaan. Je maakt foto's van dialoogevenementen rond actuele thema's.

Wat verwachten we van je?
Je hebt ervaring met het maken van foto's en het daarbij contact leggen met mensen die op de foto's verschijnen. Je maakt graag foto's van mensen. 
Je hebt zelf een fotocamera om goede foto's te maken

Hoe kom ik er?

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Utrecht in Dialoog

Utrecht in Dialoog brengt stadgenoten met elkaar in gesprek die elkaar niet vanzelf tegenkomen. Utrechters van alle leeftijden en achtergronden ontmoeten elkaar, delen hun verhalen en luisteren naar elkaar. Een dialoog is een open gesprek over ervaringen, dromen en mogelijkheden dat bijdraagt tot onderling begrip, verbondenheid en inzicht. Utrecht in Dialoog wil de dialoog bevorderen om mensen bij elkaar te brengen, groepen te verbinden en discriminatie, segregatie en eenzaamheid in de samenleving tegen te gaan. Utrecht in Dialoog is een initiatief van mensen, bewonersinitiatieven, maatschappelijke organisaties en sociaal ondernemers in Utrecht die de dialoog een warm hart toedragen en zich hier voor inzetten.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Algemeen Bestuursleden

Vaste activiteit · 1—2 uur/maand

Algemeen Bestuursleden

We zijn op zoek naar bestuursleden.

Geplaatst door IJsclub Siberia
Redacteur Wijkagenda

Vaste activiteit · 2—8 uur/week

Redacteur Wijkagenda

Als redacteur ga je op zoek naar wat er te doen is. Je plaatst dit in de wijkagenda om wijkgenoten te informeren wat er allemaal te beleven is.

Geplaatst door Wijkwijzer Noordoost
Help jij bij onze toffe winterfeestjes?

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren

Help jij bij onze toffe winterfeestjes?

Wil je helpen bij IJsbaan Park De Watertoren? We zoeken baanmakers, ijsmeesters en hulp bij de Koek&Zopie.

Geplaatst door IJsclub Siberia
Help mee met de organisatie van de Buurtcamping in Transwijk!

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 1 feb Voor ongeveer 8 maanden

Help mee met de organisatie van de Buurtcamping in Transwijk!

Als campingbeheerder werk je in een team de komende maanden samen toe naar een Buurtcamping in Park Transwijk.

Geplaatst door De Buurtcamping Utrecht
Projectleider KUNST!

Vaste activiteit · 4—8 uur/week

Projectleider KUNST!

Wij zoeken een projectleider, want iemand moet het toch regelen allemaal

Geplaatst door Stichting Verzamelkunst
creatief talent

Vaste activiteit · 4—8 uur/week

creatief talent

We zijn opzoeken naar mensen die het leuk vinden om een caravan te verbouwen.

Geplaatst door Stichting Verzamelkunst

Vind Workshops die bij jou passen

Feb

18

Training Spaarkingbegeleider

Workshop · 18 feb, 09:30 — 27 feb, 13:30

Training Spaarkingbegeleider

Wil jij mensen inspireren, motiveren en verbinden? Werk jij graag met een groep met diverse mensen? En lijkt het je leuk om mensen wat te leren over geldzaken?

Geplaatst door Spaarkracht

Apr

16

Oplossingsgerichte communicatie (Verdieping)

Workshop · 16 apr, 18:30 - 21:00

Oplossingsgerichte communicatie (Verdieping)

In deze workshop maken vrijwilligers kennis met probleemoplossend communiceren door het stellen van oplossingsgerichte vragen. Kom je ook?

Geplaatst door VC Utrecht

Feb

6

Plât Uteregs voar beginners!

Workshop · 6 feb, 14:00 - 15:30

Plât Uteregs voar beginners!

Zin in een oergezellige middag vol humor, taal en typisch Uteregse charme? In anderhalf uur leer je Plat Uteregs spreken alsof je er geboren en getogen bent!

Geplaatst door VC Utrecht

Mrt

19

Omgaan met ongewenst gedrag

Workshop · 19 mrt, 18:30 - 21:00

Omgaan met ongewenst gedrag

Hoe handel je professioneel in situaties van ongewenst, ongepast of agressief gedrag? Grijp je in, beweeg je mee, trek je je terug? En hoe doe je dat dan?

Geplaatst door VC Utrecht

Mei

28

Eenzaamheid signaleren en bespreekbaar maken

Workshop · 28 mei, 18:30 - 21:00

Eenzaamheid signaleren en bespreekbaar maken

Mooie en leerzame workshop: Hoe herken je eenzaamheid en wat kan je eraan doen? Kom je ook naar deze waardevolle workshop?

Geplaatst door VC Utrecht

Apr

2

Communicatietechnieken voor vrijwilligers (basis)

Workshop · 2 apr, 18:30 - 21:00

Communicatietechnieken voor vrijwilligers (basis)

Je hoeft geen psycholoog te zijn om een goed gesprek te kunnen voeren met je hulpvrager. Kom je ook naar deze workshop communicatietechnieken?

Geplaatst door VC Utrecht