Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Stichting Stadswijngaard Utrecht

Stichting Stadswijngaard Utrecht

Non-profit

Stichting Stadswijngaard Utrecht is een stichting die is opgericht door drie wijnliefhebbers. Wij vinden dat Utrecht een mooie wijngaard mist in de stad omdat wij vinden dat wijn een mooi en ...

Natuur & MilieuBuurt & omgevingKinderenJongeren
Activiteiten
Foto's

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 17 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Onderzoeker biodiversiteit / bioloog

Onderzoeker biodiversiteit / bioloog

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

Flexibele uren
Flexibele locatie

Contactpersoon

Peter Groeneveld

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
Stichting Stadswijngaard Utrecht

#59436
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Stadswijngaard-Utrecht/activiteiten/Onderzoeker-biodiversiteit--bioloog/59436 om je aan te melden

Ben jij de persoon die graag de biodiversiteit in de wijngaard onderzoekt en eventueel met adviezen komt hoe dit verbeterd kan worden, neem dan contact op

Als stadswijngaard Utrecht beheren wij meerdere kleine wijngaard percelen midden in de stad Utrecht.

Het beheer van de wijngaard percelen is volkomen biologisch. Verder proberen wij de wijngaard zo te beheren dat het de biodiversiteit maximaal ten goede komt.

Graag zaaien wij planten en bloemen in de paden in de wijngaard, die de diversiteit in het totalen insecten leven ten goede komen.

Daarnaast kunnen we houtsnippers onder de druiven strooien om het bodemleven een extra dimensie te geven.

Wij zoeken iemand die de biodiversiteit kan benoemen. Welke planten, onkruiden en bomen groeien er en welke insecten vinden we er nu?

Daarnaast staan wij open om bepaalde planten te zaaien om bepaalde insecten aan te trekken. Graag zouden we ook advies krijgen om hiervoor bepaalde planten te zaaien.

Daarnaast kunnen er mogelijk andere acties ondernomen worden om de biodiversiteit te vergroten. Ben jij de persoon die graag de biodiversiteit (het totale leven) in de wijngaard onderzoekt en eventueel ook met adviezen komt hoe dit verbeterd kan worden, neem dan contact met ons op. 

Eventueel kunnen we je ook in contact brengen met andere experts op dit terrein.

Tot slot kunnen wij je alles vertellen over wijn en wijngaard beheer.

Gerelateerd aan

Buiten
Tuinieren
Nederlands
Natuur & Milieu
Dierenwelzijn
Onderwijs
Duurzame steden en gemeenschappen
Verantwoorde consumptie en productie
Leven op het land

Over Stichting Stadswijngaard Utrecht

Stichting Stadswijngaard Utrecht is een stichting die is opgericht door drie wijnliefhebbers. Wij vinden dat Utrecht een mooie wijngaard mist in de stad omdat wij vinden dat wijn een mooi en interessant product is, waar je niet genoeg over kan weten. Vandaar dat wij dit in de stad willen realiseren zodat wij zo veel mogelijk mensen hier over kunnen vertellen, leren en laten zien. In veel steden is er al een stadswijngaard waar wij een voorbeeld aan willen nemen. Het klimaat laat het steeds meer toe om steeds Noordelijker in Nederland druiven aan te planten dus wij zien hier erg veel potentie in. Wij proberen zo veel mogelijk en een zo een breed mogelijk draagvlak te ontwikkelen voor de stadswijngaard zodat er zo veel mogelijk mensen samen met ons kunnen meegenieten van de stadswijngaard.

Wij willen veel leuke activiteiten aan ontwikkelen voor / op / of bij de stadswijngaard. Denk hierbij aan: vrijwilligersweg, werken met ouderen, educatieve delen, inzetten van met afstand tot de arbeidsmarkt, inzet van mensen met zorgbehoefte, organiseren van evenementen, voor zover verbonden met activiteiten op de wijngaard. Door dit zeer laagdrempelig te houden is er voor ieder wat te doen.

Begin mei gaan we op twee lokaties de eerste 500 wijn ranken aanplanten. Bij de aanplant en het regelmatig onderhoud van de wijngaard zoeken we een aantal vrijwilligers.

Bekijk meer activiteiten van Stichting Stadswijngaard Utrecht

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Assistent beheerder Dierenweide Julianapark

Vaste activiteit · 10—20 uur/week

Assistent beheerder Dierenweide Julianapark

Ben jij iemand met een absolute passie voor dieren, hands-on mentaliteit, klusser en een team kan aansturen van geweldige vrijwilligers, dan is dit de droomjob!

Geplaatst door Stichting Dierenweide Julianapark
Groene handen gezocht zelfoogsttuin Koppelsteede

Vaste activiteit · 2—6 uur/week

Groene handen gezocht zelfoogsttuin Koppelsteede

Vind je het leuk om met je handen in de aarde te werken en meer te leren over tuinieren? Of wil je een ander talent inzetten op de tuin zoals klussen of koken?

Geplaatst door Stadsboerderij Koppelsteede - Utrecht Natuurlijk
Tuinvrijwilliger met kennis van (moes)tuinieren met coördinerende vaardigheden

Vaste activiteit · 3—6 uur/week

Tuinvrijwilliger met kennis van (moes)tuinieren met coördinerende vaardigheden

Kasteeltuin Nijevelt is een stadstuin in De Meern. Twee dagdelen per week werken we met een groep vrijwilligers in de tuin. Werk je mee?

Geplaatst door Kasteeltuin Nijevelt - Utrecht Natuurlijk
Help je mee in de tuin?

Vaste activiteit · 2—8 uur/week

Help je mee in de tuin?

Kasteeltuin Nijevelt is een stadstuin in De Meern. We werken een aantal dagdelen per week met een groep vrijwilligers in de tuin. Werk je mee?

Geplaatst door Kasteeltuin Nijevelt - Utrecht Natuurlijk
❤️ Help ons zorgen – word vrijwilliger bij Dierenweide Vleuten!

Vaste activiteit · 4—12 uur/maand

❤️ Help ons zorgen – word vrijwilliger bij Dierenweide Vleuten!

Dierenweide Vleuten zoekt vrijwilligers die mee willen helpen met de verzorging van de dieren en hun leefomgeving. 🐾Samen houden we de weide levendig en gezond

Geplaatst door Dierenweide Vleuten
Organiseren en uitvoeren van kinderactiviteiten (weekend)

Vaste activiteit · Flexibele uren

Organiseren en uitvoeren van kinderactiviteiten (weekend)

Een rondje met de pony's wandelen of wat lekkers maken voor de dieren. Vind jij het leuk om dit bij ons in het weekend te organiseren en regelen?

Geplaatst door Stadsboerderij Gagelsteede - Utrecht Natuurlijk

Vind Workshops die bij jou passen

Mei

19

Science Cafe: Why the current internet sucks

Workshop · 19 mei, 20:00 - 21:30

Science Cafe: Why the current internet sucks

Media scholars Lucie Chateau and Michael Stevenson, and legal scholar Catalina Goanta on how Big Tech killed the internet.

Geplaatst door Studium Generale

Jun

2

Theater: De Futuristen: Wat een man óók kan zijn

Workshop · 2 jun, 20:00 - 21:30

Theater: De Futuristen: Wat een man óók kan zijn

Sociaal wetenschapper Linda Duits onderzoekt met theatermakers de aantrekkingskracht van de manosphere en hoe we stereotype mannelijkheid doorbreken.

Geplaatst door Studium Generale

Jun

8

Hoe herken je huiselijk geweld? Signalering tijdens jouw vrijwilligerswerk

Workshop · 8 jun, 19:30 - 21:00

Hoe herken je huiselijk geweld? Signalering tijdens jouw vrijwilligerswerk

In deze bijeenkomst leer je huiselijk geweld signaleren en krijg je tips over hoe je het beste kunt omgaan met mensen die huiselijk geweld hebben meegemaakt.

Geplaatst door Moviera

Jun

18

Eenzaamheid signaleren en bespreekbaar maken

Workshop · 18 jun, 18:30 - 21:00

Eenzaamheid signaleren en bespreekbaar maken

Mooie en leerzame workshop: Hoe herken je eenzaamheid en wat kan je eraan doen? Kom je ook naar deze waardevolle workshop?

Geplaatst door VC Utrecht

Mei

28

Basistraining voor vrijwilligerscoördinatoren

Workshop · 28 mei, 10:00 - 12:00

Basistraining voor vrijwilligerscoördinatoren

Werk jij met vrijwilligers of ben je actief binnen een organisatie waar vrijwilligers een rol spelen? Dan is deze training speciaal voor jou!

Geplaatst door VC Utrecht

Jun

18

Creatieve workshop: Moodboard maken over zelfliefde en herstel

Workshop · 18 jun, 14:00 - 16:00

Creatieve workshop: Moodboard maken over zelfliefde en herstel

In deze workshop ga je op een creatieve en laagdrempelige manier aan de slag met het thema zelfliefde.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

Flexibele uren
Flexibele locatie

Contactpersoon

Peter Groeneveld

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands