Taalmaatje voor 60-jarige vluchteling
Vaste activiteit · 1–2 uur/week
De Lessepsstraat 78, 3553 RL Utrecht, Nederland
BegeleidingOnderwijsNederlandsBestuurSociaal contact
WelzijnBuurt & omgevingDierenwelzijn
Contactpersoon
Marieke JonkmanStel de contactpersoon een vraag
Stichting Serve the City Utrecht
#25835
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Serve-the-City-Utrecht/activiteiten/Taalmaatje-voor-60-jarige-vluchteling/25835 om je aan te melden
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Serve-the-City-Utrecht/activiteiten/Taalmaatje-voor-60-jarige-vluchteling/25835 om je aan te melden
Samenvatting
Vind jij het leuk om een Afghaanse man te helpen met de Nederlandse taal? Reageer dan op deze vacature!Uitgebreide omschrijving
Meneer wil graag een taalmaatje met wie hij zijn Nederlands kan oefenen. Hij spreekt redelijk Engels. Hij zoekt vooral hulp met conversatie. Hij spreekt graag af in een bibliotheek voor de rust of maakt graag een wandeling door Utrecht. Meneer is een bedachtzame en vriendelijke man en erg blij met alle hulp die hij kan krijgen!
Serve the City Utrecht is een jongeren vrijwilligersorganisatie. Wij zetten jongeren tussen 16-30 in als vrijwilliger voor Utrechters die hulp en aandacht kunnen gebruiken. Spreekt je dit aan? Reageer dan snel!
#Sociaal#Taalmaatje#bibliotheekUtrecht #Binnenstad
Wat vrijwilligers nodig hebben
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleidingOver Stichting Serve the City Utrecht
Serve the City beweegt jonge vrijwilligers tussen de 16-30 jaar om zich op een praktische manier in te zetten voor de stad. We willen midden in de Utrechtse samenleving staan. Door samen te werken met andere vrijwilligersorganisaties en door eigen contacten, signaleren we nood en hulpvragen onder Utrechters. Deze hulpvragen koppelen we aan ons vrijwilligersnetwerk. Concreet: een jongere uit Kanaleneiland doet boodschappen voor een oudere buurtgenoot met weinig contacten. Of een verpleeghuisbewoner die weinig buiten komt wordt gekoppeld aan een jongere die houdt van een gezellig praatje en wandelen. En dat is nog maar een greep uit de dingen die we doen. Dus ben je sociaal, praktisch, creatief, muzikaal, of alle vier: er zit zeker wat voor jou bij.