Taalmaatje gezocht voor gezin in Tuindorp



Contactpersoon
Marieke Jonkman
#66298
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Serve-the-City-Utrecht/activiteiten/Taalmaatje-gezocht-voor-gezin-in-Tuindorp/66298 om je aan te melden
Samenvatting
Lijkt het jou leuk om een gezin te ondersteunen in het leren van de Nederlandse taal? Dan is deze hulpvraag iets voor jou!
Uitgebreide omschrijving
Voor een gezin in Tuindorp zijn we opzoek naar een vrijwilliger die kan helpen met het oefenen van de Nederlandse taal.
Het zoontje zit in groep 4 en loopt behoorlijk achter. Thuis wordt er Russisch gesproken en weinig Nederlands, waardoor het lastig is als hij bijvoorbeeld ziek is geweest om weer te wennen op school. Het zou heel fijn zijn als hij op een leuke manier blijft oefenen, ook in de vakanties waar dit mogelijk is.
Ouders zouden ook een taalmaatje kunnen gebruiken!
Als vrijwilliger bieden we je persoonlijke begeleiding. Je werkt mee aan maatschappelijke impact in de stad, je vergroot je netwerk, er is ruimte om andere vrijwilligers te ontmoeten tijdens onze borrels en je wordt uitgenodigd voor onze trainingen.
Heb je vragen of ben je geïnteresseerd om je in te zetten als vrijwilliger? Stuur ons een bericht!
#Taalmaatje #Kletsen #UtrechtTuindorp
Serve the City Utrecht is een jongeren vrijwilligersorganisatie. Wij zetten jongeren tussen 16-30 in als vrijwilliger voor Utrechters die hulp en aandacht kunnen gebruiken. Ben jij geïnteresseerd in deze vacature? Neem dan snel contact met ons op!
Wat vrijwilligers nodig hebben
😇 Verklaring Omtrent Gedrag
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Over Stichting Serve the City Utrecht
Serve the City beweegt jonge vrijwilligers tussen de 16-30 jaar om zich op een praktische manier in te zetten voor de stad. We willen midden in de Utrechtse samenleving staan. Door samen te werken met andere vrijwilligersorganisaties en door eigen contacten, signaleren we nood en hulpvragen onder Utrechters. Deze hulpvragen koppelen we aan ons vrijwilligersnetwerk. Concreet: een jongere uit Kanaleneiland doet boodschappen voor een oudere buurtgenoot met weinig contacten. Of een verpleeghuisbewoner die weinig buiten komt wordt gekoppeld aan een jongere die houdt van een gezellig praatje en wandelen. En dat is nog maar een greep uit de dingen die we doen. Dus ben je sociaal, praktisch, creatief, muzikaal, of alle vier: er zit zeker wat voor jou bij.












