Help organiseren van Meet & Eat!

Help organiseren van Meet & Eat!

Eenmalig · 16 feb 2025, 12:00 - 13:00
Flexibele locatie
Evenement & festivalCoördinerenZorgMaatje & buddyBegeleidingSociaal contact
WelzijnBuurt & omgevingKinderenJongeren
3 Goede gezondheid en welzijn5 Gendergelijkheid10 Ongelijkheid verminderen11 Duurzame steden en gemeenschappen17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken
Deze vacature is geschikt voor jongeren

Contactpersoon

U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze vacature. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Stichting Serve the City Utrecht

#91854
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Serve-the-City-Utrecht/activiteiten/Help-organiseren-van-Meet--Eat/91854 om je aan te melden

Samenvatting

Help een tof event organiseren in juni waarin we allerlei doelgroepen samen laten komen! Je doet dit samen in een team met andere jongeren.

Uitgebreide omschrijving

Help jij mee dit te organiseren?


Help ons een tof event organiseren in juni waarin we allerlei doelgroepen samen laten komen! Jong, oud en van verschillende culturen. De organisatie zul je samen in een team met andere jongeren oppakken.


Elk jaar in juni organiseren wij als Serve the City Utrecht, de vrijwilligersorganisatie voor jonge Utrechters van 16-30 jaar, een ontmoetingsfeest: de Meet and Eat. Het moment om te vieren wat er voor mooie verbindingen er zijn gemaakt in het jaar, elkaar te ontmoeten én om alle vrijwilligers te bedanken voor hun inzet! Voor dit moment zijn dan ook al onze samenwerkingspartners, vrijwilligers, buddy's en stadsgenoten die hulp ontvangen uitgenodigd. Er is lekker eten, muziek en leuke activiteiten waarbij we elkaar leren kennen.


Een hele organisatie zo'n dag! Dus ben jij het organisatietalent wat ons helpt er een heel mooie avond te maken? Of heb je juist nog niet zoveel ervaring met organiseren en wil je graag leren wat er bij komt kijken?


Wie ben jij?

- iemand tussen de 18-30 jaar

- je bent 1 a 2 uur per week beschikbaar

- je vindt het leuk om te organiseren en houdt ervan dit in een team met andere jongeren te doen onder begeleiding van twee ervaren projectcoördinatoren.

- je wilt je graag inzetten voor een ander en vindt het leuk om meerdere mensen met elkaar te verbinden

- je kunt goed zelfstandig werken maar vindt het ook leuk om in een team samen te werken. 


Wat krijg je?

- Professionele begeleiding van 2 ervaren projectcoördinatoren

- Mogelijkheid om bij ons op kantoor te werken

- Je zult onderdeel worden van een hecht organisatieteam

- Ook is er veel vrijheid om eigen invulling te geven aan de dag zelf.

- De mogelijkheid om een verbindend evenement op te zetten voor Utrechters

- De mogelijkheid je te ontwikkelen en of te leren over hoe je een grootschalig evenement opzet

- Als afsluiting krijg je een certificaat, een Europass, dat een waardevolle toevoeging is op je CV.


Aanmelden kan tot en met 14 februari

Wat vrijwilligers nodig hebben

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Wat wij vrijwilligers aanbieden

🤝 Extra begeleiding

U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze vacature. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Stichting Serve the City Utrecht

Serve the City beweegt jonge vrijwilligers tussen de 16-30 jaar om zich op een praktische manier in te zetten voor de stad. We willen midden in de Utrechtse samenleving staan. Door samen te werken met andere vrijwilligersorganisaties en door eigen contacten, signaleren we nood en hulpvragen onder Utrechters. Deze hulpvragen koppelen we aan ons vrijwilligersnetwerk. Concreet: een jongere uit Kanaleneiland doet boodschappen voor een oudere buurtgenoot met weinig contacten. Of een verpleeghuisbewoner die weinig buiten komt wordt gekoppeld aan een jongere die houdt van een gezellig praatje en wandelen. En dat is nog maar een greep uit de dingen die we doen. Dus ben je sociaal, praktisch, creatief, muzikaal, of alle vier: er zit zeker wat voor jou bij.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Help jij Nilo (14) hoe hij  gewone gesprekjes kan voeren?

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Help jij Nilo (14) hoe hij gewone gesprekjes kan voeren?

Nilo uit Ondiep begrijpt vanwege zijn autisme sociale codes niet zo goed. Als jij 'm die spelenderwijs leert, wordt zijn wereld een stuk leuker!

Geplaatst door Handjehelpen
Gun jij Carlo (10) en Roel (7) een leuke tijd?

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Gun jij Carlo (10) en Roel (7) een leuke tijd?

Gun jij deze broertjes uit De Meern even lekker de tijd om buiten te klauteren en te klimmen? Dan steun je hen help je hun ouders!

Geplaatst door Handjehelpen
Ontlast jij Sabela (32) door met haar twee oudste kids wat leuks te doen? 

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Ontlast jij Sabela (32) door met haar twee oudste kids wat leuks te doen? 

Deze alleenstaande moeder heeft nog een klein kindje waardoor het moeilijk is om samen op stap te gaan.

Geplaatst door Handjehelpen
Bied jij als best-buddy Tom (12) zelfvertrouwen en gezelligheid?

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Bied jij als best-buddy Tom (12) zelfvertrouwen en gezelligheid?

Toms moeder werd vijf jaar plotseling weduwe en ook voor Tom was dit verlies een grote klap. Tover jij weer een glimlach op zijn koppie?

Geplaatst door Handjehelpen
Jongeren in Vleuten zoeken jou!

Vaste activiteit · 3—4 uur/week

Jongeren in Vleuten zoeken jou!

Wil je ervaring op doen met sociaal werk, een leuke tijd hebben en jezelf ontwikkelen? Sluit je aan bij onze club!

Geplaatst door De Wilg
Help Jara (12) met haar planning en motivatie? Ja toch!

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Help Jara (12) met haar planning en motivatie? Ja toch!

Geef jij Jara uit Lunetten een steuntje tijdens haar proefwerkweken?

Geplaatst door Handjehelpen

Vind Workshops die bij jou passen

Nov

7

Nieuw
Het Empowerment Cafe

Workshop · 7 nov, 19:00 - 21:00

Het Empowerment Cafe

Ben jij tussen de 18 en 30 jaar en op zoek naar een plek waar je jezelf kunt zijn en je gedachten kunt delen? Kom dan naar het Jongeren Empowermentcafé!

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Okt

28

Nieuw
💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Workshop · 28 okt 2025, 12:00 — 15 sep 2026, 13:00

💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Stichting Digiwijs 3.0 biedt (gratis) computercursussen in Utrecht. Werk aan je digitale vaardigheden.

Geplaatst door Digiwijs 3.0

Nov

19

Existentiële eenzaamheid. Herken ik het en dan ...... ?

Workshop · 19 nov, 14:00 - 17:00

Existentiële eenzaamheid. Herken ik het en dan ...... ?

Existentiële eenzaamheid? Wat is het? Herken je het? En hoe reageer je erop?

Geplaatst door Zin in Utrecht

Nov

5

Hybride Training: Acceptatie

Workshop · 5 nov, 10:00 - 12:30

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Dec

23

🌟 Workshop: Ontspanning en inspiratie door visualisatie

Workshop · 23 dec, 13:00 - 14:00

🌟 Workshop: Ontspanning en inspiratie door visualisatie

Gun jezelf een moment van rust én creativiteit

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Dec

9

🌟 Workshop: Stretch en ontspanning voor vrouwen

Workshop · 9 dec, 13:00 - 14:30

🌟 Workshop: Stretch en ontspanning voor vrouwen

Gun jezelf een moment van rust én creativiteit

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel